HandlowcyKomentarze zaufania

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy HandlowcyZaufanie (zwany także imieniem: traderzy-trust.eu), Chodzi o plik pośrednik Forex i CFD. Czy TradersTrust jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o TradersTrust ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy TradersTrust ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

HandlowcyZaufanie wspomina będąc częścią: Traders TTCM Trust Capital Markets Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Cypr.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że TradersTrust jest regulowany przez CySEC.

UWAGA: TradersTrust ma regulację NISKA JAKOŚĆ. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje HandlowcyZaufanie, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy $ 50, spready od 1.5 pipsów, dźwignia do 1:50, minimalny lot 0.01.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, spready od 0 pipsów, dźwignia do 1:30, minimalny lot 0.01.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, spready od 0 pipsów, dźwignia do 1:30, minimalny lot 0.01.

La platforma do działania które TradersTrust oferuje to: platforma MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który HandlowcyZaufanie udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Traders Trust
Witryna Traders Trust

HandlowcyZaufanie zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny, kalkulatory, konto demo, sekcja z często zadawanymi pytaniami, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na HandlowcyZaufanie

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: traderzy-trust.eu

📞Numer telefonu: 00357 25 207000

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy TradersTrust. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na HandlowcyZaufanie

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy uważamy, że firma TradersTrust jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zero. ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o TradersTrust? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Traders-Trust: Ocena i komentarze»

 1. Paula Avivila odpowiedź

  Jak każdy oszust, który chce grać z pieniędzmi swoich klientów, NIE MA jasnych ZASAD WYPŁAT. Dlatego nakładają na Ciebie nieskończone ograniczenia dotyczące wypłacania środków, JAK KLIENT CHCE JE WYPŁACIĆ. Chcą Ci powiedzieć, w jaki sposób powinieneś wypłacić pieniądze zgodnie z używanymi środkami płatności, KTÓRE NIE POWINNY ICH WPŁYWAĆ I NIE BYŁOBY TAK ŻE NIE BYŁOBY TAK BŁĘDNE, JEŚLI ZASADY BYŁY PISEMNE, W HISZPAŃSKU I JASNE, ale opierają się na „tym, co jest w polisach w języku angielskim, że je zaakceptowano itp. itp." I chociaż nie jest to mój ojczysty język, to wysyłają mnie do przeczytania 154 stron ich zasad, które już przejrzałem i nic nie wskazują, jeśli korzystam z różnych środków płatniczych „czytaj karty kredytowe”. Suma jest dużą pułapką i narażają Cię na wszelkiego rodzaju niedogodności, aby chcieć obciążyć Cię dodatkowymi „według nich za brak ruchu komercyjnego”, co również nie jest jasne, a kiedy poprosisz ich o wskazanie na piśmie, gdzie to jest, wysyłają Ci ponownie do 154 arkuszy w języku angielskim.

  Mówią, że są na rynku od kilku lat, ale pozostali w ostatnim stuleciu. E-commerce poczynił wielkie postępy i nie zostały zaktualizowane, tak jak DOBRZY NIEZAWODNI BROKERZY. Robią to, aby to uchwycić i oszukać twoje wypłaty.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Paola, dziękuję za komentarze na temat Traders-Trust i zapobieganie oszustwom lub oszustwom w przyszłości, prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym z takimi brokerami, ponieważ nawet jeśli jest to broker regulowany i ma lata doświadczenie, Regulacja pochodzi z CySEC, która nie jest jednym z najbardziej wiarygodnych ani poważnych organów regulacyjnych.

   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *