Broker Bux

Recenzje TopTradeGroup

Analiza o TopTradeGroup

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy TopTrade Group (zwany także imieniem: toptrade.grupa), Broker Forex, fundusze ETF i CFD. Czy TopTradeGroup naprawdę poleca się dokonać inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o TopTradeGroup ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy TopTradeGroup jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • TopTradeGroup wspomina o byciu częścią Widdershins Group LTD.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę na Dominice.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że TopTradeGroup nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: TopTradeGroup jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez TopTradeGroup, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje rachunków:

 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 2.000, standardowe spready 1.8 pipsa, codzienna analiza rynku, dostęp do książek elektronicznych, kursów podstawowych, dostęp do filmów, opiekun konta.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, standardowe spready 1 pipsa, codzienna analiza rynku, dostęp do książek elektronicznych, kursów podstawowych, dostęp do filmów, opiekun konta.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, standardowe spready 0.7 pipsa, codzienna analiza rynku, dostęp do książek elektronicznych, kursów podstawowych, dostęp do filmów, opiekun konta.
 • Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 200.000, standardowe spready 0.4 pipsa, codzienna analiza rynku, dostęp do e-booków, podstawowych kursów, dostęp do filmów, opiekun konta, 25% bonus powitalny.

La platforma do działania oferowane przez TopTradeGroup to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego TopTradeGroup udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa TopTradeGroup
Strona internetowa TopTradeGroup

TopTradeGroup zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na TopTrade Group

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: toptrade.grupa | toptrade.cloud
 • 📞Numer telefonu: + 44 1518 080625
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy TopTradeGroup. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na TopTrade Group

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma TopTradeGroup jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w kwietniu 2022 BaFin dodane do TopTradeGroup do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z kwietnia 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w sierpniu 2021 CNMV dodano do TopTrade Group do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2022 r. ⚠️

UWAGA!: we wrześniu 2021 FCA dodane do TopTradeGroup do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z sierpnia 2021 r

UWAGA!: w marcu 2022 FMA (Austria) dodane do TopTradeGroup do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z marca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w kwietniu 2022 CMF (Chile) dodane do TopTradeGroup do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CMF z kwietnia 2022 r


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o TopTradeGroup? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

88 komentarze do «TopTradeGroup: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Luciano O, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Alejandro Valdés Espinoza odpowiedź

    Popełniłem błąd inwestując w tę firmę do dziś nie mam odpowiedzi, żeby móc wypłacić swoje oszczędności, bo się denerwują, bo nie można zainwestować więcej pieniędzy i aby wypłacić swoje pieniądze przekazują je do różnych działów i o to proszą musisz wpłacić 600 dolarów do innej firmy chcę wypłacić moje 400 dolarów ale nie udzielają odpowiedzi ani nie odpowiadają na wiadomości, aby otrzymać pieniądze tylko przy wpłacie do banku bezpieczeństwa, ale wypłata nie jest możliwa.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Alejandro, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 1. arpeda odpowiedź

  BROKEREM TOPTRAIDE TO JAKIEŚ SZCZURY, ZMUSILI MNIE ZAPŁACIĆ ZA CZYSTOŚĆ, CIĄGLE BĄDŹ OBCIĄŻAJĄ MNIE PODATKAMI, PRZEKLĘBIAM KAŻDEGO Z NICH Mam nadzieję, że nie mogą umrzeć i żyć w bólu i piekle... mam nadzieję, że zabiją SAMI MIĘDZY RODZINAMI. I JEDZĄ WŁASNE MIĘSO I ZNIKNĄ NA ŻYCIE.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Arpede, powinieneś odzyskać swoje pieniądze! Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. jhms odpowiedź

  BROKEREM TOPTRAIDE TO JAKIEŚ SZCZURY, ZMUSILI MNIE ZAPŁACIĆ ZA CZYSTOŚĆ, CIĄGLE BĄDŹ OBCIĄŻAJĄ MNIE PODATKAMI, PRZEKLĘBIAM KAŻDEGO Z NICH Mam nadzieję, że nie mogą umrzeć i żyć w bólu i piekle... mam nadzieję, że zabiją SAMI MIĘDZY RODZINAMI. I JEDZĄ WŁASNE MIĘSO I ZNIKNĄ NA ŻYCIE.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć jhms, powinieneś odzyskać swoje pieniądze! Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Emilia odpowiedź

   Najlepsi doradcy handlowi to złodzieje, proszą Cię o zapłatę za zwrot pieniędzy, a następnie okradają Cię, ale wszystko jest opłacane, skończą jako uwięzione szczury. I bez ciężaru, bo to, co jest źle zarządzane, jest źle wykorzystywane.

 3. Anonima odpowiedź

  Zostałem oszukany przez Top Trade Group. Chcę odzyskać moją inwestycję i to, co kazali mi zapłacić, aby dostać moje pieniądze. Kazali mi zapłacić więcej i nic mi nie dali. Nikt nie jest odpowiedzialny. Muszę odzyskać pieniądze. Pomóż mi proszę!

  Webtrader.Toptrade.Cloud To jest strona Top Trade Group. Zostałem oszukany i jestem zdesperowany. Proszę pomóż mi . Potrzebuję pieniędzy najpierw zainwestowałem tysiąc, potem powiedzieli mi, że wkładam więcej i żeby je dostać muszę zapłacić podatek do „Wielkiego Królestwa”

  Z tych pieniędzy powiedzieli mi, że zamierzają zdeponować tysiące dolarów w moim Portfelu. I nadal nic nie rozumiem

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Raquel odpowiedź

    Zainwestowałem i teraz mam wypłacić pieniądze, za to znów proszą mnie o wpłatę na podatek w UK, mam nazwiska i numery telefonów

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Raquel, NIE PŁAĆ NIC!!! TO OSZUSTWO, NIE MAJĄ ICH W WIELKIEJ BRYTANII, TO KŁAMSTWO, NIE ZWRÓCIĄ TWOICH PIENIĘDZY. Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 4. Jeronimo odpowiedź

  12.04.2021 zostałem zaproszony do zainwestowania w Fultrept Group 589 $. Z motywem, że w ramach metody Trusted Management z brokerem będą zawierać transakcje na rynku Forex, oczekując zysku około 40 USD dziennie. I to wbrew 6% prowizji od zysku.
  Na moim koncie na ich stronie widać było, że codziennie „pracują” dokładnie 30 euro. Gdy „zysk” osiągnął kwotę 1000 euro postanowiłem je pobrać pozostawiając inwestycję 589 dolarów. Ale nie mieli zapłaty.
  Latem 2021 dwukrotnie zmieniałem brokera pod pretekstem, że front nie radził sobie dobrze. I że teraz nowy broker przyniesie poważne zyski.
  Chcieli jednak, aby nowe kwoty mogły wejść na poważne pozycje na giełdzie w czasie rosnących cen ropy.
  Więc bardzo głupio, 20.10.2021 schodzę po kolejne 300 euro.
  Ale potem nie powstrzymali nieustannych telefonicznych zaproszeń brokera do podwyższenia kapitału o 1,000 do 3,000 dolarów.
  W listopadzie postanowiłem zrobić eksperyment. Zadzwoniłem do brokera i powiedziałem mu, że chcę zainwestować łącznie 800 euro. Poprosiłem go, żeby przyniósł je na moje konto bankowe. I będzie to znak mojego zaufania do nich. Tak jak obiecałem, że jeśli tak się stanie – zwrócą moją inwestycję, następnego dnia zainwestuję 3,000 zł.
  Następnie ponownie zmienili brokera.
  Wkrótce zadzwoniłem do mnie i powiedziałem, że ponieważ bardzo przeszkadzała mi moja praca, wyczyściłem konto z ich platformy, ale postanowiłem wpłacić mi na konto inwestycję 800 euro wraz z zyskami, co w sumie dało 5000 euro.
  Zgodziłem się. I byłem szczęśliwy, ale przez krótki czas.
  Na krótko przed przekazaniem mi tłumaczenia zadzwonili do mnie i powiedzieli, że należy podpisać wyciąg pieniężny, który kosztuje 360 ​​$. Ich pracownik może złożyć moją deklarację. Kazałem im wstrzymać 360 dolarów z kwoty, którą powinni mi przynieść.
  Mój broker zadał pytanie:
  „Więc wolisz siedzieć w domu, nic nie robić i żałować, nie masz pracy, nie masz pieniędzy… zamiast znaleźć od kogoś 360 $ i naprawić swoje życie?”
  Potem przerwałem rozmowę. Wtedy na tym telefonie nikt nie był odpowiedzialny.
  Podsumowując, zostałem oszukańczo od Grupy Ferret z 800 euro. Bo nie przypuszczałem, że nadejdzie chwila, w której będzie to dla mnie dużo pieniędzy, a niezbędne.
  W dzisiejszych czasach zaczynam jeździć taksówką, aby zaspokoić Twoje codzienne potrzeby i rachunki za dom. Będę miał jakiekolwiek dochody i przeżyję.
  Ale przynajmniej napiszę o tym na forach, blogach i stronach internetowych: ludzie nie ufają grupie Toptrade.
  Rozważam też wykonanie jeszcze dwóch kroków:
  „Z moim bankiem, aby zgłosić roszczenie do ich banku za oszustwo ze strony ich klienta.
  – A po drugie, pozwolę sobie złożyć skargę na oszustwo w moskiewskiej policji. Również w służbie bezpieczeństwa ich konsumenta.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jeronimo, dziękuję za to doskonałe i wyczerpujące wyjaśnienie dotyczące TopTradeGroup!!! Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Vanessa odpowiedź

  Cześć, zainwestowałem z nimi w lipcu 2021 i jak na razie nie dają mi pieniędzy z toptrade, to łotry, nie nabieraj się na więcej ludzi, proszę, zainwestowałem z nimi 190 tysięcy chilijskich pesos i proszą mnie o zdeponuj je, aby móc wypłacić mój zysk, a oni podążają za mną, wzywając Cię do kontynuowania inwestycji, nie zostawiają Cię w spokoju

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Vanessa, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Katherine odpowiedź

  Witam, zainwestowałem z nimi w listopadzie 2021 250 USD po 2 tygodniach miałem już zysk 2000 i dali mi sugestie, aby zainwestować więcej pieniędzy, śledziłem ich grę, którą chciałem kontynuować, ale za kilka tygodni, bo bym otrzymać pieniądze. Potem powiedziałem im, że gdybym mógł wypłacić to, co zainwestowałem na wypadek sytuacji awaryjnej, a oni dali mi czyste wymówki, uznałbym te pieniądze za stracone.
  Kilka dni temu natarczywie skontaktowali się ze mną ponownie z innego numeru, ale z tego samego obszaru, po kilku nieodebranych połączeniach odebrałem im, zapytali mnie o moje doświadczenie i umożliwili mojej stronie toptrade zobaczyć moje zarobki 5.017 USD i ponownie chcieli, abym inwestuj więcej , po kilku dniach nieodpowiadania na nie, Twój asystent WhatsApp informuje mnie, że dzwonią do mnie, aby poprosić o wypłatę pieniędzy, porozmawiaj z osobą dzwoniącą do mnie w tych dniach, która nazywa się MARCO URRIAGA i mówię mu, że jestem nie zamierzam więcej inwestować Jeśli dlatego do mnie dzwoni, mówi nie i pomaga mi ze stroną BUDA zrobić rekolekcje.
  Teraz przysyłają mi formularz, który muszę podpisać, a także proszą o zapłacenie 14,3% mojego zysku, ponieważ w Buda wysyłają ci wszystko, co zarobię i że nie mogą odliczyć % od tych samych pieniędzy
  Do dziś, 19 stycznia 2022 r., są tak natarczywi, że prawie znowu upadłem, na szczęście tym razem prowadziłem śledztwo, żeby nie dać się nabrać na ich przekręt.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Katherine, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Tomás odpowiedź

  Kradzież, 100% kradzież.
  Top Trade to oszustwo.
  jakieś pytania?
  Grozili nawet opublikowaniem moich danych i zablokowali mnie.
  To najwięksi łajdacy i złodzieje na świecie.
  Atte.
  Franciszek Tomasz Romero

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Tomás, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Gladys odpowiedź

  Cześć, jestem Gladys.
  Ci złodzieje obiecują Ci zyski za pomocą strony, na której się zarejestrowałem, a potem dzwonią do Ciebie z toptradegroup proszą mnie o zainwestowanie 250 $, proszą mnie o więcej pieniędzy na jedną inwestycję, a potem na inną nigdy nie widziałem zysków. Kiedy chciałem wypłacić to, co zainwestowałem, kazali mi zapłacić ubezpieczenie w wysokości 6 milionów, potem zapłacić inwestorowi Andrés Cáceres telefon +447551797902 10.000.000 3.100.000 XNUMX $, potem wsparcie w wysokości XNUMX XNUMX XNUMX $, ponieważ według nich zysk był duży, a Buda nie otrzymała tyle pieniędzy, ile musiałem przestrzegać protokołów bezpieczeństwa. Jeden w celu odzyskania tego, co zainwestowałem, prosiłem o kredyty, pożyczki gotówkowe i teraz jestem na skraju załamania, strasznie zadłużony na skraju utraty wszystkiego.
  Zostawiam ci numery i nazwiska tych oszustów, właściwie nawet nie wiem, czy to ich prawdziwe imiona
  Andrés Cáceres Inwestor +447551797902
  Adrian Benalcazar Administracja + 44 7824065975

  Jeśli ktoś może mi pomóc w tej sytuacji to mile widziane

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gladys, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Norma Zerpa Walencja odpowiedź

  Jestem Norma, miałem depozyt w wysokości 150 dolarów, miesiące temu nawet tego nie pamiętałem, 3 tygodnie temu skontaktował się ze mną niejaki Juan Castro. I zdziwiłem się, niewinnie zapytałem go ile zarobił 10,500 dolarów, nie mogłem w to uwierzyć a on zapytał mnie ile chciałbym wypłacić i powiedziałem mu 9,500. Kazał mi otworzyć konto w Budzie, którego nie mogłem otworzyć z kilkudniowym opóźnieniem. Powiedziałem mu, że jestem bardzo zadłużony. Tym, co mnie zabolało, była iluzja, którą stworzył ten rzekomy mężczyzna. Ale zostaw to Bogu. Potraktuj to jako lekcję życia. Ponieważ ufam ludziom. Ale co mi się przydarzyło, będę ostrożny. Mam takie powiedzenie, im bardziej znam rasę ludzką, tym bardziej kocham zwierzęta. Niech cię Bóg błogosławi. I to pomimo tego, że dla wielu ludzi pieniądze są ich Bogiem. Przyjmijmy Boże Narodzenie z wielką WIARĘ I NADZIEJĄ.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Normo, rozumiem, że musieli zażądać od ciebie zapłaty podatku lub tych kłamstw, które wymyślono, aby ukraść twoje pieniądze. Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. YOHANDERMAN odpowiedź

  ZOSTAŁEM OSZKODZONY TĄ SAMĄ METODĄ WAS WSZYSTKICH.
  + 447435757549
  + 447827454687

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć YOHANDERMAN, dziękuję za komentarz na TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. [email chroniony] odpowiedź

  DZIEŃ DZIENNY PONIEWAŻ TA SAMA HISTORIA ABY USUNĄĆ PONOBNIE DZWONIĄ DO CIEBIE Z BLOCKCHAIN ​​ABY POPROSIĆ O PIENIĄDZE NA ODBLOKOWANIE PIENIĘDZY, MUSIMY UZYSKAĆ ​​ICH PRAWDZIWĄ LOKALIZACJĘ I UDAĆ SIĘ PO NICH, ABY WYBRAĆ NASZE PIENIĄDZE Z BLOCKCHAIN. ZA PIENIĄDZE, ABY ODBLOKOWAĆ PIENIĄDZE WSZYSTKIE MOJE OSZCZĘDNOŚCI I CHCIELI MNIE ZMUSIĆ POPROŚ O POŻYCZKĘ W BANKU LOS MALNACIDOS

  ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE DZIECI ICH MATKI PICHA

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Halo [email chroniony]Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. [email chroniony] odpowiedź

  Nazywam się drugi dwa miesiące temu zainwestowałem 2 tysiące dolarów później zarobiłem już prawie 80 tysięcy dolarów powiedzieli mi, że jeśli mam wejść na mój buddha.com to zadzwonili do mnie z jasnego nieba, mówiąc, że muszę LEGALIZOWAĆ mój kapitał i kazali mi wysłać 22 tysiące dolarów do Buddy, bo blockchain musiał zarejestrować ruch i nie wiem jak, ale mój Budda zniknął i powiedzieli, że wysłałem do blockchaina po tym zostałem nazwany inną osobą. ukradłem moje pieniądze i nie wiem, co robić, prawda o blockchain, nie wiem, co zrobić, aby uzyskać pomoc, po prostu dzwonią do mnie, aby poprosić o więcej pieniędzy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj secondgarcia, dzięki za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Carmen odpowiedź

  mam na imię Carme dwa miesiące temu zainwestowałem 2 tys. dolarów później zarobiłem już prawie 80 tys. kazali mi wysłać 22 tys. dolarów do buddy, bo blockchain musiał nagrywać ruch i nie wiem jak, ale mój budda zniknął i powiedzieli, że wysłano do blockchain po tym zadzwoniła do mnie inna osoba mówią, że muszę wykupić ubezpieczenie udając być kimś, kto i tak nie mówi dobrze po angielsku, ukradli moje pieniądze i nie wiem, co robić, prawda o blockchainie, nie wiem, co zrobić, aby uzyskać pomoc, po prostu dzwonią do mnie, aby poprosić o więcej pieniędzy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Carmen, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. LNbb2 odpowiedź

  Jakiś pracownik, który chce nam podać adres tych kłamliwych złodziei?

  Ukradli mojemu ojcu wszystkie jego oszczędności, mój ojciec ma już 70 lat, a teraz jego zdrowie poważnie się pogorszyło. To złodzieje. Nie mają nic przeciwko kradzieży cię, odebraniu ci życia. Są złodziejskimi sukinsynami. Jeśli cię nie znajdziemy, coś ci się stanie, bo nie możesz tak zaszkodzić ludzkiemu życiu. Zrujnowali życie mojego ojca, a teraz, kiedy jest chory, ale oszuści za to zapłacą.

  Wiem, że czytasz te opinie, pracownikom toptradegroup mówię, wyjdź teraz z tej firmy i oskarż właścicieli oszustów, którzy organizują całe oszustwo toptradegroup. OSZUST ZŁODZIEJÓW.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć LNbb2, dziękuję za komentarz na TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. Johan odpowiedź

  Zostałem okradziony z powodu rzekomej legalizacji, że ukradli z blockchain około 10 tysięcy dolarów, w których wysłali mi maila, a potem powiedzieli mi o blockchain, niestety upadłem ale później się dowiedziałem i blockchain nie robi, że ci ludzie są te z topowych branż, które podszywają się pod blockchain później zadzwoniła do mnie inna osoba mówiąc, że muszę zapłacić za ubezpieczenie facet udawał, że mówi po angielsku, ale ja mu nie wierzyłam Chcę tylko pomóc ludziom, którzy nie przechodzą przez to samo

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Johan, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Andrea odpowiedź

  to jest oszustwo, które z najlepszych handlu udają blockcahin, gdy blockchain jest portfelem, wysyłają ci e-mail i mówią, że muszą zalegalizować pieniądze i to jest kłamstwo, skontaktowałem się z prawdziwymi, a e-mail jest [email chroniony] i napisali do mnie po angielsku i powiedzieli, że nic nie robią z legalizacją, uważaj, żeby nie wierzyć tym ludziom

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Andrea, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. RUBEL odpowiedź

  Witam, nazywam się Rubel i chcę referencji z tego linku. TOPTRADE .CHMURA / handel
  Mam na tej platformie 602,83 $ i możesz wypłacić tylko 10 $ jako ćwiczenie z pomocą brokera na platformę buda.quots opłaca się kontynuować działalność z moim kontem, które zaczyna się od 200 $.
  do wczoraj było jasne i powiedziałem mu, że nie ma więcej pieniędzy oprócz początkowo zainwestowanych 200.
  a osoba, która zawsze do mnie dzwoni, skłoniła mnie do postawienia 5000 dolarów.
  widząc moją odmowę…. pożegnaj się i zauważ, że będzie na zawsze.
  wyciągnąć wnioski.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć RUBEL, dziękuję za komentarz na TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. rene odpowiedź

  Zainwestowałem 250 zł potem zainwestowałem 2 tys na ropę a potem w niecały tydzień mam 80 tys na początku to coś oni podnoszą Ci konto, żebyś uwierzył, że masz dużo pieniędzy potem udają wypłatę z topowe konto handlowe i dzwonią do Ciebie z BLOCKCHAIN, aby powiedzieć, że musisz dokonać OCZYWISTEJ transakcji, że nie upadłem, ponieważ wysyłają fałszywą pocztę LUDZIE NIE UPADAJĄ

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć rene, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. Dan odpowiedź

  Próbowałem zgłosić roszczenie po obejrzeniu wszystkich komentarzy, ale myślę, że zainwestowałem bardzo mało, aby to odzyskać, a teraz nie wiem, co zrobić, aby odzyskać tę niewielką ilość, którą zaoszczędziłem. Nie rozmawiałem jeszcze z żadnym „dyrektorem”. Mam nadzieję, że mam trochę wskazówek

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Dan, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. susun odpowiedź

  Wysłali mi również dokument blockchain i najwyraźniej nie dostałem tego dokumentu, ponieważ jest on fałszywy zgodnie z e-mailami, które rzekomo wysyłali z BLOCKCHAIN, które nie mają domeny. Po trzecie, skontaktowałem się z prawdziwym BLOCKCHAIR i poinformowali mnie, że nigdy nie przetwarzają transakcji bitcoin. XNUMX. Blockchain to portfel i nie jest to miejsce regulacyjne z nimi mówią

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Susuna, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. Lucas odpowiedź

  Zainwestowałem prawie 5 tysięcy dolarów w te szczury i nie wiem teraz mówią mi że pieniądze są w BLOCKCHAIN ​​i nie rozumiem nigdy nie założyłem konta w BLCKCHAIN ​​nie rozumiem że tak mówią BLOCKCHAIN ​​to regulator, o którym się dowiedziałem, a Blockchain to portfel, tak jak Budda lub Crytomarket, ale wysyłają mi pocztę i widać, że są fałszywe, stworzone przez każdego, w konkluzji skontaktowałem się z prawdziwym blockchainem i mówią, że tego nie robią te szczury chcą ukraść mi więcej pieniędzy proszą mnie o 30 tysięcy dolarów

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Lucas, okradają cię, to, co ci mówią, to kłamstwo i wymyślają swoje imiona. Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. Alberto odpowiedź

  Dzień dobry chcę się wypłacić i mówią mi, że blockchain ma pieniądze, nie rozumiem, czy blockchain to portfel, przysyłają mi dokument, który jest bardziej fałszywy niż polityczny, mój analityk nazywa się Harry

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Alberto, to, co ci mówią, to kłamstwo i wymyślają swoje imiona. Dziękujemy za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. Herbert Uribe odpowiedź

  Przyszedłem do nich z powodu mylących reklam, które uporczywie umieszczali na filmach na YouTube. Na twojej stronie głównej popełniłem błąd, wpisując swoje imię i numer telefonu. Zaproponowali, że zadzwonią do mnie w ciągu 24 godzin i zrobili to (w mniej niż godzinę) z telefonu +442038076495 „Doradca” o nazwisku MARTIN CARBAJAL zbadał moją wiedzę, zapytał o mój wiek i wyraziłem sprzeciw wobec ich reklam. Nalegał, aby przekonać mnie do początkowej inwestycji w wysokości 250 dolarów. Zwróciłem mu uwagę, że jego reklama wyraźnie wskazywała na zerową inwestycję i zaczął się usprawiedliwiać; Jak myślisz, jak pieniądze będą generowane tak po prostu, że nie są odpowiedzialni za reklamę itp. itp. Podziękowałem mu za poświęcony czas. Mam nadzieję, że nie zadzwonią do mnie ponownie, chociaż mają mój telefon, ale myślę, że zauważyli moje alarmy. Dziękuję za twoje forum, wyjaśniło mi to i przepraszam tych, którzy zostali Oszukani. Okres i Apart E Toro wydaje Ci się wiarygodne?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Herbert, ToptradeGroup to oszustwo, a eToro jest zalecane w 100%.

   Pozdrowienia.

 24. Jose odpowiedź

  to oszustwo, które mówią, że pochodzą z blockchain, wysyłają fałszywe e-maile bez domeny

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 25. Drogi odpowiedź

  nigdy nie pozwalają ci wypłacić niestety to, co tutaj mówią, jest prawdą, kiedy prosisz o wypłatę pieniędzy, nie pozwalają ci

  pa do moich dolarów, toptradegroup to grupa profesjonalnych złodziei

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Caro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 26. Giovanna odpowiedź

  TopTradeGroup Właśnie otworzyłem konto z 250 USD 14 października 2021 Czytam komentarze i oczywiście do tej pory dobrze mnie traktowali, ale z tego, co przeczytałem, nie zadziała, dopóki kierownik nie wyśle ​​mi swojej karty przez wasap.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Giovana, powiedz im, że chcesz zainwestować 35.000 220 USD od swojego ojca, że ​​zarządzasz jego kontem, ale chcesz mieć pewność, że pieniądze wrócą, nie chcesz ryzykować, że nic się nie stanie, powiedz, że chcesz tylko 220 USD aby sprawdzić, czy wszystko idzie dobrze i jak tylko przybędą, zwrócisz te 35.000 plus XNUMX XNUMX z konta twojego ojca, że ​​jeśli, musisz być bardzo przekonujący i miejmy nadzieję, że dadzą ci małą rybkę do polowania na większą.

   Pozdrowienia.

 27. Sheyla Alvarez-Palomino odpowiedź

  Dzień dobry, chciałem wiedzieć, czy masz jakieś informacje o PROFIT BITCOIN. Skontaktowali się ze mną pocztą i kazali mi przejść do tego linku: https://my-btc-profit .com/es?campaign_id=Z5XEqCx6&external_click_id=4b4233d2-0c77-404a-8471-55f4a4db1bcf&affname1=jay4&net3=1111&reserv=&affreserv4=&affre pc5b_subqaffd1 =&aff_sub05=&fbp=&ksget=4&tc=SMS&analytics_session_id=0be2a3e-f1-35cfe-ad2-6ecf628b&token=4f95b7584ba1770d615f2872643a

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sheyla, mamy recenzję o podobnej nazwie, nie wiem, czy masz na myśli to: Zysk Bitcoin FX
   Poinformuj nas, czy tak jest, czy powołujesz się na inny, abyśmy mogli dokonać przeglądu na ich temat.

   Pozdrowienia.

 28. Karolina odpowiedź

  Zarejestrowałem się na tej stronie toptradegroup
  Które nie chcą usunąć mojego konta, ponieważ myślę, że to oszustwo, dzwonią do ciebie przez telefon i odpowiadają niegrzecznie
  CHCĘ USUNĄĆ MOJE KONTO
  NIE SĄ LUDZIAMI, KTÓRYCH MOŻNA ZAUFAĆ
  JUŻ ICH ZGŁOSIŁEM
  DAJĘ CI 24 godziny na usunięcie konta
  Jeśli tak nie jest, będę postępować zgodnie z prawem

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Karolina, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 29. Edwin odpowiedź

  Ten broker to oszustwo, nie ma słów do opisania, traktują cię lepiej na początku, a potem żądają od ciebie włożenia większej ilości pieniędzy Straciłem ponad 2000 dolarów a oni chcieli więcej niż 5000 dolarów ale ich nie oddałem i zaczęli domagać się tak bezwstydnie, którzy nie znają ani nie leczą ludzi nie wpadają w ich pułapki i chciałbym wiedzieć jak zgłosić tę firmę i odzyskać moje pieniądze, dziękuję !!!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Edwin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 30. Viviana V odpowiedź

  Podobno też mnie oszukali 15 Zadzwonili do mnie i powiedzieli, że muszę wpłacić 9 21 $, które przelałem na opłacenie podatków, ponieważ miałem zysk w wysokości 500000 60000 $ i że od 35 do 48 godzin będę miał swoje pieniądze , ta inwestycja była w Buddę.com jak radzą Myślałem, że to normalne i do tej pory nic nie wysłało mu wiadomości przez WhatsApp, które ta osoba jest online i nie odpowiadasz

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Viviano, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 31. Patricio odpowiedź

  Witam dobry wieczór:

  Zostałem oszukany przez firmę TOPTRADE, używają też innych nazw stron. Początkowo skontaktował się ze mną Antonio Romero, potem Jose Perales, dziś skontaktował się ze mną David Gonzalez, jego numery:

  Antonio Romero +44 776791902 +44 161394 2029 XNUMX
  Jose Perales +44 161 3940769
  Dawid Gonzalez + 44 7435757549

  Zainwestowałem 4.5 miliona chilijskich pesos, ale kiedy próbowałem się wypłacić, mieli mi taki czy inny problem z prowizjami.

  Ostatnim kłamstwem jest to, że nie działają i potrzebują 250 dolarów na zapłacenie minimalnej prowizji i wypuściliby moje pieniądze w dniu.

  Ale okłamują mnie już od 3 miesięcy i nie udało mi się wypłacić ani grosza..

  Patryk Andrade +56 9 42145080

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Patricio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 32. jaskółka oknówka odpowiedź

  Na szczęście widziałem to forum, na którym zdaję sobie sprawę, że to oszustwo, po prostu zadzwonili do mnie oferując to samo, co inni koledzy.

  Dzięki prawie upadłem!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Martin, dzięki za pisanie i komentowanie, po to tu jesteśmy, aby pomóc ludziom nie dać się nabrać na te oszustwa.

   Pozdrowienia.

   • jaskółka oknówka odpowiedź

    Tak, dzięki, teraz zadzwoń do mnie ze SpaceMarkert. jakieś odniesienia do nich? Mówią, że od 25 lat prowadzą działalność inwestycyjną zarówno w kryptowaluty, jak i w surowce.
    Pozdrawiam i dziękuję za radę.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Martin, dziękuję za komentowanie SpaceMarket. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

   • Tomás odpowiedź

    Oszukali mnie i nie chcieli zwrócić 308,15 USD stosunkowo mało, choć nadal są widoczne na platformie, skoro nie chciałem dalej wpłacać pieniędzy, nikt nie odpowiada i ostatnią rzeczą, jaką mi powiedzieli, jest to, że jestem marnotrawcą czasu dla firmy. To znaczy oszustwo, kradzież, udowodnione. Jeśli nie wpłacisz depozytu, złodzieje TopTrade.group wpadną w szał.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Tomás, wszystko to pułapki, aby oszukać klienta i uzyskać od ciebie więcej pieniędzy, nie wysyłaj im więcej kapitału, oni wszystko zatrzymują. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 33. Mary Diaz odpowiedź

  Moim życzeniem było zainwestowanie w Amazon i wpłata 250.00 UDS za pośrednictwem SafetyPay 10 czerwca, a oni przydzielili mi doradcę finansowego o imieniu Andres Caldron na stronie toptrade.group/es/account/, który powiedział mi, jak wygląda strona z adresem e-mail i moje hasło do wizualizuj moje zarobki , potem zaprosił mnie do zainwestowania 5000.00 UDS , aby mieć większe zyski , do których uzyskałem dostęp i dokonał przelewu mojej karty oszczędnościowej DEVITO , a on przekazał mi tylko 20.00 UDS , a następnie poprosił o dodatkowe 1000.00 UDS na zakup ubezpieczenia , które on nie akceptuje, ponieważ straciłem do niego zaufanie, a kiedy poprosiłem o mój kapitał, powiedział mi, że zrobił złą operację w systemie i wszystko stracone i teraz mam tylko -68.30 UDS, osiągając 12,539.32 XNUMX USD
  Dlatego proszę o zwrot mojego kapitału i dlaczego zadłużyłem się, aby zainwestować 5000.00 UDS, a teraz muszę płacić przez 4 długie lata, nie psuj swojej reputacji i proszę tylko o moją inwestycję. .

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mario, wszystkie są pułapkami, aby oszukać klienta i uzyskać od Ciebie więcej pieniędzy, nie wysyłaj im więcej kapitału, wszystko zatrzymują. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 34. G odpowiedź

  Oszukana grupa handlowa brokera

  Spójrz około 2 miesiące temu, kiedy wszedłem na tę platformę (najwyższa grupa handlowa) początkowo z około 500 $. Co z upływem dni z kierownikiem, który prowadził moje konto.

  Zapytałem go, jak mógłby zarobić więcej pieniędzy w krótkim czasie. Powiedział mi, że aby generować duże zyski mój kapitał powinien wynosić ponad 5000 dolarów. Który obciążyłem moje konto w 2 kredytach.

  W miarę upływu dni wszystko szło dobrze, każdego dnia otwieraliśmy operacje z zyskami, a inne z niewielkimi stratami. Kiedy poszedłem dokonać wypłaty, ponieważ wygenerowałem już zyski w wysokości prawie 5000 dolarów. Aby dokonać wypłaty, trzeba było w tym czasie zapłacić 19% podatek od całkowitego kapitału, był to prawie 100000 XNUMX $.

  Zarobiły one w sumie prawie 2000 dolarów podatków, które zapłaciłem z mojego konta Buddy. Wszystko dobrze do tego czasu. Ze swojej strony nie chciałem wypłacić wszystkiego i wypłaciłem tylko 4000 dolarów na dalszą pracę z nimi. który miałby maksymalne opóźnienie 72 godzin. Które miały trafić na moje konto Buddy.

  Prawie tydzień temu minął termin przyjmowania godzin abonamentowych.

  Po tym dniu nikt w firmie nie odpowiadał na żadne wiadomości ani telefony.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj G, wszystkie są pułapkami, aby oszukać klienta i zdobyć więcej pieniędzy, nie wysyłaj im więcej kapitału, trzymają wszystko. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 35. ALDA SILVA odpowiedź

  BURLÕES STRACIŁ 250 EURO MAM 3600 GANHOS NAO CONTA I CHCĘ KOMISJI W WYSOKOŚCI 10 PROC, ABY MÓGŁ OTRZYMAĆ LUB DINHEIRO MESMO DEPOIS DE PAGARES OS 10 POE CENTO DE COMISSÃO NAO PAGAN TE SAO UNS LADRÕES

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ALDA, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 36. Analia odpowiedź

  to oszustwo, którego nie płacą

  jeśli chcesz się wycofać, po prostu Ci nie pozwolą

  nie ufaj toptradegroup bo nie pozwolą Ci wypłacić grosza są złodziejami

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Analio, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 37. Sergi odpowiedź

  To złodzieje obiecują Ci zyski ze strony 1kdailyprofit Zarejestrowałem się tam a potem dzwonią do Ciebie z toptradegroup kłamią Ci obiecują, że wzbogacisz się inwestując 250 $ to proszą Cię o coraz więcej i więcej pieniędzy a jeśli ty chcą wypłacić, dynamizują Twoje konto i nie ponoszą odpowiedzialności za straty

  Mówią Ci, że jeśli chcesz odzyskać to, co straciłeś, zainwestować więcej pieniędzy i tak pytają Cię coraz więcej i więcej, gdy chcesz się dowiedzieć, wysłałeś im już dużo pieniędzy i stracili wszystko

  z mojego doświadczenia czuję się całkowicie oszukany przez tę firmę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sergi, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 38. Rene odpowiedź

  Nie pozwalają na wypłatę pieniędzy, są złodziejami, nie powinienem im ufać, czy można je odzyskać?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rene, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.