Komentarze na temat transakcji TP

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Transakcje TP (zwany także tptrades.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się TP Trades do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu transakcji TP. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: TP Trades.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Hongkongu.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TP Trades, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto STP IB, Konto STP PRO i Konto ECN. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto STP IB: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, spready od 1.5 pipsa, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna wielkość transakcji 100 lotów, hedging i skalpowanie dozwolone.

Konto STP PRO: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, spready od 0.7 pipsa, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna wielkość transakcji 100 lotów, hedging i skalpowanie dozwolone.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, spready od 0.0 pipsów, dźwignia do 1:500, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, maksymalna wielkość transakcji 100 lotów, hedging i skalpowanie dozwolone. 7 dolarów prowizji.

 

Rodzaje kont TP Trades
Rodzaje kont TP Trades

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje TP Trades to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TP Trades udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TP Trades
Strona internetowa TP Trades

TP Trades zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: tylko trochę informacji o firmie, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Transakcje TP |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: tptrades.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Transakcje TP <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Transakcje TP jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po obejrzeniu tego wszystkiego zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, znajduje się w bardzo niepewnym kraju (Hongkong) i wciąż jest wiele informacji o firmie; szukając opinii na temat Transakcje TP Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy i nieznany broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o transakcjach TP? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Transakcje TP: ocena i komentarze»

 1. Anna Vazquez odpowiedź

  Zapraszają mnie do inwestowania, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ana Vazquez, dziękuję za pisanie o TP Trades. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.