✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Opinie Trade12

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Trade 12, broker Forex i CFD.

Broker należy do Global Fin Services Limited i ma siedzibę w Tallinie, stolicy Estonii.

Na niektórych stronach internetowych wspominają, że broker ma regulację Vanuatu, chociaż na swojej stronie internetowej nie wspomina, chociaż zwykle o tym wspomina się, swojej regulacji. Firma „otwarła swoje podwoje w 2015 roku”. Wierzymy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Teraz, po przedstawieniu kilku ogólnych informacji o brokerze, przejdziemy do analizy różnych typów kont brokerskich. W tym przypadku broker oferuje 4 różne rodzaje kont. Pierwszym rodzajem konta jest konto „Początkujący”, którego cechami charakterystycznymi są: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, minimalna wielkość lota 0.01, zmienny i zmienny spread. Następnie następuje konto „Trader”: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 0.0 $, minimalna wielkość lota 50.000, zmienny i zmienny spread. Trzeci rodzaj konta to konto Expert: minimalny depozyt początkowy 0.01 12 $, minimalna wielkość lota 0.01, w tym przypadku stały spread. Ostatnim typem konta jest konto VIP, dla tego typu konta cechy to: minimalna wpłata początkowa musi zostać zweryfikowana z menedżerem konta TradeXNUMX, minimalna wielkość lota to XNUMX i ma również stały spread.

Poniżej zostawiamy więcej informacji na temat rodzajów kont na wypadek, gdybyś chciał bardziej szczegółowo opisać:

Handluj 12 rodzajami kont
Rodzaje kont oferowane przez Trade12

 

Wszystkie typy kont współpracują z platformą MT4, wszystkie mają menedżera konta i handel mobilny.

Teraz tak, przeanalizujemy stronę brokera w poszukiwaniu różnych zasobów i pomocy dla tradera.

Witryna Trade12
Witryna Trade12

Niektóre z różnych zasobów i pomocy oferowanej dla tradera to: wyjaśnienie różnych podstawowych pojęć związanych z działaniem, mają sekcję analizy rynku, ale jest ona przestarzała, popularny kalendarz ekonomiczny, mają również serię filmów objaśniających i edukacyjnych oraz przewodników, chociaż konieczne jest założenie konta w Trade 12 w celu uzyskania dostępu do pełnej zawartości.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Trade12

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.trade12.com/pl/

Número de teléfono: + 18882936433

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker Trade12 jest niezawodny, ale musisz być ostrożny, ponieważ przeczytaliśmy kilka komentarzy na różnych stronach internetowych z traderami, którzy mają bardzo negatywne opinie o brokerze.

Aktualizacja z czerwca 2018 r.- Ze względu na to, że jest to broker nieregulowany, a CONSOB (włoski organ regulacyjny) wydał ostrzeżenie przed Trade12, nie zalecamy tego.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, można również zostawić komentarz na naszej stronie.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

[identyfikator demokracji=”19″]
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

12 komentarze do «Trade12: Ocena i komentarze»

 1. John odpowiedź

  To oszustwo ,,,, wiem, bo zrobili to ze mną
  Udało mi się wygenerować 750.000 200 euro i o ile boli nie udało mi się zobaczyć euro ,,, też nie cierpię zbyt wiele, straciłem tylko 750.000 euro. Haczyk polega na tym, że dają ci demo do handlu bez twojej wiedzy ,,, sposobem, aby się dowiedzieć, jest umieszczenie stop lossa na zleceniu wejściowym w wiadomościach ,,, jeśli zlecenie wejściowe nie przesuwa się, ważne jest to, Ponieważ jest to demo, więc wygenerowałem 0 XNUMX, ryzyko XNUMX, mogłem zrobić więcej, ale dalej generować więcej, żeby nie pobierać opłat. Jeśli ktoś skorzysta z tego brokera, będzie mógł sam to sprawdzić, poza tym, że jeśli spróbuje zdobyć zainwestowane pieniądze, to też będzie mógł to sprawdzić, przekonany, że nie będzie w stanie. Oczywiście jest to potępiane.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dzięki za komentowanie Trade12. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Juan Luis odpowiedź

  oszustwo, obiecują ci złoto i wrzosowisko, a prawda jest taka, że ​​nic z nimi nie straciłem. Zainwestowałem 2.000 euro i zarobiłem 1.000 euro w sumie 3.000 euro na koncie, które próbowałem wypłacić od półtora roku i dają tysiąc wymówek, żeby ci tego nie dać, już oddaję za stracone, jeśli ktoś wie jak je odzyskać byłbym dozgonnie wdzięczny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Trade12… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Półtora roku do wypłaty? Naprawdę bardzo mało poważne ... W twoim miejscu skontaktujemy się z regulatorem finansowym twojego kraju, z jakiego kraju pochodzisz?

   Pozdrowienia.

 3. ADELINO odpowiedź

  WŁAŚNIE STRACIŁEM 50,000.00 XNUMX $!!!! OSZUSTRZY !!!! ZWRÓĆ MOJE PIENIĄDZE ALBO ZGŁOSZĘ ICH NA POLICJĘ GIEŁDOWĄ... JESTEM Z SM I NIE WIEDZĄ KOGO TĘSKnęli, BĘDĘ CIEBIE SZUKAŁ I RZUCIŁ W NICH BOMBĘ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Adelino, dziękuję za informacje o Trade12, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje, czy możesz wyjaśnić więcej o swoim doświadczeniu? Czy pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na Trade12? Jak straciłeś taką ilość pieniędzy?

   Pozdrowienia.

 4. Louis leży odpowiedź

  Oko. Są zwykłymi oszustami. Modus Operandi: najpierw dzwonisz i dzwoni do Ciebie dziewczyna z prośbą o otwarcie konta. Nalegaj i nalegaj, aż upadniesz, kiedy każą ci otworzyć małe konto za 100 dolarów. Że nie pożałujesz. Mówią ci, że pierwsze 5 operacji, które otworzysz, te utracone, jeśli w ogóle, zostaną przejęte przez nich. FAŁSZ, KŁAMSTWO. Po otwarciu konta „zalecają” pewne operacje, które nie pozostawiają żadnej użyteczności. Wtedy dzwoni do Ciebie „inna” osoba (przysięgam, że to ta sama, która nalegała, żebyś otworzył konto), aby powiedzieć Ci, że skoro Twoje pierwsze operacje nie powiodły się, zainwestuj kolejne 100 dolarów, że z nią jeśli będzie inaczej. EYE, to wulgarni oszuści. nie pracuj z nimi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z Trade12. Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

 5. David odpowiedź

  dobry chłopcze otwórz konto u tego brokera i chciałbym zobaczyć, czy juan ma się dobrze, czy jest ktoś, kto nie ma problemów dziękuję bardzo pozdrawiam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć David, na razie nie mamy zbyt wielu komentarzy na temat Trade12, ale możesz przeczytać recenzję na ten temat z informacjami, pozdrowieniami.

 6. John odpowiedź

  Nie minęło dużo czasu odkąd zacząłem nimi handlować i nie mogę powiedzieć na pewno, czy jest dobrym brokerem. Ale w tej chwili, nawet jeśli to początek, wydaje się obiecujące. Dali mi bonus od pierwszego depozytu i wygrałem małe kwoty za pomocą zaledwie kilku transakcji. Miejmy nadzieję, że tak będzie dalej, chociaż jestem przygotowany na straty, które mogą wystąpić, jak to miało miejsce wcześniej z moim brokerem. Nie zawsze można wygrać, ale mam nadzieję, że korzyści przewyższą straty.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z brokerem. Wszystkiego najlepszego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *