Komentarze handlowe

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Tradergia (zwany także tradegy.io), jest brokerem Forex, ETF i CFD. Czy Tradergy naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Tradergy. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Interactive Solution Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Tradergy, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, wprowadzenie platformy, wprowadzenie na rynek finansowy, ujemna ochrona kapitału, wsparcie 24/6, bezpłatny dostęp do Akademii Handlowej, codzienne podsumowanie rynku, alert cenowy, dedykowany opiekun konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, wprowadzenie do platformy, wprowadzenie na rynek finansowy, negatywna ochrona kapitału, wsparcie 24/6, samouczek jeden do jednego (analiza techniczna, fundamentalna i sentymentalna), wyjaśnienie zarządzania ryzykiem, bezpłatny dostęp do Akademii Tradingu, codzienne podsumowanie rynek, alert cenowy, dedykowany opiekun klienta.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, wprowadzenie na platformę, wprowadzenie na rynek finansowy, negatywna ochrona kapitału, wsparcie 24/6, samouczek one-to-one (analiza techniczna, fundamentalna i sentymentalna), objaśnienie zarządzania ryzykiem, seminaria i webinaria, pakiety egzystencji, dostęp Bezpłatnie do Akademii Handlowej, Daily Market Summary, Price Alert, Senior Account Manager.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, wprowadzenie na platformę, wprowadzenie na rynek finansowy, negatywna ochrona kapitału, wsparcie 24/6, samouczek one-to-one (analiza techniczna, fundamentalna i sentymentalna), objaśnienie zarządzania ryzykiem, seminaria i webinaria, pakiety egzystencji, dostęp Bezpłatnie do Akademii Handlowej, dzienne podsumowanie rynku, alert cenowy, starszy menedżer konta, ekskluzywne aktualizacje.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500.000, wprowadzenie do platformy, wprowadzenie na rynek finansowy, negatywna ochrona kapitału, wsparcie 24/6, samouczek jeden na jednego (analiza techniczna, fundamentalna i sentymentalna), objaśnienie zarządzania ryzykiem, seminaria i webinaria, pakiety egzystencji, dostęp Bezpłatnie do Akademii Handlowej, dzienne podsumowanie rynku, alert cenowy, starszy menedżer konta, ekskluzywne aktualizacje, codzienne rekomendacje, prezenty.

Rodzaje kont Tradergy
Rodzaje kont Tradergy

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania jakie oferuje Tradeergy to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Tradeergy udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna handlowa
Witryna handlowa

Tradergy zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, słowniczek, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat Tradergia |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: handel.io

📞Numer telefonu: +43720022016 | +442037693785

📧 E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Tradergia <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Tradergia jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się również w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, z drugiej strony, szukając opinii na temat Tradergy, znajdujemy wiele negatywnych i baw się dobrze na tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FMA Tradergia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Tradergia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano FSMA (Belgia) Tradergia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 BaFin dodany do Tradergia do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Tradergy? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Tradergy: Ocena i komentarze»

 1. ZŁODZIEJE TRADERGII odpowiedź

  CHOLERNE SZCZURY CHCĘ ZOBACZYĆ ICH WSZYSTKIE GNIJĄCE W WIĘZIENIU, UkrADLI PIENIĄDZE, KTÓRE TAK DUŻO MNIE KOSZTOWAŁY DO ZDOBYCIA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Tradergy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *