TradedWell Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera W obrocieDobrze (zwany także tradedwell.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy TradedWell jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o TradedWell ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest dobrze sprzedane? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: iTrade Global (CY) Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Cypr.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest regulowany przez CySEC.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TradedWell, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: hedging, dźwignia walutowa dla konta detalicznego 1:30, dźwignia walutowa dla konta profesjonalnego 1:200, wyspecjalizowany opiekun konta, spersonalizowane wiadomości inwestycyjne.

Złote konto Gold- Hedging, dźwignia walutowa dla konta detalicznego 1:30, dźwignia walutowa dla konta profesjonalnego 1: 400/1: 500, Specjalistyczny menedżer konta, niestandardowe wiadomości inwestycyjne, bezpłatny VPS, piąta liczba dziesiętna, rabat swap 25% .

Konto Platynowe- Hedging, dźwignia walutowa dla konta detalicznego 1:30, dźwignia walutowa dla konta profesjonalnego 1: 400, wyspecjalizowany menedżer konta, niestandardowe wiadomości inwestycyjne, bezpłatny VPS, piąta część dziesiętna, 50% zniżki na swapy.

 

Rodzaje kont TradedWell
Rodzaje kont TradedWell

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez TradedWell to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TradedWell udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna TradedWell
Witryna TradedWell

W obrocieDobrze zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat W obrocieDobrze 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: tradedwell.com

📞Numer telefonu: + 34900933205

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na TradedWell. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona W obrocieDobrze <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? W obrocieDobrze jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

 Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań (Cypr), dodatkowo szukając opinii o TradedWell znajdujemy wiele, są negatywne i ostrzegają o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o TradedWell? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «TradedWell: ocena i komentarze»

 1. lipiec odpowiedź

  Dzień dobry, w moim przypadku miałem złe doświadczenia z tradedwell, zatrzymali moje pieniądze i nie chcą mi ich dać, wszędzie szukam pomocy, mam nadzieję, że mogą mi pomóc

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TradedWell. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *