recenzje handlowców

Analiza na Traderactive Group

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Grupa handlowa (zwany także imieniem: traderactive.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Traderactive Group naprawdę jest polecana do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Traderactive Group ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Traderactive Group jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Traderactive Group wspomina o byciu częścią nie wspomina o tym.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony internetowej firma ma siedzibę na Gibraltarze, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji na potwierdzenie tego, uważamy, że są to fałszywe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że Traderactive Group nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Traderactive Group jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez Traderactive GroupW tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

 • Konto mikro: minimalny depozyt początkowy $ 250.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 5.000.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 25.000.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000.
 • Ekskluzywne konto: minimalny depozyt początkowy $ 250.000.

La platforma do działania z których korzysta Traderactive Group to: Webtrader i MT4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Traderactive Group udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona aktywna dla handlowców
Witryna Traderactive Group

Traderactive Group zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, wykresy na żywo, osobiste doświadczenia, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Grupa handlowa

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: traderactive.com | traderactive.net
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony] | compliancetraderactive.com

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy Traderactive Group. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Grupa handlowa

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy uważamy, że firma Traderactive Group jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu tej firmy radzimy być ostrożnym: jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), uważamy, że została utworzona, aby pobierać pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo.

Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie zawiera informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur.

Poza tym brakuje jej regulacji (jest to firma nieuregulowana).❌


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w lipcu 2022 CONSOB dodane do Traderactive Group do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lipca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w listopadzie 2022 FINMA dodane do Traderactive Group do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FINMA z listopada 2022 r.

UWAGA!: w listopadzie 2022 FSMA (Belgia) dodane do Traderactive Group do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z listopada 2022 r


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co sądzisz o Traderactive Group? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Traderactive Group: ocena i recenzje»

 1. zwycięzca odpowiedź

  Problem pojawia się, gdy próbujesz wypłacić pieniądze na konto bankowe, uniemożliwiają ci to i tak, proszą o okup.
  Całkowicie zgadzam się, że ta firma jest bardzo ryzykowna i mało godna zaufania. Na początku mają agentów handlowych do przyciągania klientów, nigdy się nie poddają, są bardzo natarczywi i agresywni. Dzwonią do Ciebie w kółko przez miesiące, dopóki nie zarejestrujesz się w ich aplikacji. Następnie nadal dzwonią do Ciebie i kontrolują Cię, dopóki w końcu nie zainwestujesz prawdziwych pieniędzy… a potem zdasz sobie sprawę, że zostałeś oszukany, aby zainwestować swoje pieniądze na platformie, która nie jest zatwierdzona przez hiszpańską komisję giełdową i charakteryzuje się dużą zmiennością inwestycji. . Niebezpiecznie jest inwestować pieniądze pod tak dużą presją i kontrolą, że nawet powiedzieli mi: „Widzę, że jeszcze nie inwestujesz w tryb automatyczny”. Próbowali stale kontrolować moje ruchy za pomocą cotygodniowych telefonów. To było bardzo stresujące.
  Kiedy pierwszy raz zapytałem ich, czy mają zaświadczenie z komisji giełdowej, kłóciłem się z dziewczyną przez prawie godzinę, ale ona ciągle powtarzała w bardzo agresywny sposób, że nie potrzebują tej zgody. w Hiszpanii. Co nie jest prawdą, oni tego potrzebują.
  Ludzie powinni zacząć zamieszczać swoją opinię na temat tej firmy, ponieważ rejestracja na tych stronach jest bardzo niebezpieczna, jeśli nie masz informacji od innych użytkowników. Teraz wydaje się, że przez kilka tygodni pojawiały się komentarze, ale do tego czasu były tylko artykuły z renomowanych stron internetowych w branży, pisane przez pseudo-profesjonalistów, którzy rekomendowali Traderactive jako jedną z najbezpieczniejszych firm do działania w sieci. Były to płatne opinie lub „treści sponsorowane”, jak zawsze na końcu artykułu, jeśli ktoś zauważy.
  Traderactive nie oferuje żadnej przejrzystości. To nierzetelna firma.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Victor, dziękuję za pisanie o Traderactive Group. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ani, dziękuję za pisanie o Traderactive Group. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.