✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w TradesUniversal. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o TradesUniversal i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtradesuniversal.com – tradesuniversal.com
🏠 spółkaUniversal Scale Investment Ltd
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresDesconocida

⚠️ TradesUniversal jest własnością firmy Universal Scale Investment Ltd. nie wspomina, gdzie się znajduje, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w nieznanym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Przechodzimy teraz do omówienia rodzajów rachunków oferowanych przez TradesUniversal, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje żadnych rodzajów rachunków.

Informacje w sieci

TradesUniwersalna strona internetowa

TradesUniversal zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wykresy na żywo, wiadomości rynkowe chociaż w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, alerty, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

  • +44 7445145115
  • + 34 919 014403
  • +51 17097386
  • +52 2229126876
  • +56 422565629

???? TransakcjeUniwersalna ocena końcowa ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z TradesUniversal.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o TradesUniversal:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów TradesUniversal, którzy twierdzą, że nie są w stanie wycofać swojego kapitału.
listopada 2022Firma TradesUniversal jest powiązana z 44 TransakcjeFirma o złej reputacji.
może 2023Skarga przeciwko TradesUniversal w imieniu CNMV.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”5468″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z TradesUniversal.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez TradesUniversal?

Jak zgłaszać transakcjeUniversal

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić TradesUniversal?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy TradesUniversal to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że TradesUniversal to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy TradesUniversal jest niezawodny?

Nie. TradesUniversal nie jest godny zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z TradesUniversal?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla TradesUniversal?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

31 komentarze do «Czy TradesUniversal to oszustwo? 2023 Recenzje»

  1. Rafaela Riveiro Domingueza odpowiedź

    Witam, nazywam się Rafael Riveiro i zostałem oszukany na 40000 XNUMX euro przez firmy Acainvescorp i Universal Afternoons. Czy możecie mi poinformować, w którą regulowaną spółkę mogę ponownie zainwestować i odzyskać skradzione pieniądze?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *