Tradedodatkowe opinie

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie Tradextra, broker Forex i opcji binarnych. Broker ma siedzibę w Sofii w Bułgarii. Broker, przynajmniej pozornie, nie jest regulowany, nie wspomina o tym na swojej stronie internetowej, jak to zwykle bywa w przypadku regulowanych brokerów.

Broker jest częścią Pacifix Ltd. i został założony w 2014 roku.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Teraz przejdziemy do analizy różnych typów kont brokera, w tym przypadku broker ma 2 różne typy kont, konto Mini i konto Gold.
Zaczniemy wtedy od Konta Mini, którego cechami charakterystycznymi są: minimalna wpłata początkowa to 250 USD, bez prowizji, możliwość działania 24 godziny na dobę, dostępne zasoby edukacyjne. Kontynuujemy z Kontem Złotym: minimalna wpłata początkowa 5.000 24 $, możliwość działania XNUMX godziny na dobę, bez prowizji, menedżer portfela i doradca, wysokiej jakości materiały edukacyjne, specjalna usługa VIP.

Na poniższej ilustracji można zobaczyć więcej specyfikacji dotyczących różnych typów kont (kliknij tutaj, aby zobaczyć go w pełnym rozmiarze):

Rodzaje kont Tradextra Rodzaje kont Tradextra

Platformy do działania oferowane przez brokera to: nie określa go, nie można go znaleźć na jego stronie internetowej.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, które broker oferuje swoim klientom i traderom.

Witryna Tradextra Witryna Tradextra

Teraz przejdziemy do analizy strony brokera w poszukiwaniu zasobów i pomocy dla tradera: wyjaśniają różne koncepcje, jak działać i jak korzystać z platformy, wyjaśniają, jak działają inwestycje z walutami, jak inwestycje z akcjami, z surowymi praca z materiałami , z indeksami. Wyjaśniają również, jak dokonać wpłaty, mają kalendarz ekonomiczny, ale to nie działa, przynajmniej nie w momencie dokonywania recenzji na Tradextra, tak samo z kalkulatorem Fibonacciego. Również wyjaśnienie różnych indeksów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Tradextra

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.tradextra.com

Número de teléfono: Nie podano, chociaż mają czat i formularz kontaktowy na swojej stronie internetowej

E-mail: Nie podano, chociaż mają czat i formularz kontaktowy na swojej stronie internetowej

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker Tradextra nie jest godny zaufania. Dlaczego? Nie tylko nie jest to uregulowane, ale również znaleźliśmy wiele komentarzy od klientów mających problemy z wypłatą pieniędzy.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem.

Uwaga: różni klienci Tradextra wysłali nam e-maile z informacją, że trafili do Tradextra przez Internet dubailifestyleapp.com
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co myślisz o Tradextrze? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

46 komentarze do «Tradextra: Ocena i komentarze»

 1. Carina odpowiedź

  Straciłem dla tych złodziei ponad 15.000 XNUMX euro. Ale na szczęście udało mi się odzyskać prawie wszystko dzięki mojemu obciążeniu zwrotnemu, skończyło się to prawdą, poszło mi dobrze, powinieneś spróbować.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carina, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.