✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Trades-Master. Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrej witryny do inwestycji.

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Trades-Master i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtrade-master.com
🏠 spółkaHIGHMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adres2 Frederick Street, King Cross, Londyn, WC1X 0ND, Wielka Brytania (fałszywy)

⚠️ Trades-Master nie jest wpisany do żadnego rejestru, a podany adres nie odpowiada żadnej firmie inwestycyjnej. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont oferowanych przez Trades-Master, w tym przypadku zauważamy, że oferuje on 4 różne typy kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Początkujący$ 249
student$ 499
Pośredni$ 999
handlowiec$ 1499

Informacje w sieci

Strona Mistrza Handlu

Trades-Master zapewnia jedynie podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych przez siebie usług, w rzeczywistości niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Końcowa ocena Trades-Master ????

Wreszcie, w kilku słowach, Nasza rekomendacja jest następująca: Unikaj Trades-Master.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz miał ochrony prawnej na wypadek, gdybyś został skrzywdzony, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić roszczeń w przypadku wystąpienia niefortunnego zdarzenia, takiego jak nagła utrata twoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Trades-Master:

data Aktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”8604″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Trades-Master

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Trades-Master

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Trades-Master?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Trades-Master to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Trades-Master to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało jeszcze jednej bardzo negatywnej charakterystyki spółki.

Czy Trades-Master jest godny zaufania?

Nie. Trades-Master nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Trades-Master?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Trades-Master?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Trades-Master to oszustwo? Opinie»

 1. Maria Alejandra odpowiedź

  Słyszałem o nich dobre rzeczy, ale nie chcę, żeby kradli mi pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj María Alejandra, dziękuję za napisanie o Trades-Master. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *