✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Trade Capitol Trading Group. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Trade Capitol Trading Group oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtradecapitol.co
🏠 spółka*Grupa Eunola spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaHandlowiec internetowy
📌 AdresSaint Vincent i Grenadyny

⚠️ Trade Capitol Trading Group jest własnością firmy Eunola Group LLC znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Trade Capitol Trading Group, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Początkujący$250
Zaawansowane$2500
profesjonalny$25.000

Informacje w sieci

Witryna Trade Capitol Trading Group

Trade Capitol Trading Group dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Trade Capitol Trading Group Ostateczna wycena ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Trade Capitol Trading Group.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Trade Capitol Trading Group:

data Aktualizacja wiadomości
październik 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Trade Capitol Trading Group, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.
kwiecień 2023Skarga przeciwko Trade Capitol Trading Group of regulator finansowy FCA.
może 2023Skarga przeciwko Trade Capitol Trading Group of regulator finansowy CNMV.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”5700″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Trade Capitol Trading Group.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Trade Capitol Trading Group

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Trade Capitol Trading Group

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Trade Capitol Trading Group?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Trade Capitol Trading Group to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Trade Capitol Trading Group to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Trade Capitol Trading Group jest godna zaufania?

Nie. Trade Capitol Trading Group nie jest firmą godną zaufania, bardzo niebezpieczną: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Trade Capitol Trading Group?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Trade Capitol Trading Group?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

16 komentarze do «Czy Trade Capitol Trading Group to oszustwo? 2023 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ANONIMOWY, dziękuję za komentarz na temat Trade Capitol Trading. Ten broker to oszustwo. FCA (Financial Regulator of the United Kingdom) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. MAREK WERONIKI odpowiedź

  Witam, właśnie czytam wiadomości, dzisiaj właśnie zdałem sobie sprawę, że to OSZUSTWO!!!! Zacząłem również od początkowych 250 USD i to prawda, w ten sam sposób, w jaki już poprosili mnie o zdeponowanie 500 USD dll na płatności podatkowe za najwyraźniej upewnienie się, że nie było to pranie brudnych pieniędzy, i zdeponowałem je, teraz okazuje się, że ta sama dyrektorka Emilia kontaktowała się ze mną dzisiaj i mówi, że o nic mnie nie prosiła, że ​​na pewno była jego sekretarką, teraz okazuje się, że obie mają na imię Emilia, pewna Emilia nie wiem jaka bo nie rozumiem jej nazwisko, prosi mnie o kolejne 500 $ dll, dlatego wszedłem na tę stronę, aby potwierdzić, że to prawda i widzę, że tak nie jest. Zadzwoni do mnie jutro, ponieważ chce, aby nowy depozyt w wysokości kolejnych 500 $ dll został już odzwierciedlony. Krótko mówiąc, zostałem oszukany na 750 $ DLLS.
  Tutaj zostawiam numery pierwszego kontaktu 447 7360 4819 67,,DRUGI KONTAKT Z DORADCĄ Emilia +357 96 10 69 47 OSZUSTWA

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj VERONICA, szkoda, że ​​spóźniłaś się na spotkanie z nami, uniknęlibyśmy zdenerwowania, za nic, jesteśmy tutaj, aby ci pomóc.

   Pozdrowienia.

 2. Liz odpowiedź

  Dzień dobry, to wszystko to oszustwo, wydaje się to niewiarygodne, ale to prawda, do tej pory nie mogę przeboleć wszystkiego, przez co przeszedłem, straciłem ponad 40000 12 dolarów, zaczęło się 2023 stycznia 250 r., wszedłem z kontaktem 10000 dolarów autor: Angela Nawet nie podają jego nazwiska, poprosiłem o dokumenty i powiedziałem, jak się upewnić, czy to oszustwo, po czym kazał mi sprawdzić stronę internetową. W końcu zgodziłem się zacząć od tej kwoty, następnego dnia dzwoni do mnie broker o imieniu Sheila Peterson, pokazuje mi platformę transakcyjną, w tym celu prosi mnie o 30 5000 dolarów więcej, abym mógł zostać dyrektorem i abym zarobiłaby 200%, poprosiłem ją o dokumenty i podobno mi je prześle, niezła jazda. Aby wypłacić zyski, przychodzi smutna historia, mówi mi, że aby wypłacić, proszą mnie o gwarancję 2 dolarów i że z tym wypłacę, potem wspominają, że nie wyszło, ponieważ za 10000 dolarów prowizji nie wziąłem i że znowu musiałem wpłacić wyższą kwotę, w mojej desperacji zgodziłem się na 10. kaucję gwarancji, z nią 31 2023 dolarów więcej, musiałem zaciągać kredyty w kilku bankach, wchodzą do twojego komputera przez anydesk zarządzać swoimi kontami, myśląc, że to z poufności, jednak podałem wszystkie informacje tym oszustom, a nie z nimi, następnego dnia dzwoni do mnie człowiek o imieniu Santiago, który twierdzi, że jest z działu kursów, który ma przenieść zysków na moje konto, musiałem wpłacić kwotę XNUMX% zarobionych, wyobraź sobie, innych kredytów więcej. Aż w końcu powiedzieli, że wszystko jest w porządku, następnego dnia XNUMX stycznia XNUMX r. Zablokowali mi dostęp do WhatsApp, Signal, wysłałem e-mail do [email chroniony], ten e-mail nie istnieje. Mam nadzieję, że moja historia pomoże, nie daj się nabrać na gry, straciłem wszystko, jestem bardzo zadłużony. Istnieje boska sprawiedliwość, cały ten teatr, który oni zakładają, prędzej czy później upadnie. Błogosławieństwo dla wszystkich.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Liz, proces sądowy zajmie od 4 do 6 lat, aby zmaterializować coś z wydatkami i zużyciem, które to pociągnie za sobą, musisz nam udowodnić, że w ciągu 3 lub 4 miesięcy odzyskaliśmy pieniądze, jeśli to możliwe. Używają fałszywych nazwisk, są oszustwem. Dziękujemy za komentarz na temat Trade Capitol Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Cecil odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, jak pozwać firmę Trade Capitol. Jeśli to możliwe, ze względu na to, co mówią o przebywaniu w miejscu, które utrudnia lub kwestia regulacji. Zainwestowałem, a oni wyszli z tym, że środki (lub zyski) zostały utracone, ponieważ Bitcoin spadł. Ale w całym procesie jakbym dyskutował z rzekomym brokerem Olivią, jakieś nieprawidłowości i może ktoś jest winny za zaufanie, ale w końcu po prostu zniknęło, zablokowało mnie i napisałem w zarejestrowanym mailu, że to nie jest prawdziwe lub ważne albo w ogóle NIE POLECAM tych oszustów.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Cecil, proces sądowy zajmie od 4 do 6 lat, aby zmaterializować coś z kosztami i zużyciem, które to pociągnie za sobą, musisz nam udowodnić, że w ciągu 3 lub 4 miesięcy odzyskaliśmy pieniądze, jeśli to możliwe. Używają fałszywych nazwisk, są oszustwem. Dziękujemy za komentarz na temat Trade Capitol Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Enrique Gomez de Salazar Minguez odpowiedź

  Witam, działałem z TRADE CAPITOL, otworzyłem dwa konta, jedno do kupna i sprzedaży Bitcoin i drugie do obsługi robota. Mieli mi wypłacić odpowiednią kwotę moich dochodów i zarobków 26 grudnia, już mi nie odpowiadają i zamknęli moje wejście na Platformę. Konto robota, nic nie wiem ani nie dzwonię. NIE INWESTUJ W KAPITOL HANDLOWY. TO OSZUST, wszedłem przez pomyłkę, myśląc, że wchodzę na inną platformę. Są bardzo dobrze zorganizowani. Powtarzam, nawet nie myśl o inwestowaniu w handel CAPITOL. Mam to oczywiście w rękach moich prawników. Bardzo wątpię, że odzyskam pieniądze lub oczywiście zyski. Bardzo dziękuję i biorę pod uwagę

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Enrique, używają fałszywych nazwisk, są oszustwem. Dziękujemy za komentarz na temat Trade Capitol Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Barokowy odpowiedź

  Witam, chciałbym wiedzieć o wiarygodności Trade Capitol (https://tradecapitol.co)

  Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Harok, wszyscy używają fałszywych imion, to oszustwa. Dziękujemy za komentarz na temat Trade Capitol Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 6. Danilo odpowiedź

  Dobranoc
  Dziś jestem w stolicy handlowej i jestem po prostu zmartwiony, ponieważ nie mogę wypłacić pieniędzy, najpierw zacząłem od 250 dolarów, potem wpłaciłem kolejne 2000, a kiedy zacząłem zarabiać, poprosiłem o wypłatę, a oni mówią mi tylko, że muszę zapłacić więcej pieniędzy, aby móc wypłacić moje zarobki, coś w rodzaju podatku. Z mojego konta wynika, że ​​na dzień dzisiejszy mam już ponad 10 tysięcy dolarów.
  Wszedłem przez ogłoszenie na facebooku, że chodzi o inwestowanie w Codelco Chile, spółkę miedziową w moim kraju, potem zadzwonili do mnie z Londynu w Anglii i zaczęli ze mną rozmawiać o biznesie walutowym i kryptowalutowym i tak wpadłem w ich grę. W moim przypadku moim brokerem jest Isabell Rosemary isabelle Aline shannon i pojawia się ona w FCA. Mam nadzieję, że mój komentarz pomoże ci, aby nikomu innemu się to nie przytrafiło. Pozdrowienia .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Danilo, wszyscy używają fałszywych imion, są oszustwem. Dziękujemy za komentarz na temat Trade Capitol Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ramiro, dziękuję za komentarz na temat Trade Capitol Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *