✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

Handluj Komentarze GF

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy Trade GF (zwany również nazwą: tradegf.com i tradegf.net), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy Trade GF jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Trade GF ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Trade GF ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Handluj GF wspomina o byciu częścią: Handel GF Limited.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż na podstawie otrzymanych przez nas informacji, Twoja rzeczywista lokalizacja jest na Medellin Kolumbia.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że witryna Trade GF wspomina o Rozporządzenie VFSC, ale to jest całkowicie fałszywe, pokazane certyfikaty są tylko sfałszowane dokumenty.

UWAGA: Trade GF jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Handluj GF, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy $250, minimalna wielkość partii 0.01, zmienny spread, całodobowa obsługa klienta, menedżer konta i codzienna analiza rynku będą również dostępne między innymi.

Konto tradera: minimalny depozyt początkowy $1.000, minimalna wielkość partii 0.01, zmienny spread, całodobowa obsługa klienta, menedżer konta i codzienna analiza rynku będą również dostępne między innymi.

Konto eksperta: minimalny depozyt początkowy $5.000, minimalny rozmiar lota 0.01, STAŁY spread, całodobowa obsługa klienta, menedżer konta, handel mobilny, przelew bez dodatkowych opłat i codzienna analiza rynku będą również dostępne, między innymi.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $100.000, w przypadku wszystkich innych funkcji konta należy skontaktować się z Trade GF.

Handluj typami kont GF
Handluj typami kont GF

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Trade GF to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Handluj GF udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa handlu GF
Strona internetowa handlu GF

Handluj GF zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, centrum edukacyjne z różnymi filmami objaśniającymi, chociaż dostęp do nich nie jest możliwy, jeśli nie jesteś klientem.

 

Wiadomości o TradeGF

Na filmie można zobaczyć wiadomości z kanału telewizyjnego w Peru, który wymienia brokerów, którzy oszukali dużą liczbę obywateli Peru, wśród nich są brokerzy: Apolotrade, FXColegio, InvestMarkets, Nordfx Orotrader, TradeGF, Tradeprincipal, Tradeview. BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY Z TEGO RODZAJU OSZUSTWOWYCH FIRM.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Handluj GF

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tradegf.com | tradegf.net

📞Numer telefonu: +44 208 0890040 | +44 208 0890039 | +44 203 1500376

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję na Trade GF. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Handluj GF

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Trade GF jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj prawdziwe dane dotyczące Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Handluj GF utrzymuje bliskie relacje z fxlatam, broker o marnej reputacji i mający wiele skarg na niego, oskarżony o oszukiwanie użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

[identyfikator demokracji=”61″]

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

211 komentarze do «Trade GF: Ocena i komentarze and»

 1. maria odpowiedź

  TRADER GF oszukał mnie na 750 dolarów, a kiedy chciałem je wypłacić, kazali mi zainwestować 500 dolarów. aby móc się wycofać, a potem mnie zablokowali i nie słyszałem nic od tych oszustów

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za komentarz na temat Trade GF. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Aniceto Rivera odpowiedź

  Niestety również zostałem oszukany przez tego brokera o nazwie TRADER GF, popadłem w spore długi, za które do tej pory słono płacę z konsekwencjami, najgorsze jest to, że teraz robią to w imieniu FCA. Podają się za pracowników FCA i proszą o odzyskanie zainwestowanych pieniędzy, co rzekomo ma zapewnić FCA. Interweniował fałszywy TRADER GF. Bardzo niefortunne, mam nadzieję, że ktoś pomoże mi odzyskać utracone pieniądze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Aniceto, dziękuję za komentarz na temat Trade GF. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wystawiają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują, a na koniec mówią ci, że masz przegrali i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *