Komentarze do centrum handlowego

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Centrum handlowe (zwany także tradecenter.fm), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Trade Centre naprawdę jest polecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Trade Center ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to centrum handlowe? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Promfix OU.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Estonii.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Trade Center, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Zaawansowane, Konto Eksperta i Konto Kapitałowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, ograniczony account manager, indywidualne szkolenie wprowadzające, sygnały transakcyjne (1 raz w tygodniu), badanie rynku (1 raz w tygodniu), e-booki, akademia.

Konto zaawansowane: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 25.000, account manager (pełna konsultacja), szkolenie indywidualne (2 sesje live), sygnały transakcyjne (2 razy w tygodniu), badanie rynku (2 razy w tygodniu), e-booki, akademia.

Konto eksperta: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 50.000, spersonalizowany opiekun konta, indywidualne szkolenia (4 sesje na żywo), sygnały transakcyjne (3 razy w tygodniu), badania rynku (3 razy w tygodniu), e-booki, akademia.

Konto kapitałowe: spersonalizowany minimalny depozyt początkowy, wyspecjalizowany opiekun konta, indywidualne szkolenia (nieograniczone sesje na żywo), codzienne sygnały transakcyjne, codzienne badania rynku, e-booki, akademia.

Rodzaje kont Trade Center
Rodzaje kont Trade Center

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Trade Center to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Trade Center udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Centrum Handlowego
Witryna Centrum Handlowego

Centrum handlowe zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: wiadomości, samouczki wideo, informacje rynkowe, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Centrum handlowe 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: tradecenter.fm

📞Numer telefonu: +442039897865 (Wielka Brytania) | +4934169706649 (Niemcy)

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Trade Center. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Centrum handlowe <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Centrum handlowe jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o Trade Center znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 FMA (Austria) dodane do Centrum handlowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 BaFin dodano do Centrum handlowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z lipca 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Trade Center? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «Centrum handlowe: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć ANTON, dziękuję za komentarz w TRADE CENTER. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (https://www.bafin.de/SharedDocs/Veroeffentlichungen/DE/Verbrauchermitteilung/unerlaubte/2021/meldung_210729_tradecenterfm.html;jsessionid=7BF8340018BD6258BC5488AE595342D9.1_cid500).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o zapłatę podatków, opłat, legalizacji itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą cię okraść
   Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć WILL, dziękuję za komentarz na TRADE CENTER. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (https://www.bafin.de/SharedDocs/Veroeffentlichungen/DE/Verbrauchermitteilung/unerlaubte/2021/meldung_210729_tradecenterfm.html;jsessionid=7BF8340018BD6258BC5488AE595342D9.1_cid500). FMA (Austria) dodała również Trade Center do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia (https://www.fma.gv.at/en/kldc-technical-systems-capwelt-tradecenter-fm/)

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy
   z kłamstwami operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Anthony odpowiedź

  Dzięki za recenzję jestem ofiarą tego brokera i nie sądzę, że jestem jedynym, świetnym serialem, który pomaga nam z większą ilością informacji o odzyskaniu naszych pieniędzy, czekam na odpowiedź, pozdrawiam

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Antonio, dziękuję za komentowanie Trade Center. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *