Komentarze dotyczące transakcji

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Transakcja (zwany także imieniem: tradesactions.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy Tradesaction jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Tradesaction ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Tradesaction ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Transakcja wspomina będąc częścią: Trade Action Ltd.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Seszele.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Tradesaction nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Tradesaction to broker NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Transakcja, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy $ 500, zmienne spready od 2.2 pipsa, dźwignia do 1:500, minimalny lot 0.01.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, zmienne spready od 1.8 pipsa, dźwignia do 1:400, minimalny lot 0.01.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, zmienne spready od 0.0 pipsa, dźwignia do 1:100, minimalny lot 0.01.

La platforma do działania które Tradesaction oferuje to: Tradesaction WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Transakcja udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna handlowa
Witryna handlowa

Transakcja zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, wiadomości i analiza rynku, najczęściej zadawane pytania, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Transakcja

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tradesactions.com

📞Numer telefonu: 00393807804202

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję na Tradesaction. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Transakcja

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Tradesaction jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zero. ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA : w grudniu 2021 CONSOB dodany do Tradesaction do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z grudnia 2021 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Tradesaction? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Tradesaction: Ocena i komentarze»

 1. Benito Ragozzino odpowiedź

  Jeśli miałem do czynienia z oszukańczym społeczeństwem, a CONSOB to zrobił, zauważam, fate molta attenzione

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Benito Ragozzino, dziękuję za komentowanie Tradesaction. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *