Broker Bux
Informacje zwrotne na temat TradeBaionics

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy HandelBaionics (zwany także imieniem: tradebaionics.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy TradeBaionics naprawdę jest polecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔. Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o TradeBaionics ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy TradeBaionics ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

HandelBaionics wspomina o byciu częścią: nie wspomniany.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Zjednoczone Królestwo według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że TradeBaionics nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: TradeBaionics jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje HandelBaionics, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji co wskazuje na istnienie różne rodzaje kont.

Te platformy do obsługi które TradeBaionics oferuje: MetaTrader 4 y Meta Trader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który HandelBaionics udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Witryna TradeBaionics
Witryna TradeBaionics

HandelBaionics zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości i analizy rynkowe, wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, sekcja edukacyjna z seminariami i webinarami, sekcja z często zadawanymi pytaniami.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na HandelBaionics

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tradebaionics.com

📞Numer telefonu: +442030052502 | +442030052038

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy TradeBaionics. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na HandelBaionics

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma TradeBaionics jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodano do HandelBaionics do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o TradeBaionics? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker Bux

Reklamuj się z nami

10 komentarze do «TradeBaionics: ocena i recenzje»

 1. Susanne Qrunell odpowiedź

  Jag har blivit lurad att satsa mycket pengar och en kille som heter Victor Johansson [email chroniony] och en Aaron har lurat mig att ta ett lån som de påstod var helt i sin ordning och som de skulle betala bort efter 5 veckor. Han lovade gång på gång att allt skulle ordna sig. Sen kom kriget i Ukraina och han påstod att det inte gick att ta ut pengar när det låg på minus. Han försvann och en annan kille, Aaron Gray, försökte övertala mig att ta ännu ett lån för att täcka förlusterna. Jag fick ett mail där de garanterade mig att jag skulle få tillbaka alla pengar plus ännu mer om jag tog lånet. Jag vägrade, ställde frågor och fick konstiga svar. Nu har jag inte hört ett ljud från dessa killar på två veckor. Det står att jag har pengar att ta ut men det går inte att göra det ändå. Jag har polisanmält och anmält till min bank så hoppas att de kan hjälpa mig.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Susanne, te están estafando, habla con tu banco para que retrocedan inmediatamente esa transferencia, es un fraude y se lo van a quedar, debes actuar con urgencia. Gracias por comentar sobre TradeBaionics. Este broker es una ESTAFA. No les envíes dinero, quieren sacarte el máximo dinero posible con mentiras, las operaciones no son reales, el dinero no lo meten en el mercado, solo lo hacen ver y al final te dicen que has perdido y se lo quedan.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. José odpowiedź

  Me gustaría recuperar mi dinero todavía no he hablado con el gestor pero viendo los comentarios no me ha quedado claro seguir para adelante.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola José, ellos no te lo darán, intenta el ponerles tu la trampa de asegurar que tu padre quiere invertir 50.000 dólares pero que primero quiere ver si el retorno del capital es rápido o no, diles que tu manejas la cuenta de tu padre y que solo aportará ese dinero si ve que cuando lo pida regresa rápido, pode el 80% del capital que enviaste como prueba de la rapidez y efectividad de las transferencias y que cuando te llegue ese dinero les enviarás el mismo día los 50.000.

   Mucha Suerte.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Angel Toledo, dziękuję za komentowanie TradeBaiconics. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. AG Schnyder Market odpowiedź

  Tradebaionics skontaktowało się ze mną po pozostawieniu danych, aby kupić bitcoiny z prime.
  Sprzedali mi bardzo dobrą ofertę biznesową i zacząłem współpracować z brokerem, który powiedział, że nazywa się Alejandro Rodríguez i jest Hiszpanem. Dzwonili do mnie codziennie z centrali telefonicznej, której numer to 442030052038, a e-mail to [email chroniony]. Zacząłem od 250 euro i udało mi się podwyższyć kapitał, ale operacja się nie powiodła i dali mi pożyczkę w wysokości 8.000 euro, którą musiałem zapłacić 10 marca tego roku, ale tego samego dnia księgowy Maximiliano Rodrigues, Portugalczyk zadzwonił do mnie, przemówił i dał mi konto bankowe, aby dokonać przelewu w wysokości 8.000 euro, które trafiłyby na jego konto i mogłem ponownie wypłacić moje 8.000 euro, gdy tylko wliczyli je do salda, to było takie proste. I okazuje się, że 8 marca mówią mi, że jest błąd w przelewie i że zwrócili go na moje konto, co nigdy się nie wydarzyło. Napisałem maila do banku BUNQ B:V w Amsterdamie na konto, które mi dali, a bank BUNQ poinformował mnie, że przelew dotarł na to konto 7 marca. Ale wygląda na to, że Tradebaionics nie przybył i nie jestem w stanie wydobyć pieniędzy z mojego salda. Przestali do mnie dzwonić, mimo że codziennie do nich pisali. Zostałem oszukany.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj AG Schnyder, oszukują cię, porozmawiaj ze swoim bankiem, aby natychmiast wycofali ten przelew, to oszustwo i zamierzają go zatrzymać, musisz działać pilnie. Dziękuję za komentowanie TradeBaionics. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. sebastian gago odpowiedź

  Kradną od każdego, kto wchodzi, trzymaj się z daleka, stracisz wszystko, co włożysz, kradną i oszukują

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sebastian Gago, dziękuję za komentowanie TradeBaionics. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.