Komentarze Trademetar

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Trademeta (zwany także trademetar.com), jest brokerem zarządzającym funduszem. Czy Trademetar jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy Trademetar. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: TRADEMETAR COMPANY LTD (fałszywe)

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Australii, ale okazało się to fałszywe.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker, to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Trademetar, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Plan startowy, plan elitarny, plan średni, plan maksymalny. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Plan uruchomienia: wpłata zaczyna się od minimum $ 50, 5% bonus za polecenie, wsparcie techniczne 24/7, zwrot 10% w ciągu 24h.

Plan elitarny: wpłata zaczyna się od minimum $ 2.000, 5% bonus za polecenie, wsparcie techniczne 24/7, zwrot 20% w ciągu 48h.

Plan średni: wpłata zaczyna się od minimum $ 6.000, 5% bonus za polecenie, wsparcie techniczne 24/7, zwrot 35% w ciągu 78h.

Maksymalny plan: wpłata zaczyna się od minimum $ 16.000, 5% bonus za polecenie, wsparcie techniczne 24/7, zwrot 45% w ciągu 5 dni.

Rodzaje kont Trademetar
Rodzaje kont Trademetar

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania które Trademetar oferuje to: nie wspomniany.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Trademetar udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Trademetar
Witryna Trademetar

Trademetar zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: tylko trochę informacji o oferowanych produktach, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Trademeta |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: trademetar.com

Número de teléfono: +61895216059 (whatsapp)

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Trademeta <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Trademeta jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, a ponadto, szukając opinii o Trademetar, znajdujemy wiele negatywnych i zabawnych na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV Trademeta do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Trademetarze? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Trademetar: Ocena i komentarze»

 1. Nancy odpowiedź

  Ci dranie zatrzymali wszystkie pieniądze, które im dałem, już powiadomiłem policję, ale mówią, że niewiele mogą zrobić, czy ktoś był w stanie wypłacić pieniądze w inny sposób?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nancy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trademetar. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.