HandlowcyStrona główna Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera HandlowcyStrona główna (zwany także TradersHome.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy TradersHome jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o TradersHome ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy TradersStrona główna ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: HandlowcyStrona główna Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TradersHome, zauważyliśmy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Studenta, Konto Starter, Konto Premium, Konto Zaawansowane, Konto Pro i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto studenckie: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, minimalny lot 0.01, handel mobilny, handel 24-godzinny.

Konto startowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.500, minimalny lot 0.01, handel mobilny, handel 24-godzinny, konto islamskie.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, minimalny lot 0.01, handel mobilny, handel 24-godzinny, konto islamskie, menedżer konta.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, minimalny lot 0.01, handel mobilny, handel całodobowy, konto islamskie, menedżer konta, codzienna analiza.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, minimalny lot 0.01, handel mobilny, handel 24-godzinny, konto islamskie, menedżer konta, dzienna analiza, stałe spready.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, skontaktuj się z menedżerem konta, aby uzyskać więcej informacji.

HandlowcyRodzaje kont domowych
HandlowcyRodzaje kont domowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które TradersHome oferuje to: Platforma TH Trader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które TradersHome udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

TradersStrona główna
TradersStrona główna

HandlowcyStrona główna zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, kalendarz ekonomiczny, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat HandlowcyStrona główna 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: tradeshome.com

📞Numer telefonu: + 18774031459

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy TradersHome. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona HandlowcyStrona główna <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? HandlowcyStrona główna jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

 Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań (Saint Vincent i Grenadyny), dodatkowo szukając opinii o TradersHome znajdujemy wiele które są negatywne i ostrzegają przed tym brokerem. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CONSOB HandlowcyStrona główna do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o TradersHome? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «HandlowcyStrona główna: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Roberto, dziękuję za komentowanie TradersHome. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *