Komentarze TopTradeGroup

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TopTrade Group (zwany także toptrade.group), jest brokerem Forex, ETF i CFD. Czy TopTradeGroup jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o TopTradeGroup ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to TopTradeGroup? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Widdershins Group LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TopTradeGroup, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 2.000, standardowe spready 1.8 pipsa, codzienna analiza rynku, dostęp do e-booków, kursów podstawowych, dostęp do filmów, opiekun konta, 10% bonus powitalny, 5% bonus za upgrade, prowizja od wielkości pozycji, minimalna ilość 0,01 , 20, maksymalna ilość XNUMX, obowiązują opłaty za noc, marża dynamiczna.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, standardowe spready 1 pipsa, codzienna analiza rynku, dostęp do e-booków, kursów podstawowych, dostęp do filmów, opiekun konta, 15% bonus powitalny, 10% bonus za upgrade, prowizja od wielkości pozycji, minimalna ilość 0,01 , 20, maksymalna ilość XNUMX, obowiązują opłaty za noc, marża dynamiczna.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, standardowe spready 0.7 pipsa, codzienna analiza rynku, dostęp do e-booków, podstawowe kursy, dostęp do filmów, menedżer konta, 20% bonus powitalny, 15% bonus za aktualizację, czerwone flagi handlowe, platforma 24 sygnałów / 5, długoterminowe finansowe plan, prowizja od wielkości pozycji, minimalny lot 0,01, maksymalny lot 20, obowiązują opłaty nocne, depozyt dynamiczny.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200.000, standardowe spready 0.4 pipsa, codzienna analiza rynku, dostęp do e-booków, podstawowe kursy, dostęp do filmów, menedżer konta, 25% bonus powitalny, 20% bonus za aktualizację, czerwone flagi handlowe, platforma 24 sygnałów / 5, długoterminowe finansowe plan, prowizja od wielkości pozycji, minimalny lot 0,01, maksymalny lot 20, obowiązują opłaty nocne, depozyt dynamiczny.

 

Rodzaje kont TopTradeGroup
Rodzaje kont TopTradeGroup

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez TopTradeGroup to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które TopTradeGroup udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TopTradeGroup
Strona internetowa TopTradeGroup

TopTradeGroup zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat TopTrade Group 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: toptrade.grupa | toptrade.cloud

📞Numer telefonu: + 44 1518 080625

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu TopTradeGroup. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona TopTrade Group <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? TopTrade Group jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2021

 


Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o TopTradeGroup znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających o tym pośredniku. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : TopTradeGroup wraz z brokerami 24FinTime, AdamantFX, Grupa Zasobów, CFBroker, Finlay, OctoFinanse, SpaceMarket y SupraTrade Należą do niesławnej Widdershins Group Ltd., firmy o fatalnej reputacji, z wieloma skargami, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CNMV TopTrade Group do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FCA TopTrade Group do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z września 2021 r

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o TopTradeGroup? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

63 komentarze do «TopTradeGroup: Ocena i komentarze»

 1. YOHANDERMAN odpowiedź

  ZOSTAŁEM OSZKODZONY TĄ SAMĄ METODĄ WAS WSZYSTKICH.
  + 447435757549
  + 447827454687

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć YOHANDERMAN, dziękuję za komentarz na TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. [email chroniony] odpowiedź

  DZIEŃ DZIENNY PONIEWAŻ TA SAMA HISTORIA ABY USUNĄĆ PONOBNIE DZWONIĄ DO CIEBIE Z BLOCKCHAIN ​​ABY POPROSIĆ O PIENIĄDZE NA ODBLOKOWANIE PIENIĘDZY, MUSIMY UZYSKAĆ ​​ICH PRAWDZIWĄ LOKALIZACJĘ I UDAĆ SIĘ PO NICH, ABY WYBRAĆ NASZE PIENIĄDZE Z BLOCKCHAIN. ZA PIENIĄDZE, ABY ODBLOKOWAĆ PIENIĄDZE WSZYSTKIE MOJE OSZCZĘDNOŚCI I CHCIELI MNIE ZMUSIĆ POPROŚ O POŻYCZKĘ W BANKU LOS MALNACIDOS

  ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE DZIECI ICH MATKI PICHA

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Halo [email chroniony]Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. [email chroniony] odpowiedź

  Nazywam się drugi dwa miesiące temu zainwestowałem 2 tysiące dolarów później zarobiłem już prawie 80 tysięcy dolarów powiedzieli mi, że jeśli mam wejść na mój buddha.com to zadzwonili do mnie z jasnego nieba, mówiąc, że muszę LEGALIZOWAĆ mój kapitał i kazali mi wysłać 22 tysiące dolarów do Buddy, bo blockchain musiał zarejestrować ruch i nie wiem jak, ale mój Budda zniknął i powiedzieli, że wysłałem do blockchaina po tym zostałem nazwany inną osobą. ukradłem moje pieniądze i nie wiem, co robić, prawda o blockchain, nie wiem, co zrobić, aby uzyskać pomoc, po prostu dzwonią do mnie, aby poprosić o więcej pieniędzy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj secondgarcia, dzięki za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Carmen odpowiedź

  Mam na imię Carme dwa miesiące temu zainwestowałem 2 tys. dolarów później zarobiłem już prawie 80 tys. mój kapitał i kazali mi wysłać 22 tys. dolarów do buddy, bo blockchain musiał zarejestrować ruch i nie wiem jak, ale mój budda zniknął i powiedzieli, że wysłano do blockchain po tym nazywam się inna osoba, zdecydowałem, że Muszę wykupić ubezpieczenie udając kogoś, kto nie mówi dobrze po hiszpańsku, w końcu ukradli mi pieniądze i nie wiem, co zrobić z prawdą o blockchainie Nie wiem, co zrobić, aby uzyskać pomoc, po prostu dzwonią, żeby zapytać za więcej pieniędzy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carmen, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. LNbb2 odpowiedź

  Jakiś pracownik, który chce nam podać adres tych kłamliwych złodziei?

  Ukradli mojemu ojcu wszystkie jego oszczędności, mój ojciec ma już 70 lat, a teraz jego zdrowie poważnie się pogorszyło. To złodzieje. Nie mają nic przeciwko kradzieży cię, odebraniu ci życia. Są złodziejskimi sukinsynami. Jeśli cię nie znajdziemy, coś ci się stanie, bo nie możesz tak zaszkodzić ludzkiemu życiu. Zrujnowali życie mojego ojca, a teraz, kiedy jest chory, ale oszuści za to zapłacą.

  Wiem, że czytasz te opinie, pracownikom toptradegroup mówię, wyjdź teraz z tej firmy i oskarż właścicieli oszustów, którzy organizują całe oszustwo toptradegroup. OSZUST ZŁODZIEJÓW.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć LNbb2, dziękuję za komentarz na TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Johan odpowiedź

  Okradli mnie za rzekomą legalizację blockchain, że ukradli około 10 tysięcy dolarów, w których wysłali mi e-mail, a następnie powiedzieli mi o blockchain, niestety upadłem, ale później się dowiedziałem i blockchain tego nie robi. potem ktoś inny zadzwonił do mnie mówiąc, że muszę opłacić ubezpieczenie facetowi, który mówi po angielsku, ale mu nie wierzyłem, chcę tylko pomóc ludziom, którzy nie przechodzą przez to samo

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Johan, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Andrea odpowiedź

  To jest oszustwo, oni z topowego handlu udają blockcahina, gdy blockchain jest portfelem, wysyłają ci e-mail i mówią, że muszą zalegalizować pieniądze, a to jest kłamstwo. Skontaktowałem się z prawdziwymi i e-mail jest [email chroniony] i napisali do mnie po angielsku i powiedzieli, że nie dokonują żadnej legalizacji, uważaj, aby nie wierzyć tym ludziom

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Andrea, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. RUBEL odpowiedź

  Witam, nazywam się Rubel i chcę referencji z tego linku. TOPTRADE .CHMURA / handel
  Mam na tej platformie 602,83 USD i mogę wypłacić tylko 10 USD jako ćwiczenie z pomocą brokera na platformę buddy .com, a to, co mogę uratować, to dobry poziom leczenia, aby skłonić do włożenia większej ilości pieniędzy między comillas. opłaca się dalej działać z moim kontem, które przy okazji zaczyna się od 200 dolarów.
  do wczoraj było jasne i powiedziałem mu, że nie ma więcej pieniędzy oprócz początkowo zainwestowanych 200.
  a osoba, która zawsze do mnie dzwoni, skłoniła mnie do postawienia 5000 dolarów.
  widząc moją odmowę…. pożegnaj się i zauważ, że będzie na zawsze.
  wyciągnąć wnioski.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć RUBEL, dziękuję za komentarz na TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. rene odpowiedź

  Zainwestowałem 250 zł potem zainwestowałem 2 tys na ropę a potem w niecały tydzień mam 80 tys na początku to coś oni podnoszą konto, żebyś uwierzył, że masz dużo pieniędzy potem udają wypłatę z góry handlu kontami i dzwonią do Ciebie z BLOCKCHAIN, aby powiedzieć, że musisz dokonać OCZYWISTEJ transakcji, która nie powiodła się, ponieważ wysyłają fałszywą pocztę LUDZIE NIE Upadają

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć rene, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Dan odpowiedź

  Próbowałem zgłosić roszczenie po obejrzeniu wszystkich komentarzy, ale myślę, że zainwestowałem bardzo mało, aby to odzyskać, a teraz nie wiem, co zrobić, aby odzyskać tę niewielką ilość, którą zaoszczędziłem. Nie rozmawiałem jeszcze z żadnym „dyrektorem”. Mam nadzieję, że mam trochę wskazówek

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Dan, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. susun odpowiedź

  Wysłali mi też dokument blockchain i najwyraźniej nie upadł, ponieważ ten dokument jest fałszywy, po drugie e-maile, które rzekomo z BLOCKCHAIN, które wysyłają, nie mają domeny. XNUMX. Skontaktowałem się z prawdziwym BLOCKCHAIR i poinformowali mnie, że nigdy nie robią żadnego procesu z transakcjami bitcoin. XNUMX. Blockchain to portfel i nie jest to miejsce regulacyjne, jak mówią

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Susuna, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Lucas odpowiedź

  Zainwestowałem w te szczury prawie 5 tysięcy dolarów i nie wiem teraz mówią mi, że pieniądze są w BLOCKCHAIN ​​i nie rozumiem nigdy nie zakładają konta w BLCKCHAIN ​​nie rozumiem że tak mówią BLOCKCHAIN ​​to regulator, o którym się dowiedziałem, a Blockchain to torebka, tak jak Budda czy crytomarket co, ale wysyłają mi maila i widać, że są fałszywe stworzone przez kogokolwiek, na koniec skontaktowałem się z prawdziwymi palcami blockchaina i mówią, że nie rób te szczury chcą ukraść więcej pieniędzy proszą mnie o 30 tyś dolarów

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Lucas, okradają cię, to, co ci mówią, to kłamstwo i wymyślają swoje imiona. Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Alberto odpowiedź

  Dzień dobry chcę się wypłacić i mówią mi, że blockchain ma pieniądze, nie rozumiem, czy blockchain to portfel, przysyłają mi dokument, który jest bardziej fałszywy niż polityczny, mój analityk nazywa się Harry

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Alberto, to, co ci mówią, to kłamstwo i wymyślają swoje imiona. Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. Herbert Uribe odpowiedź

  Przyszedłem do nich z powodu wprowadzających w błąd reklam, które umieszczają na filmach na YouTube. Na Twojej stronie głównej popełniłem błąd wpisując swoje imię i numer telefonu. Zaproponowali, że zadzwonią do mnie w ciągu 24 godzin i zrobili to (w mniej niż godzinę) z numeru telefonu +442038076495 "Doradca" o nazwisku MARTIN CARBAJAL zbadał moją wiedzę, zapytał o mój wiek i wyraziłem sprzeciw wobec jego rozgłosu. Nalegał, aby przekonać mnie do początkowej inwestycji w wysokości 250 USD. Wskazałem mu, że jego reklama wyraźnie wskazywała na zero inwestycji i zaczęły się jego wymówki; Jak myślisz, że pieniądze będą generowane tak po prostu, że nie są odpowiedzialni za reklamę itp. itp. Podziękowałem mu za poświęcony czas. Mam nadzieję, że nie zadzwonią do mnie ponownie, mimo że mają mój numer telefonu, ale myślę, że zauważyli moje alarmy. Dziękuję za twoje forum, bardziej mi to wyjaśniło i przepraszam tych, którzy zostali oszukani. Point and Apart E Toro wydaje Ci się wiarygodne?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Herbert, ToptradeGroup to oszustwo, a eToro jest zalecane w 100%.

   Pozdrowienia.

 15. Jose odpowiedź

  to oszustwo, które mówią, że pochodzą z blockchain, wysyłają fałszywą pocztę bez domeny

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Drogi odpowiedź

  nigdy nie pozwalają ci wypłacić niestety to, co tutaj mówią, jest prawdą, kiedy prosisz o wypłatę pieniędzy, nie pozwalają ci

  pa do moich dolarów, toptradegroup to grupa profesjonalnych złodziei

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Caro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. Giovanna odpowiedź

  TopTradeGroup Właśnie otworzyłem konto z 250 USD 14 października 2021 Czytam komentarze i oczywiście do tej pory dobrze mi służyły, ale z tego, co przeczytałem, nie zadziała, dopóki kierownik nie wyśle ​​mi swojej karty przez wasap.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Giovana, powiedz im, że chcesz zainwestować 35.000 220 USD od swojego ojca, że ​​zarządzasz jego kontem, ale chcesz mieć pewność, że pieniądze wrócą, nie chcesz ryzykować, że nic się nie stanie, powiedz, że chcesz tylko 220 USD aby sprawdzić, czy wszystko idzie dobrze i jak tylko przybędą, zwrócisz te 35.000 plus XNUMX XNUMX z konta twojego ojca, że ​​jeśli, musisz być bardzo przekonujący i miejmy nadzieję, że dadzą ci małą rybkę do polowania na większą.

   Pozdrowienia.

 18. Sheyla Alvarez Palomino odpowiedź

  Dzień dobry, chciałem wiedzieć, czy masz jakieś informacje o PROFIT BITCOIN. Skontaktowali się ze mną pocztą i kazali mi wprowadzić ten link: https: // my-btc-profit .com / es? Campaign_id = Z5XEqCx6 & external_click_id = 4b4233d2-0c77-404a-8471-55f4a4db1bcf & affname1 = jay4 & net3 = 1111 & = reservf4bdub5 & = reservf1b05 & = reservf4b0 & = reservf2b3 & = reservaf1 = & aff_sub35 = & fbp = & ksget = 2 & tc = SMS & analytics_session_id = 6be628a4e-f95-7584cfe-ad1770ecf615cfe-ad2872643ecf5322d7ecf

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sheyla, mamy recenzję o podobnej nazwie, nie wiem, czy masz na myśli to: Zysk Bitcoin FX
   Poinformuj nas, czy tak jest, czy powołujesz się na inny, abyśmy mogli dokonać przeglądu na ich temat.

   Pozdrowienia.

 19. Karolina odpowiedź

  Zarejestrowałem się na tej stronie toptradegroup
  Które nie chcą usunąć mojego konta, ponieważ myślę, że to oszustwo, dzwonią do ciebie przez telefon i odpowiadają niegrzecznie
  CHCĘ USUNĄĆ MOJE KONTO
  NIE SĄ LUDZIAMI, KTÓRYCH MOŻNA ZAUFAĆ
  JUŻ ICH ZGŁOSIŁEM
  DAJĘ CI 24 godziny na usunięcie konta
  Jeśli tak nie jest, będę postępować zgodnie z prawem

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Karolina, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. Edwin odpowiedź

  Ten broker to oszustwo, nie ma słów do opisania, traktują cię lepiej na początku, a potem żądają od ciebie włożenia większej ilości pieniędzy Straciłem ponad 2000 dolarów a oni chcieli więcej niż 5000 dolarów ale ich nie oddałem i zaczęli domagać się tak bezwstydnie, którzy nie znają ani nie leczą ludzi nie wpadają w ich pułapki i chciałbym wiedzieć jak zgłosić tę firmę i odzyskać moje pieniądze, dziękuję !!!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Edwin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. Viviana V odpowiedź

  Podobno też mnie oszukali 15.Zadzwonili do mnie i powiedzieli, że muszę zdeponować 9 21 $, które przelałem na opłacenie podatków, ponieważ miałem zysk w wysokości 500000 60000 $ i że od 35 do 48 godzin będę miał swoje pieniądze , ta inwestycja była w Buddę.com jak radzą Myślałem, że to normalne i do tej pory nic nie wysłało mu wiadomości przez WhatsApp, które ta osoba jest online i nie odpowiadasz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Viviano, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. Patricio odpowiedź

  Witam dobry wieczór:

  Zostałem oszukany przez firmę TOPTRADE, używają też innych nazw stron. Początkowo skontaktował się ze mną Antonio Romero, potem Jose Perales, dziś skontaktował się ze mną David Gonzalez, jego numery:

  Antonio Romero +44 776791902 +44 161394 2029 XNUMX
  Jose Perales +44 161 3940769
  Dawid Gonzalez + 44 7435757549

  Zainwestowałem 4.5 miliona chilijskich pesos, ale kiedy próbowałem się wypłacić, mieli mi taki czy inny problem z prowizjami.

  Ostatnim kłamstwem jest to, że nie działają i potrzebują 250 dolarów na zapłacenie minimalnej prowizji i wypuściliby moje pieniądze w dniu.

  Ale okłamują mnie już od 3 miesięcy i nie udało mi się wypłacić ani grosza..

  Patricio Andrade +56 9 42145080

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Patricio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. jaskółka oknówka odpowiedź

  Na szczęście widziałem to forum, na którym zdaję sobie sprawę, że to oszustwo, po prostu zadzwonili do mnie oferując to samo, co inni koledzy.

  Dzięki prawie upadłem!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Martin, dzięki za pisanie i komentowanie, po to tu jesteśmy, aby pomóc ludziom nie dać się nabrać na te oszustwa.

   Pozdrowienia.

   • jaskółka oknówka odpowiedź

    Tak, dzięki, teraz zadzwoń do mnie ze SpaceMarkert. jakieś odniesienia do nich? Mówią, że od 25 lat prowadzą działalność inwestycyjną zarówno w kryptowaluty, jak i w surowce.
    Pozdrawiam i dziękuję za radę.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Martin, dziękuję za komentowanie SpaceMarket. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

   • Tomás odpowiedź

    Oszukali mnie i nie chcieli zwrócić 308,15 USD stosunkowo mało, choć nadal są widoczne na platformie, skoro nie chciałem dalej wpłacać pieniędzy, nikt nie odpowiada i ostatnią rzeczą, jaką mi powiedzieli, jest to, że jestem marnotrawcą czasu dla firmy. To znaczy oszustwo, kradzież, udowodnione. Jeśli nie wpłacisz depozytu, złodzieje TopTrade.group wpadną w szał.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Tomás, wszystko to pułapki, aby oszukać klienta i uzyskać od ciebie więcej pieniędzy, nie wysyłaj im więcej kapitału, oni wszystko zatrzymują. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 24. Maria Diaz odpowiedź

  Moim życzeniem było zainwestowanie w Amazon i wpłata 250.00 UDS za pośrednictwem SafetyPay 10 czerwca, a oni przydzielili mi doradcę finansowego o imieniu Andres Caldron na stronie toptrade.group/es/account/, który powiedział mi, jak wygląda strona z adresem e-mail i moje hasło do wizualizuj moje zarobki , potem zaprosił mnie do zainwestowania 5000.00 UDS , aby mieć większe zyski , do których uzyskałem dostęp i dokonał przelewu mojej karty oszczędnościowej DEVITO , a on przekazał mi tylko 20.00 UDS , a następnie poprosił mnie o więcej 1000.00 UDS na zakup ubezpieczenia , które on nie akceptuje, bo straciłem do niego zaufanie, a kiedy poprosiłem o mój kapitał, powiedział mi, że zrobił złą operację w systemie i wszystko stracone i teraz mam tylko -68.30 UDS, osiągając 12,539.32 XNUMX USD
  Dlatego proszę o zwrot mojego kapitału i dlaczego zadłużyłem się, aby zainwestować 5000.00 UDS, a teraz muszę płacić przez 4 długie lata, nie psuj swojej reputacji i proszę tylko o moją inwestycję. .

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mario, wszystkie są pułapkami, aby oszukać klienta i uzyskać od Ciebie więcej pieniędzy, nie wysyłaj im więcej kapitału, wszystko zatrzymują. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 25. G odpowiedź

  Oszukana grupa handlowa brokera

  Spójrz około 2 miesiące temu, kiedy wszedłem na tę platformę (najwyższa grupa handlowa) początkowo z około 500 $. Co z upływem dni z kierownikiem, który prowadził moje konto.

  Zapytałem go, jak mógłby zarobić więcej pieniędzy w krótkim czasie. Powiedział mi, że aby generować duże zyski mój kapitał powinien wynosić ponad 5000 dolarów. Który obciążyłem moje konto w 2 kredytach.

  W miarę upływu dni wszystko szło dobrze, każdego dnia otwieraliśmy operacje z zyskami, a inne z niewielkimi stratami. Kiedy poszedłem dokonać wypłaty, ponieważ wygenerowałem już zyski w wysokości prawie 5000 dolarów. Aby dokonać wypłaty, trzeba było w tym czasie zapłacić 19% podatek od całkowitego kapitału, był to prawie 100000 XNUMX $.

  Zarobiły one w sumie prawie 2000 dolarów podatków, które zapłaciłem z mojego konta Buddy. Wszystko dobrze do tego czasu. Ze swojej strony nie chciałem wypłacić wszystkiego i wypłaciłem tylko 4000 dolarów na dalszą pracę z nimi. co miałoby maksymalne opóźnienie 72 godzin. Które miały trafić na moje konto Buddy.

  Prawie tydzień temu minął termin przyjmowania godzin abonamentowych.

  Po tym dniu nikt w firmie nie odpowiadał na żadne wiadomości ani telefony.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj G, wszystkie są pułapkami, aby oszukać klienta i zdobyć więcej pieniędzy, nie wysyłaj im więcej kapitału, trzymają wszystko. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 26. ALDA SILVA odpowiedź

  BURLÕES STRACIŁ 250 EURO MAM 3600 GANHOS NAO CONTA I CHCĘ KOMISJI W WYSOKOŚCI 10 PROC, ABY MÓGŁ OTRZYMAĆ LUB DINHEIRO MESMO DEPOIS DE PAGARES OS 10 POE CENTO DE COMISSÃO NAO PAGAN TE SAO UNS LADRÕES

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ALDA, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 27. Analia odpowiedź

  to oszustwo, którego nie płacą

  jeśli chcesz się wycofać, po prostu Ci nie pozwolą

  nie ufaj toptradegroup bo nie pozwolą Ci wypłacić grosza są złodziejami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Analio, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 28. Sergi odpowiedź

  To złodzieje obiecują Ci zyski ze strony 1kdailyprofit Zarejestrowałem się tam a potem dzwonią do Ciebie z toptradegroup kłamią Ci obiecują, że wzbogacisz się inwestując 250 $ to proszą Cię o coraz więcej i więcej pieniędzy a jeśli ty chcą wypłacić, dynamizują Twoje konto i nie ponoszą odpowiedzialności za straty

  Mówią Ci, że jeśli chcesz odzyskać to, co straciłeś, zainwestować więcej pieniędzy i tak pytają Cię coraz więcej i więcej, gdy chcesz się dowiedzieć, wysłałeś im już dużo pieniędzy i stracili wszystko

  z mojego doświadczenia czuję się całkowicie oszukany przez tę firmę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sergi, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 29. Rene odpowiedź

  Nie pozwalają na wypłatę pieniędzy, są złodziejami, nie powinienem im ufać, czy można je odzyskać?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rene, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *