Broker Bux

W kierunku komentarzy źródłowych

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy W kierunku źródła (zwany także imieniem: w stronęźródła.com), jest pośrednikiem CFD. Czy TowardsSource jest naprawdę polecane jako inwestycja? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o TowardsSource ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy TowardsSource ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

W kierunku źródła wspomina o byciu częścią: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w nieznany.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że w kierunku źródła nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: TowardsSource jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje W kierunku źródła, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 7 różne rodzaje planów:

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, menedżer konta osobistego, operacje z podstawową dźwignią.

Konto brązowe: Menedżer konta osobistego, podstawowy handel dźwignią, kurs szkoleniowy dla początkujących.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, handel srebrną dźwignią, osobisty ekspert finansowy, standardowy kurs edukacyjny.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, handel złotem, starszy ekspert finansowy, zaawansowany kurs edukacyjny.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, operacje z dźwignią platynową, Starszy ekspert finansowy, Ubezpieczenie ryzyka dla 16 stanowisk handlowych.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, operacje z dźwignią Pro, plan finansowy Premium i strategia inwestycyjna, rezerwacje na ekskluzywne programy, doskonała obsługa klienta.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 250.000, Opracowany przez zespół ekspertów dla elitarnych klientów VIP, skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji.

La platforma do działania Oferty TowardsSource to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który W kierunku źródła udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa TowardsSource
Strona internetowa TowardsSource

W kierunku źródła zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja edukacyjna, sekcja często zadawanych pytań, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na W kierunku źródła

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: w stronęźródła.com

📞Numer telefonu: 442081028869

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy TowardsSource. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na W kierunku źródła

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma TowardsSource jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA: Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że TowardsSource utrzymuje bliskie relacje z Zarządzanie aktywami Agartha y heksadecymalnie, brokerzy o złej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukiwanie swoich użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: w lutym 2022 CNMV dodano w kierunku źródła do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2022 r.

UWAGA!: w kwietniu 2022 BAFIN dodano do W kierunku źródła do twojej listy oszukańcze firmy finansowe za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BAFIN z kwietnia 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o TowardsSource? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

19 komentarze do «TowardsSource: Ocena i komentarze»

 1. NKKT odpowiedź

  ukradł mnie do źródła lub jakkolwiek się nazywają, powinni nazywać się złodziejami oszustami.

  Domniemany doradca finansowy (oszust) o imieniu Rachel David, tutaj zostawił dane obu z londyńskim telefonem, gdzie rzekomo działają.
  Rachel Davis.
  Doradca Finansowy
  Rachel Davis
  + 442081028869
  W kierunku źródła

  Mam nadzieję, że uda ci się zmusić policję, by ich pobiła i wsadziła do więzienia tam, gdzie ich miejsce. Ukradli mi ponad 10.000 XNUMX euro. Proszę o złożenie skargi na policję.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć NKKT, jesteś oszustem, dzięki za komentowanie TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • CARLES FARSSAC odpowiedź

   Cześć, jak się masz?
   xxxxx to jest mój e-mail, co udało ci się zrobić z oszustwem, które ukradli mi 2000 euro

   Proszę, powiedz mi coś o swojej sytuacji lub o tym, co planujesz zrobić.

   powiedz mi coś, pozdrawiam

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Witaj CARLES, jesteś oszustem, dzięki za komentowanie TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

  • Nestor odpowiedź

   Cześć, skontaktowała się ze mną ta sama osoba. Dziękujemy wszystkim za pozostawienie opinii na temat tych oszustów, po prostu chcą ukraść Twoje pieniądze. Oszuści nazywają się w kierunkuźródła, nie rób tego. Chcą cię obrabować. Proszą o pieniądze, a kiedy chcesz je wypłacić, znikają.

 2. Antonio Marin odpowiedź

  Hey.
  Nie wiem, czy zostałem oszukany? najpierw wpłaciłem 250 euro, poinformowali mnie o podejrzanych zarobkach, uporczywie prosili mnie o wpłatę na konto w wysokości 2.500 euro (chyba) nie chciałem tej wpłaty, powiedziałem im, że najpierw muszę sprawdzić, jak oni może zwrócić mi pieniądze, kiedy chciałem je wycofać. Zwrócili mi 150 tych monet, czyli 100 nieparzystych euro. Przekonali mnie, żebym wpłacił 1.000 euro więcej i dali mi pożyczkę na resztę, dopóki nie będę mógł wpłacić całej sumy 2.500 euro, z wkładem 300 euro i kilkoma euro, które oni wnieśli. Dzwonili do mnie natarczywie przez 2 miesiące, że nie odpowiedziałem na nie, a teraz nadal mam wątpliwości, czy to naprawdę oszustwo, czy nie, zanim wpłaciłem 1.000 euro, co, jak mówią, jest tym, czego potrzebuję, aby zakontraktować rodzaj konta, o którym mowa. ?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Antonio, jesteś oszustem, dzięki za komentowanie TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Stefan odpowiedź

  Wararschuwing!! TowardsSource jest GEEN legalnym bedrijf – het is een SCAM!
  Ze zijn alleen uit op je geld en je identiteitsbewijs. Als je geld naar hen over maakt ben je het kwijt!
  In het begin lijkt de service heel goed en wordt je snel gebeld, maar als je je geld terug wilt zijn ze niet meer bereikbaar.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Stefan, dziękuję za komentowanie TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Mayka Mart odpowiedź

  Jest straszna!!!!! Jak możemy skontaktować się z osobami, których dotyczy towarssource? Zostawiam e-mail na wypadek, gdyby ktoś poszkodowany chciał ze mną porozmawiać i zobaczyć, co możemy zrobić, napisać na FORUM

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mayka, dziękuję za komentarz na TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Jorge Benavidez odpowiedź

  Ci złodzieje mają skargę na cnmv

  cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?type=1&name=towardssource

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jorge Benavides, dziękuję za komentarz na TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nora, jeśli możesz rozszerzyć informacje, wszyscy użytkownicy to docenią. Dziękuję za komentowanie TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Javier Cardona-Ferrer odpowiedź

  Cześć, jestem Javier i zabrali mi 500 euro i chcieli, żebym włożył więcej, ale powstrzymałem się i teraz, kiedy je odkryłem, przestałem być zimny.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Javier, dziękuję za komentowanie TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Maria Fernanda Salas odpowiedź

  Witam, od tygodni próbuję odzyskać pieniądze i nikt nic nie robi, co mam zrobić?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Maria Fernanda Salas, dziękuję za komentowanie TowardsSource. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.