Tradeprofitinc komentarze

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Tradeprofitinc (zwany także imieniem: tradeprofitinc.com), jest pośrednikiem Forex, CFD i kryptowaluty. Czy Tradeprofitinc jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Tradeprofitinc ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Tradeprofitinc ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Tradeprofitinc wspomina o byciu częścią: Tradeprofitinc Markets LTD.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Przedsiębiorstwo nie wspomina, gdzie ma siedzibę.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Tradeprofitinc nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Tradeprofitinc jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Tradeprofitinc, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje planów.

Konto mikro: minimalny depozyt w wysokości $5, Spready 1 pipsa, 20% stop out, 50% depozyt zabezpieczający call, maksymalna dźwignia 1: 1000, minimalna wielkość transakcji 0,1, maksymalna liczba zleceń 250, maksymalna wielkość transakcji 5, premia, Expert Advisor.

Konto standardowe: minimalny depozyt w wysokości $ 250, 1 pips spread, 30% stop out, 60% depozyt zabezpieczający, maksymalna dźwignia 1: 400, minimalna wielkość transakcji 0,1, maksymalna liczba zleceń 500, maksymalna wielkość transakcji 50, premia, doradca ekspertów, konto doradcy.

Konto ECN: minimalny depozyt w wysokości $ 250, stop out 30%, call margin 60%, maksymalna dźwignia 1: 400, minimalna wielkość transakcji 0,1, maksymalna liczba zleceń 500, maksymalna wielkość transakcji 50, premia, doradca eksperta, doradca konta, prowizja 7 USD.

Konto ECN Pro: minimalny depozyt w wysokości $ 5.000, stop out 30%, call margin 60%, maksymalna dźwignia 1: 200, minimalna wielkość transakcji 0,1, maksymalna liczba zleceń nieograniczona, maksymalna wielkość transakcji 100, doradca ekspertów, doradca konta, prowizja 5 USD.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości $ 20.000, stop out 30%, depozyt zabezpieczający 60%, maksymalna dźwignia 1:200, minimalna wielkość transakcji 0,1, nieograniczona maksymalna liczba zleceń, nieograniczona maksymalna wielkość transakcji, doradca ekspertów, doradca ds. konta, prowizja 1 USD.

La platforma do działania które Tradeprofitinc oferuje to: MetaTrader4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Tradeprofitinc udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna Tradeprofitinc
Witryna Tradeprofitinc

Tradeprofitinc zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: widzimy kilka wyjaśnień produktów oferowanych przez Tradeprofitinc, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, kalendarza ekonomicznego, narzędzi inwestycyjnych, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Tradeprofitinc

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tradeprofitinc.com

📞Numer telefonu: + 1 (229) 234-2934

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Tradeprofitinc. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Tradeprofitinc

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Tradeprofitinc jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Tradeprofitinc? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Tradeprofitinc: ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Nagore Luengo, dziękuję za komentarz na Tradeprofitinc. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *