Trade360 Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Trade360 (zwany także trade360.com, trade360.finance, trade360.com.au), jest brokerem Forex, Opcje i CFD. Czy Trade360 jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Trade360 ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Trade360 ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: ST Services LTD i Silver Success LP. Aktualizacja z marca 2021 r.: Crowd Tech Ltd i Sirius Financial Markets Pty Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. Aktualizacja z marca 2021: Australia, Cypr i Wyspy Marshalla.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: jest to broker nieuregulowany. Aktualizacja z marca 2021 r.: broker (w zależności od lokalizacji klienta) ma regulacje z Cypru (CySEC), Australii (ASIC) lub może również NIE mieć żadnych regulacji.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Trade360, zauważamy, że oferuje 6 rodzajów kont: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto VIP.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, kanał crowdtradingowy na żywo, sygnały, wsparcie 24 godziny na dobę 5 dni w tygodniu, wsparcie przez WhatsApp.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, kanał crowdtradingowy na żywo, sygnały, wsparcie 24/5, wsparcie WhatsApp, MT5.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, kanał crowdtradingowy na żywo, sygnały, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, wsparcie przez WhatsApp, MT5, osobiste powiadomienia push i SMS, ekskluzywne aktualizacje rynkowe.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, kanał crowdtradingowy na żywo, sygnały, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, wsparcie przez WhatsApp, MT5, osobiste powiadomienia push i SMS, ekskluzywne aktualizacje rynkowe.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, kanał crowdtradingowy na żywo, sygnały, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, wsparcie przez WhatsApp, MT5, osobiste powiadomienia push i SMS, ekskluzywne aktualizacje rynkowe.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, kanał crowdtradingowy na żywo, sygnały, wsparcie 24 godziny 5 dni w tygodniu, wsparcie przez WhatsApp, MT5, osobiste powiadomienia push i SMS, ekskluzywne aktualizacje rynkowe.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich Trade360 (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Trade360
Rodzaje kont Trade360

The platformy do obsługi jakie oferty Trade360 to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Trade360 udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna Trade360
Witryna Trade360

Trade360 zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: godziny handlu różnymi instrumentami, którymi można handlować za pomocą Trade360, podstawowe wyjaśnienie różnych koncepcji inwestorów.

 

Kod Bitcoin i Trade360

Kod Bitcoin i Trade360
Kod Bitcoin i Trade360

Zgodnie z wiadomościami od klientów Trade360, broker wykorzystuje reklamy oszustw, takie jak ta, którą widać na obrazku, gdzie wspomina, że ​​jest w stanie zarobić tysiące euro w ciągu 24 godzin, inwestując w kryptowaluty. Strona internetowa to https://securelyriches.com/bitcoinevolution/

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o Trade360 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: trade360.com | trade360.finance | trade360.com.pl

📞Numer telefonu: + 357-25-030-622

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Trade360. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Trade360 <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Trade360 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: wprawdzie jest to broker regulowany, ale niestety ma bardzo niebezpieczne regulacje (z Australii i Cypru) iw konsekwencji tysiące osób zostało oszukanych przez brokerów regulowanych przez te organy. Oprócz tego, w zależności od lokalizacji klienta, może nie mieć regulacji i być również nieregulowanym brokerem. Oprócz tego Trade360 posiada biura w krajach o bardzo złej reputacji (Cypr, Wyspy Marshalla); Szukając recenzji na temat Trade360, znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ UWAGA ⛔ : Jeśli zdecydujesz się zainwestować u tego brokera, zapytaj, z jaką regulacją pracujesz, ponieważ w niektórych przypadkach jest to nieuregulowany broker z siedzibą na Wyspach Marshalla. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Trade360? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

58 komentarze do «Trade360: Ocena i komentarze»

 1. APM odpowiedź

  TRADE360 to prawdziwe oszustwo.
  Moje doświadczenie z nimi, prawda jest taka, że ​​na początku wszystko idzie dobrze, mój doradca DAVID Sanz prawdziwy oszust i kłamca, nigdy mu nie ufaj, jego dobroć, jego słowa oszukują cię w taki sposób, że w końcu robisz wszystko, co mówi ty, aż w końcu nie zostanie ci nic i nigdy więcej od niego nie usłyszysz.
  Nie daj się nabrać na jego kłamstwa, kiedy robi operacje i coś się nie udaje, znika, kiedy dzwoni, zawsze coś mu się dzieje, a na pewno wszystko jest kłamstwem.
  Moje życie zrujnowało się, życzę mu tylko całego zła na świecie, a życie karze go całym złem i cierpieniem, jakie wyrządza tak wielu rodzinom.
  Na koniec powtarzam TRADE360 A SCAM I DAVIZ SANZ A Scammer, ignoruj ​​i nie inwestuj € w tę platformę.
  Każdy, kto został oszukany, może tutaj odzyskać swoje pieniądze

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witam APM, razem to osiągniemy. Dziękujemy za komentowanie Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Piotr I odpowiedź

  Witam, jestem kolejnym oszukanym przez złodziei trade360. Szukam innych oszukanych ludzi, żebyśmy wszyscy mogli się połączyć i wsadzić ich do więzienia. Rozumiem, że jeśli dołączymy do wielu osób, władze podejmą działania w tej sprawie. Nie możemy pozwolić, by przyjaciele kradli bezkarnie, wszyscy musimy się zjednoczyć i potępić tę bandę złodziei.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Pedro, razem to osiągniemy. Dziękujemy za komentowanie Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Xavier odpowiedź

  Odpowiadając na komentarz Marii na temat doradcy s
  Nie widzę oszustwa ani kłamcy, kiedy wszyscy wiemy, że każda firma ma i niesie ze sobą ryzyko
  Myślę, że popełniamy błędy również z powodu adrenaliny
  Powiedz mi Maria, jeśli tak nie było, może to ty popełniłaś błąd
  To nie tylko wina, trzeba też widzieć rzeczy, które są dobre
  Pozdrowienia, jeśli nie wiesz, nie podchodź do siebie.

 4. Claudio odpowiedź

  Nie rozumiem, jak nadal stoi Twoja witryna

  Jadę na komisariat, żeby zgłosić ich za złodziei, to profesjonalni oszuści, wszystkie pieniądze, które im wysyłasz, nigdy nie będziesz mógł nic wypłacić nic nic, to kłamcy

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Claudio, razem to osiągniemy. Dziękujemy za komentowanie Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. ostrzeżenie o oszustwie odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, ci oszuści z trade360 to złodzieje.Skontaktowali się ze mną po fałszywych wiadomościach ze strony internetowej udającej słynną gazetę z Hiszpanii.

  opowiadają kłamstwa takie jak:

  „Najnowsza metoda inwestycyjna Elona Muska pozostawiła ekspertów z otwartymi ustami, a wielkie banki przeraziły się. Są już Hiszpanie, którzy dzięki tej „złotej lagunie” zbierają ze swoich domów miliony euro – ale czy to legalne?”

  Być może słyszałeś o tej nowej platformie inwestycyjnej kryptowalut o nazwie BitIQ, która z dnia na dzień zamienia zwykłych ludzi w Hiszpanii, Portugalii i Francji w złoto. Masz prawo być sceptycznym, ponieważ brzmi to zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe.
  Elon kontynuuje:

  „Rozumiem to, ponieważ dokładnie to samo przydarzyło mi się, gdy przyjaciel, któremu bardzo ufam, opowiedział mi o tym. Jednak po tym, jak zobaczyłem na własne oczy, ile zarabiam, musiałem sam to udowodnić.

  Cieszę się, że spróbowałem, bo dzięki temu zarobiłem najwięcej pieniędzy w życiu i to w najprostszy sposób. Powiem ci setki tysięcy euro dziennie, automatycznie. To dosłownie najszybszy sposób na zarobienie teraz pieniędzy. I nie potrwa to długo po tym, jak wielu ludzi się dowie lub banki zniszczą to na zawsze ”.

  Jak zobaczysz, wszystko to są kłamstwa, ten rodzaj fałszywej reklamy wykorzystuje trade360 do przyciągania nowych klientów, to naprawdę śmieci…. nie ufaj tym małym facetom, to złodzieje

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witam alert, dzięki za komentowanie Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. kaiser2 odpowiedź

  są złymi psami złodziejskimi

  Kazali mi wpłacać codziennie ponad 5000 dolarów za telefony, dużo mnie okłamywali, dali mi tysiąc obietnic, że zarobię dużo pieniędzy, miałem nagły wypadek z ojcem (jest chory) i Muszę mu płacić bardzo drogie lekarstwa i tak i wszystko to nie pozwalają nic wypłacić

  teraz nawet nie odbierają telefonu

  Oni są kłamcami

  kiedy chciałem wypłacić mój kapitał, zniknęli i zablokowali moje wiadomości i połączenia

  są złodziejami, wszystko jest zapłacone w tym życiu, nadejdzie czas złodziei

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć kaiser2, dziękuję za komentowanie Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Maria odpowiedź

  rzekome oszustwo

  Firma to Trade 360, doradca Enrique Quesada to osoba z południowoamerykańskim akcentem, która nieustannie spekuluje na temat rynków i ich trendów-

  Z dnia na dzień sam sobie zaprzecza, a jak go „przyłapano” mówi, że rzeczy się zmieniają i że zawsze jest ryzyko, ale po kilku miesiącach prób jestem pewien, że jest przynajmniej kłamcą i prawdopodobnie kłamcą. oszust.

  Zaufałam Trade 360, NIE popełniaj tego samego błędu

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za komentowanie Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Marian odpowiedź

  ci oszuści piraci obiecują Ci tysiące zarobków w bitcoinach, ale w momencie wypłat nie pozwolą Ci wypłacić ani grosza

  Jak można je zgłosić? Proszę o wsparcie

  dzięki

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Marian, dziękuję za komentowanie Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Wirginia odpowiedź

  Witam, skontaktowałem się z Trade360 i zadzwonił do mnie mężczyzna z kolumbijskim akcentem i powiedział, że muszę się zarejestrować, co już zrobiłem, i kazał mi zacząć od 251 €.

  Potem poprosił mnie o dane mojej karty Mastercard, a ja mu je przekazałem, a on powiedział, że nigdy nie zginęła. Kiedy skończyłem, zdałem sobie sprawę, że poprosił mnie o kod PIN do karty, poszedłem do swojego banku i anulowałem go. Inny Martin Rodriguez zadzwonił do mnie i przekonał mnie, żebym odszedł około 10 dni, aby zobaczyć dochód, ale zrobiłem zrzut ekranu i podałem powiązany numer konta, bank powiedział mi, żebym się nie martwił.

  Zgodził się do mnie zadzwonić i dał mi numer z Madrytu i jego rozszerzenie. Zadzwoniłem do niego następnego dnia, a on zadzwonił do mnie, a potem próbowałem i nie wychodzi, ale tylko operatorzy mówiący w różnych językach. Numer telefonu komórkowego, z którego się ze mną skontaktował, mówiąc, że był wczoraj moim asystentem Ilsmé i pochodzi od dziewczyny z León, która nie wie, w jaki sposób jej numer został odebrany i że zadzwoni na policję.

  Zobaczmy, czy możesz mi pomóc, ponieważ opłata nie pojawia się na moich kontach, ale nie na rynku inwestycyjnym, ponieważ nie istnieje. Zobaczmy, czy. A może to kolejne oszustwo.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Virginia, dziękuję za komentarz na Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 10. Mati Arie odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim bardzo dziękuję za pozostawienie komentarza z twoimi doświadczeniami z trade360 Mam przyjaciela, myślę, że miał u nich niewiele, około 250 USD i miał zamiar wpłacić duże, mówię ci duże, ponieważ ponad 5000 USD

  Opowiedział mi wszystko, a ja mu powiedziałam, że zanim dobrze przyjrzymy się firmie i opinii, chodź, jakbyś przed pójściem do restauracji szukał opinii, to normalne

  miejmy nadzieję, że dotarliśmy do tego wszystkiego, przynajmniej uratowali mojego przyjaciela przed utratą większej ilości pieniędzy i czasu, dzwonią do niego codziennie, aby sprawdzić, czy wpłaci 5000 USD

  HAHAHAHA nie wpłacimy niczego OSZUSTW !!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Mati, cieszymy się, że pomogliśmy Ci uratować, za wszystko, czym tu jesteśmy.

   Pozdrowienia.

 11. Maria odpowiedź

  Zostałem oszukany

  Trade 360 ​​zabrał mi całe życie, oszukał i wprowadził w błąd Potrzebuję pomocy w odzyskaniu środków

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 12. z dala odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim, dzięki za otworzenie oczu przyjaciele, dzięki waszym komentarzom nie będę inwestował z trade360 zaprosili mnie do inwestowania z nimi i nazywali mnie dużą presją do inwestowania, ale dziękuję dotarłem do tych komentarzy i ocena, więc nic nie zdeponuję

  pozdrowienia i podziękowania

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Alej, dzięki za pisanie, jesteśmy szczęśliwi mogąc pomóc, jeśli dużo nalegają, zawsze powinieneś być podejrzliwy.

   Pozdrowienia.

 13. Hugo odpowiedź

  Skontaktowali się ze mną w bitcoin prime, kłamią bezpośrednio, aby otworzyć konto w trade360, mówią, że zarobisz tysiące w ciągu jednego dnia

  W każdym razie, kilka kłamstw, aby zaufać tym gównianym firmom, takim jak trade360, moja rada to nawet nie odpowiadać na ich wiadomości ani nie odbierać telefonu, po prostu chcą cię oszukać i ukraść twój kapitał

  dzień dobry

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Hugo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 14. Fercho odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim, skontaktował się ze mną trade360 po zarejestrowaniu się na całkowicie fałszywej i oszukańczej stronie internetowej, która zapewniała takie rzeczy jak:

  LAST MINUTE: Rząd Hiszpanii Trzęsie się po odkryciu NOWEGO systemu bankowości podziemnej

  Z początkowym depozytem w wysokości zaledwie 375 € zebrał ponad 886.000 XNUMX € !!

  Zwykły człowiek zamienił 375 euro w 886.000 XNUMX euro, nie robiąc absolutnie nic poza obserwowaniem wzrostu jego konta bankowego dzięki nowemu systemowi bankowemu.
  Dziś banki mają złą reputację, ponieważ odmawiają klasie robotniczej jakiejkolwiek rzeczywistej funkcjonalności za ich pieniądze. …. ”

  Cóż, masz już pojęcie o rodzaju kłamstw i fałszywych zwrotów, które oferują…. W każdym razie nie polecam zajmować się nimi. Jeśli zapytasz telefony o te reklamy lub mistyfikacje, ignorują i grają głupie. NIE RÓB TEGO!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Fercho, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 15. Antonia odpowiedź

  TRADE360 to prawdziwe oszustwo.
  Moje doświadczenie z nimi, prawda jest taka, że ​​na początku wszystko idzie dobrze, mój doradca DAVID Sanz prawdziwy oszust i kłamca, nigdy mu nie ufaj, jego dobroć, jego słowa oszukują cię w taki sposób, że w końcu robisz wszystko, co mówi ty, aż w końcu nie zostanie ci nic i nigdy więcej od niego nie usłyszysz.
  Nie daj się nabrać na jego kłamstwa, kiedy robi operacje i coś się nie udaje, znika, kiedy dzwoni, zawsze coś mu się dzieje, a na pewno wszystko jest kłamstwem.
  Moje życie zrujnowało się, życzę mu tylko całego zła na świecie, a życie karze go całym złem i cierpieniem, jakie wyrządza tak wielu rodzinom.
  Na koniec powtarzam TRADE360 A SCAM I DAVIZ SANZ A Scammer, ignoruj ​​i nie inwestuj € w tę platformę.
  Każdy, kto został oszukany, może odzyskać swoje pieniądze tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Antonia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 16. Claudio G odpowiedź

  Codziennie dzwonią do mnie, mam też nazwiska i e-maile doradców trade360, bardzo dziękuję za informacje. Nic nie zainwestuję.

  Antonio Rivas - Account Executive - Telefon: + 34-910-920-873 Numer wewnętrzny: 3066 - Faks: + 357-25-281-710 - E-mail: [email chroniony] y

  Julian Cortez - Account Executive - Telefon: + 34-910-920-873 Numer wewnętrzny: 3240 - Faks: + 357-25-281-710 - E-mail: [email chroniony] - trade360 .com / en

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Claudio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Asun odpowiedź

    CNMV może usunąć ich z rynku hiszpańskiego, jeśli zauważy nieprawidłowości, w tym celu musisz ich o tym powiadomić, musisz wysłać e-mail na adres [email chroniony] , jest ten e-mail, który zawiera wszystkie dowody i nagrania rozmów, e-maili i rozmów osy, wyjaśnia również bardzo szczegółowo, jak wszystko było.
    Polecam również rozmowę z mediami, które wiedzą, że istnieją uregulowani brokerzy, którzy popełniają wiele wykroczeń i zabierają Twoje pieniądze.
    Później weź prawnika, aby wszcząć pozew cywilny, aby odzyskać swoje pieniądze, ponieważ mając do czynienia z naruszeniem umowy, bez względu na to, jak bardzo spadł na giełdę, możesz spokojnie anulować umowę i rozpocząć zwrot inwestycji.
    Aby uzyskać więcej informacji, napisz na tym forum lub wypełnij informacje w tym linku, gdzie można je odzyskać bez potrzeby korzystania z pomocy prawników i bez konieczności chodzenia na rozprawę: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Asun, te pomoce zawsze są dobre, aby je zakończyć, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 17. oszukany przez trade360 odpowiedź

  cóż, dołączam do listy oszukanych przez trade360

  w momencie wypłaty proszą Cię o więcej pieniędzy do wypłaty. Tak proste jak to. To bezwstydni złodzieje. Nie ufaj im. Na szczęście nie zainwestowałem dużo pieniędzy dla mojej żony i dlatego, że zbadałem i znalazłem wszystkich tych odbiorców na czas. Ale miałem szczęście. Mam nadzieję, że poświęcisz czas na zapoznanie się z informacjami na tej platformie przed inwestycją. To złodzieje.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj, masz się dobrze, to pieniądze, które stracisz, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 18. Marcos odpowiedź

  Napisz do mnie [email chroniony] Martin Rodriguez
  Kierownik konta
  Telefon: + 34-910920873 wew: 3051
  Faks: + 357-25-281-710

  Zostawiam te informacje tobie

  już czytam Wasze komentarze nic nie zainwestuję ani nie odbiorę telefonu za złodzieja

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Marcos, masz się dobrze, to pieniądze, które stracisz, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 19. Ricardo odpowiedź

  są grupą złodziei moje doświadczenia z nimi są negatywne

  Skontaktowano się ze mną po fałszywych wiadomościach z elon Musk, witryny, która udaje legalną witrynę, taką jak znana gazeta w Hiszpanii

  To mówi: „Elon Musk oferuje 30 osobom w Hiszpanii możliwość zarobienia milionów dzięki swojej nowej firmie
  Napisane przez Sergio Herrera 05 Tekst został udostępniony przez 03 2021 osób

  Założyciel Tesli Elon Musk właśnie zainwestował 400 milionów dolarów w nowy startup, który jego zdaniem zmieni przyszłość finansów. W sobotę Musk potwierdził umowę o wartości 400 milionów dolarów z firmą programistyczną Crypto System ”.

  W każdym razie moim zdaniem to oszuści

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ricardo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 20. Luis odpowiedź

  Jeśli ktoś taki jak ja został oszukany, może się ze mną skontaktować. Myślę, że to może ci pomóc. Nie jestem prawnikiem ani tego nie robię. Po prostu zostałem oszukany i udało mi się odzyskać dużą część depozytu. Chcę tylko pomóc ludziom, którzy przeszli przez moją sytuację. Osiągnąłem to w tym linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Luis, jeśli chcesz, możesz podzielić się na tym FORUM danymi, aby pomóc naszym użytkownikom, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 21. Luis odpowiedź

  Trade 360 ​​to oszustwo. Nagradzają cię doradcą, który tylko udaje, że dostaje od ciebie wszystkie pieniądze, obiecując duże zyski. Kiedy wyjmą wszystkie twoje pieniądze, aktywują prowizje i opuszczają twoje konto na zero.
  Straciłem 170.000 XNUMX euro.
  Tutaj możesz odzyskać swoje pieniądze: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Luis, jeśli chcesz, możesz podzielić się na tym FORUM danymi, aby pomóc naszym użytkownikom, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 22. Diego odpowiedź

  Zmusili mnie do zainwestowania 250 euro poprzez strategię internetową o nazwie bitcoin profit. Który następnie przekierowuje do trade360. Są oszustami. Nigdy nie pozwalają wypłacić ani grosza !!! NIE RÓB TEGO!! 100% UBEZPIECZONE OSZUST!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Diego, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 23. Alberto F. Cortes odpowiedź

  Nie pobieraj tej aplikacji, to oszustwo, najpierw wpisujesz 250 euro, dzwoni do ciebie ekonomista, mój nazywał się Omer Torres. Podaje ci kilka operacji, w których zarabiasz 3 €, a następnie przekonuje do wpisania większej ilości pieniędzy, gdy robisz to automatycznie, tracisz je, a jeśli masz zyski na swoim koncie, nie pozwalają ci ich wypłacić. PROFESJONALNE OSZUSTWA. Zachęć osoby, których to dotyczy, do zgłoszenia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Alberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360, ten broker to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 24. Alfredo M. odpowiedź

  Prawdziwe oszustwo, jeśli nie wypłaciłem pieniędzy na czas to przegrywam do ostatniego € .Doradzają, jeśli wpiszesz 500$, tak mówią i po wykonaniu pierwszej operacji znikają z mapy i widzisz jak Twoje pieniądze się ulatniają, nie odbierają telefonu nie odpowiadają na pocztę Daj spokój, ten ekspert i uprzejmy doradca znika.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Alfredo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360, ten broker to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 25. jose odpowiedź

  Trade 360 ​​z siedzibą na Cyprze a konkretnie do doradcy finansowego przydzielonego mi przez pana Ernesto Ramosa (Argentyna) a fakty są następujące, początkowo na początku września 2020 r. wniosłem wkład w wysokości 250 dolarów,
  wszystkie operacje, które mi wysłał do wykonania kierując się jego strzałką (pobrałem aplikację do połączenia z moim laptopem, 10 operacji, które wykonałem z tym kapitałem, wszystkie były opłacalne, wyjaśnił mi jak wypłacić 30 dolarów odsetek, nie zamknął się, że musiał wpłacić więcej pieniędzy, myślę, że kazał mi otworzyć konto i wydał 6000 euro z mojego konta na platformę (ponieważ jestem kierowcą ciężarówki na trasach międzynarodowych) wyślę mu maila i zadzwoniłby do mnie od razu, zawsze ograniczał zyski i straty, w momencie, gdy miał 6000 euro, nie ustawiał już żadnego ograniczenia i jak zobaczyłem na stronie, że straty rosną, dzwoniłem do niego raz po raz, aby zobacz co robić a on mi nie odpowiedział, dopiero ostatniego dnia mi powiedział, że stracił wszystko, co mi przysłał 80 dolarów na pocieszenie, za to co mówię szczerze, ten osobnik, z aprobatą Trade 360 Jest prawdziwym złodziejem, reszty platform nie znam ale oczywiście jest Trade 360 ​​z n centrala na Cyprze to prawdziwe oszustwo, w tym przypadku Ernesto Ramos terrorystą finansowym

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360, ten broker to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 26. Jessica odpowiedź

  Są obrzydliwą mafią, która zabiera wszystkie twoje pieniądze, bandą złodziei, którzy okradają najsłabszych, dzwonią i nękają, aby inwestować i nie tylko z tej platformy, ale nie tylko.
  Królewski forex
  Finansowanie
  Zjednoczony
  Handel GM
  Napraw handel
  HANDEL rynki kapitałowe
  I FXGM
  Wszyscy oszuści tego samego typu i prawdopodobnie są tacy sami.
  Nie inwestuj w te platformy !!!!!
  Musimy zgłosić i zebrać wszystkie ofiary, razem będziemy mogli je złapać i zabrać do więzienia, gdzie powinny być.
  Stworzyłem grupę, aby zebrać nas wszystkich razem

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jessica, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Skąd wiesz, że te firmy są ze sobą powiązane? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 27. Mauro odpowiedź

  Witam zapraszają mnie do inwestowania w trade360 ale z tą informacją naprawdę nie wiem co robić, potrzebuję porady, bardzo dziękuję

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Mauro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Cóż, naszym zdaniem jest to nieuregulowany broker z siedzibą w niebezpiecznych krajach, dlatego nie polecamy go pod żadnym pozorem. Istnieje wiele bezpieczniejszych opcji.

   pozdrowienia

 28. ARR odpowiedź

  Zmusili mnie do wpłaty na reklamę bitcoin, w której wspomnieli, że możesz zostać milionerem inwestującym w bitcoin, a teraz nie mogę wycofać mojego kapitału, ignorują

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj ARR, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade360. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *