HANDEL FW Komentarze

Analiza na TRADE FW

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy HANDEL FW (zwany także imieniem: tradefw.com), Chodzi o plik Broker Forex i CFD. Czy TRADE FW naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o TRADE FW ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy TRADE FW jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • TRADE FW wspomina o byciu częścią iTrade Global (CY) Ltd i Antralix Services Sl, TIANGUIS CONSULTING SL (Barcelona) i Ugel Invest Sl jednym z komisarzy jest Jean Pierre Zannotti (Wenezuelczyk z włoskim paszportem). Domniemany administrator tej firmy to: Jhonatan Enciso Lopez (MULTISERVICIOS MBRIEFE SL), wcześniej należący do Jean Pierre Zannotti i Shay Keinan, Paulo Bandeira (Portugalia), Sabrina Clemente, Leonardo Branco, José Enciso Lopez, Ricardo Rubio, Maria Pulido, Jean Pierre Zannotti Rosset i Gorgues .
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę na Cyprze. aktualizacja: Av. de Madrid 136 – dyrektor 1, 08028 Barcelona, ​​Hiszpania. Link do Map Google.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że TRADE FW jest regulowane przez CySEC.

UWAGA: TRADE FW posiada regulację NISKA JAKOŚĆ.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że TRADE FW oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

 • Konto standardowe: spready od 2.7 pipsa, materiały szkoleniowe i codzienna analiza, ochrona przed ujemnym saldem, wsparcie EA, opiekun konta.
 • Konto Złote: spready od 2 pipsów, materiały edukacyjne i codzienna analiza, ochrona przed ujemnym saldem, wsparcie EA, opiekun konta.
 • Konto VIP: spready od 1.7 pipsa, materiały szkoleniowe i codzienna analiza, ochrona przed ujemnym saldem, wsparcie EA, opiekun konta.
 • Konto profesjonalne: spready od 1.7 pipsa, materiały szkoleniowe i codzienna analiza, ochrona przed ujemnym saldem, wsparcie EA, opiekun konta.

La platforma do działania które oferuje TRADE FW to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego TRADE FW udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa TRADE FW
Strona internetowa TRADE FW

TRADE FW zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości i analizy rynkowe, sekcja edukacyjna, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na HANDEL FW

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: tradefw.com
 • 📞Numer telefonu: angielski +(44) 203 097 21 49 | włoski + (39) 023 057 90 40 | Niemiecki + (49) 302 099 447 07
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy TRADE FW. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na HANDEL FW

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma TRADE FW jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zero, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Trade FW utrzymuje bliskie relacje z FXTime, sax-fx, Szwajcarska Korporacja Inwestycyjna y Swiss GoldFx , brokerzy o złej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: Według wiadomości od klientów, Inbestial jest powiązany z amplixx, HANDEL FW, InvestMarkets y Wygraj2Wygrajfirmy o złej reputacji.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

AKTUALIZACJA: Shay Keinan jest dyrektorem firm RIMINEX TRADE SL, GRUFIUM INFORMATICA SL, ELLIPTIC CURVE SL, XPANTEX INVEST SL, ELLIPTIC CURVE AI SL, NUPTAR TRADE SL, CITY ESPRESSO BAR BCN SL, ARGENTUMONLINE SL, MINMAR TRADE SL i SUGELV INPROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o TRADE FW? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

192 komentarze do «TRADE FW: Ocena i komentarze»

 1. Anonimowy odpowiedź

  Witam, jestem byłym pracownikiem tej marki, która widnieje powyżej. Prawdziwą firmą stojącą za nimi wszystkimi jest TIANGUIS CONSULTING SL – CIF B09920596, przedstawicielem prawnym jest Shay Keinan (właściciel), a administratorem są Jonathan Enciso López i Paulo Bandeira (menedżerowie).
  Mają 4 różne biura, z których dzwoniliśmy i z których działają wszystkie te marki. Skontaktowałem się z niektórymi klientami tych marek, ale potrzebuję Twojej pomocy, aby zaktualizować dane przedstawicieli prawnych i rzeczywistą lokalizację firm (Amplixx, W2w, Tradefw, Inbestial) oraz aby osoby z tego forum mogły się ze mną skontaktować przez mój e-mail .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy, musimy znać dokładne adresy, z których ci przestępcy oszukiwali. Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. DIANA N. odpowiedź

  Witam, to ci sami z TradeFM, którzy zmienili nazwę, to oszuści, chcieli mi odebrać nawet to, czego nie mam, zadłużać się i tak dalej, ci panowie dużo ich kradną: Angelo Ruiz, Fausto Carmona, Carlos Gonzáles, Mariana Seagal i jeszcze jeden, jak Adrian Alfonso, ten ostatni powiedział, że nie będą już działać z Ameryką Łacińską, ale z Europą i że jeśli nie wpłacę ostatniej sumy, aby mi zwrócili pieniądze , który zostałby tam w hiszpańskim banku i żeby go odzyskać potrzebowałbym prawników, naprawdę żałuję, że tak głupio ufałem we wszystko, co mi powiedzieli i że wyobrażają sobie inwestycję w dużych kwotach, straciłem około 15,000 XNUMX

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj DIANA, możesz odzyskać pieniądze z naszego czatu, teraz znamy lokalizację tych oszustów pod adresem Calle Lepanto 350-354, zakład nr 6 w Barcelonie w Hiszpanii, skąd oszukują klientów, wszyscy poszkodowani będą w stanie się tam przedstawić, aby odebrać oszukane pieniądze? (patrz adres) Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker jest oszustem, CNMV (hiszpański regulator finansowy) już zamieścił na swojej stronie internetowej powiadomienie, że zawiesił swoją działalność (patrz zawiadomienie o CNMV) Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. CARLOS MUÑOZ MORCILLO odpowiedź

  ODWRÓCONE 170000 XNUMX EURO W HANDLACH Wszystko zainwestowane zniknęło w krótkim czasie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj CARLOS, możesz odzyskać pieniądze z naszego czatu, teraz znamy lokalizację tych oszustów pod adresem Calle Lepanto 350-354, zakład nr 6 w Barcelonie w Hiszpanii, skąd oszukują klientów, wszyscy poszkodowani będą w stanie się tam przedstawić, aby odebrać oszukane pieniądze? (patrz adres) Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker jest oszustem, CNMV (hiszpański regulator finansowy) już zamieścił na swojej stronie internetowej powiadomienie, że zawiesił swoją działalność (patrz zawiadomienie o CNMV) Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Ignacio odpowiedź

  Dobry wieczór, od jakiegoś czasu pracuję z tradefw, teraz chcę odzyskać pieniądze i nie mogę nawet wejść na moje konto, ale jeśli uda mi się wejść na platformę i zobaczyć, że jest tam kwota, jak mogę Dostaję pieniądze, zanim zadzwonili, a teraz nie. Nawet nie odpowiadają na e-maile, co mam zrobić?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ignacio, możesz odzyskać pieniądze z naszego czatu, teraz znamy lokalizację tych oszustów pod adresem Calle Lepanto 350-354, zakład nr 6 w Barcelonie w Hiszpanii, skąd oszukują klientów, wszyscy poszkodowani będą w stanie się tam przedstawić, aby odebrać oszukane pieniądze? (patrz adres) Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker jest oszustem, CNMV (hiszpański regulator finansowy) już zamieścił na swojej stronie internetowej powiadomienie, że zawiesił swoją działalność (patrz zawiadomienie o CNMV) Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. L odpowiedź

  Dzień dobry, zostałem oszukany na inwestowaniu w firmę TRADEFW, potrzebuję pomocy, jak mogę odzyskać pieniądze, to skontaktuj się z FMH ASOCIADOS i nie wiem czy mi ufać, proszę o pomoc

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj L, możesz odzyskać pieniądze z naszego czatu, teraz znamy lokalizację tych oszustów na Calle Lepanto 350-354, zakład nr 6 w Barcelonie w Hiszpanii, skąd oszukują klientów, wszyscy poszkodowani będą być w stanie się tam przedstawić, aby odebrać oszukane pieniądze (patrz adres) Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker jest oszustem, CNMV (hiszpański regulator finansowy) już zamieścił na swojej stronie internetowej powiadomienie, że zawiesił swoją działalność (patrz zawiadomienie o CNMV) Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Santiago odpowiedź

  dzień dobry chciałbym wiedzieć, czy mogę odzyskać to, co zostało utracone w handlufw

  Dzień dobry zainwestowałem 22500 E w trdefw w to, co mi doradzili i straciłem wszystko, mogłem to odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Santiago, możesz odzyskać pieniądze z naszego czatu, teraz znamy lokalizację tych oszustów na Calle Lepanto 350-354, zakład nr 6 miasta Barcelona w Hiszpanii, skąd oszukują klientów, wszyscy poszkodowani będą być w stanie się tam przedstawić, aby odebrać oszukane pieniądze (patrz adres) Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker jest oszustem, CNMV (hiszpański regulator finansowy) już zamieścił na swojej stronie internetowej powiadomienie, że zawiesił swoją działalność (patrz zawiadomienie o CNMV) Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. pepe odpowiedź

  Prawie zakochałem się w oszustwie, okazuje się, że zobaczyłem ogłoszenie, że BBVA ma platformę forex do handlu, z taką pewnością podałem swoje dane i od razu zadzwonili do mnie z trade fw, żeby uzupełnić więcej danych, byłem zaskoczony, bo ja nigdy o nich nie słyszałem, Pomimo tego, że powiedziałem kierownikowi, że poświęcę swój czas na dokonanie wpłaty (najpierw chciałem to sprawdzić, ponieważ zmieniło to całą moją perspektywę, gdy dowiedziałem się, że to nie jest BBVA) nalegali że muszę im wysłać dane mojej karty, podałem im tylko numery i datę ważności, ale kiedy poprosili mnie o CvC, zmartwiłem się (mam nadzieję, że tego nie schrzaniłem), kobieta, która ze mną rozmawiała Chciała mnie zmylić, bo nie przestawała mówić, musiałem się rozłączyć, chwilę później zadzwonili do mnie z powrotem, aby powiedzieć, że ponieważ odciąłem połączenie z profesjonalistą (oczywiście z oszustwa), że mają dużo ludzi czekających i że nie musiałem ich tak traktować, poza tym moja inwestycja 250 to drobnostka ncia, powiedziałem mu, żeby nie zwracał na mnie uwagi i kontynuował swoje ważne teki, i rozłączyłem się z nim. Mam nadzieję, że nie zadzwonią do mnie ponownie, ponieważ przy wszystkich informacjach, które mam teraz, nie oczekują recenzji, którą dla nich mam.
  Szkoda, że ​​używają BBVA do reklamy i mają trochę wiarygodności, mam też nadzieję, że bank reguluje i nie daje się nabrać na tego typu złe praktyki.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Pepe, możesz odzyskać pieniądze z naszego czatu, teraz znamy lokalizację tych oszustów na Calle Lepanto 350-354, zakład nr 6 w Barcelonie w Hiszpanii, skąd oszukują klientów, wszyscy poszkodowani będą być w stanie się tam przedstawić, aby odebrać oszukane pieniądze (patrz adres) Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker jest oszustem, CNMV (hiszpański regulator finansowy) już zamieścił na swojej stronie internetowej powiadomienie, że zawiesił swoją działalność (patrz zawiadomienie o CNMV) Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Yuan odpowiedź

  Witam, dziękuję za porady, które ta firma dzwoniła do mnie, aby zdeponować ich na swojej platformie online, poprosiłem ich o regulamin konta demo i działanie, na którym nie obchodzili, już mnie oszukiwali, więc traktowałem ich jak oszustów, teraz oni nie dzwonili do mnie .
  Wdzięczny za Twoje Skargi i mogę Ci powiedzieć, że zostałem już oszukany z 3 platform GO4REX, FXVC i TOPTRADEGROUP, aby nie mieć nieprzyjemnych sytuacji nie zwracaj na nie uwagi z wyjątkiem depozytu, że ten handel jest świetny.

  totalne pozdrowienia

 9. MARIA odpowiedź

  TA FIRMA JEST OSZUSTWEM W TYLKO 3 MIESIĄCE STRACIŁEM 10000 XNUMX€ A TERAZ STAWIAJĄ TYLKO TRBS, ABY MIEĆ RESZTĘ PIENIĘDZY, PROSZĘ NIE ZROBIĆ IVERSUONÓW TU SĄ OSZUSTWAMI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj MARIA, teraz znamy lokalizację tych oszustów na Calle Lepanto 350-354, zakład nr 6 w Barcelonie w Hiszpanii, skąd oszukują klientów, wszyscy poszkodowani będą mogli się tam pojawić, aby odebrać oszukane pieniądze (patrz adres) Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker jest oszustem, CNMV (hiszpański regulator finansowy) już zamieścił na swojej stronie internetowej powiadomienie, że zawiesił swoją działalność (patrz zawiadomienie o CNMV) Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Ana Vergel

    O mój! Właśnie wpłaciłem 250 euro i mówią mi, że „jutro zadzwoni do mnie makler giełdowy i powie mi, jak to zrobić z ekranem przede mną, i byłem zaskoczony, bo chciałem dziś wybrać firmę….

   • Polecani brokerzy

    Witaj Ana, teraz znamy lokalizację tych oszustów na Calle Lepanto 350-354, zakład nr 6 w Barcelonie w Hiszpanii, skąd oszukują klientów, wszyscy poszkodowani będą mogli się tam zgłosić, aby odebrać oszukane pieniądze (patrz adres) Dziękujemy za komentowanie TRADE FW. Ten broker jest oszustem, CNMV (hiszpański regulator finansowy) już zamieścił na swojej stronie internetowej powiadomienie, że zawiesił swoją działalność (patrz zawiadomienie o CNMV) Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Ich biura nie istnieją, adresy są wymyślane, nie jest to zalecane.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

   • Ana Vergel

    Rozmawiałem z kobietą, która była ze mną, aby „zweryfikować moje konto” i powiedziała mi, że aby zwrócić pieniądze, muszę „dokończyć weryfikację”, wysyłając zdjęcie mojej karty kredytowej ukrywającej wszystkie cyfry oprócz ostatnich czterech. .. Powiedzieli mi, że zostało to w pełni zweryfikowane i wiem, że to oszuści, przed którymi się nie broniła. Co robię?

   • Polecani brokerzy

    Witaj Ana, jeśli na pewno nie zwrócą ci go i tak nie powinno być, ponieważ podobno mieli przepisy cypryjskie, musisz przejść do tego linku, aby odzyskać pieniądze, musisz wypróbować nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

  • Pepe odpowiedź

   Ci ludzie, o których powiemy, są podobno tacy sami jak Avatrade, którzy również rzekomo oszukali wiele osób, dwóch partnerów tych platform rzekomo mnie oszukało przez niejakiego Fernando Marqueza i José Luisa Astorgę.

   Chciałbym wiedzieć, czy ktoś jeszcze oderwał te dwie postacie wraz z Avatrade.

  • HandelFW odpowiedź

   Witaj Maria, kontaktuję się z Tobą z TradeFW. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tym, co nam mówisz i chcielibyśmy być w stanie Ci pomóc i zapewnić najlepsze możliwe rozwiązanie. W tym celu prosimy o e-mail na [email chroniony] wraz ze szczegółami sprawy, oprócz Twoich danych, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w sposób spersonalizowany.
   Oczekujemy z niecierpliwością,
   Zespół TradeFW.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.