Komentarze TradeEAsy

W tej sekcji przeanalizujemy TradeEAsy (zwany także tradeasy.tech), to internetowe szkolenie finansowe. Czy TradeEAsy jest naprawdę polecany do uczęszczania na zajęcia? A może lepiej trzymać się z dala od tej firmy? ⛔ To jest bezpieczne? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o TradeEAsy ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jest TradeEAsy? ⚠️ ubezpieczenie? Czy możemy zaufać tej firmie? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

kurs wymienia przynależność do: AUTOTRADING FACTORY, SL

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, kurs wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hiszpanii.
 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są spółki regulowaneponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z firma nieregulowana to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez TradeEAsyW tym przypadku widzimy, że masz 3 różne typy kont. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Darmowe konto: darmowe, limitowane pozycje, nielimitowane backtesty, wsparcie e-mail, warsztaty Tradeasy.

Konto demo: 9.9 € miesięcznie, wszystkie pozycje, nieograniczony backtest, wsparcie e-mail, warsztaty Tradeasy, udostępnianie strategii, alerty strategii, pobieranie systemu, bloki niestandardowe.

Konto handlowe: 29.9 € miesięcznie, wszystkie elementy, nieograniczony backtest, wsparcie e-mail, warsztaty Tradeasy, udostępnianie strategii, alerty strategii, pobieranie systemu, bloki niestandardowe, 2 GB pamięci RAM VPS, obsługa połączeń wideo.

Rodzaje kont TradeEAsy
Rodzaje kont TradeEAsy

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez TradeEAsy to: nie wspomniany.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TradeEAsy udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna TradeEAsy
Witryna TradeEAsy

TradeEAsy zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, kilka tekstów informacyjnych, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat TradeEAsy 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: tradeeasy.tech

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy TradeEAsy. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona TradeEAsy <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? TradeEAsy jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 
Po analizie tak naprawdę nie wykryliśmy niczego, co by nas niepokoiło, ale pamiętaj, że istnieje wiele kursów związanych z inwestycjami, które zazwyczaj są własnością nieuczciwych brokerów i wykorzystują je do przyciągania klientów, choć wydaje się, że tak nie jest.
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TradeEAsy? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

3 komentarze do «TradeEAsy: Ocena i komentarze»

 1. Alejandro odpowiedź

  Nie są Brokerem na wszelki wypadek.

 2. Mati odpowiedź

  Dzięki za poświęcenie czasu, miałem z nimi zadzierać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mati, dziękuję za komentarz na TradeEAsy.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.