W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w TopTradeGroup. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o TopTradeGroup i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtoptrade.grupa | toptrade.cloud
🏠 spółkaWiddershins Group LTD
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT4
📌 LokalizacjaDominika

⚠️ TopTradeGroup jest własnością firmy Widdershins Group LTD znajduje się na Dominikanie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy rachunków oferowane przez TopTradeGroup, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje rachunków:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Srebrny$ 2.000
Złoto$ 10.000
Platyna$ 50.000
Diament$ 200.000

Informacje w sieci

Strona internetowa TopTradeGroup

TopTradeGroup zapewnia podstawowe objaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 44 1518 080625

???? Ostateczna ocena TopTradeGroup ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W TopTradeGroup.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o TopTradeGroup:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2021Skarga przeciwko TopTradeGroup z BaFin.
sierpnia 2021Skarga przeciwko TopTradeGroup z CNMV.
Wrzesień 2021Skarga przeciwko TopTradeGroup z FCA.
marzec 2022Skarga przeciwko TopTradeGroup z CMW (Austria).
kwiecień 2022Skarga przeciwko TopTradeGroup z CMF (Chile).
czerwiec 2022Skarga przeciwko TopTradeGroup z ASF (Rumunia).
listopada 2022 TopTradeGroup wraz z brokerami 24fintimeAdamantFXGrupa ZasobówBroker CFFinlayOctoFinanserynek kosmicznySupraTrade należą do Widdershins Group Ltd., firmy o złej reputacji, wielu skargach, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o TopTradeGroup? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z TopTradeGroup.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez TopTradeGroup

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić TopTradeGroup

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić TopTradeGroup?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy TopTradeGroup to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że TopTradeGroup to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy TopTradeGroup jest godny zaufania?

Nie. TopTradeGroup nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od TopTradeGroup?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla TopTradeGroup?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

96 komentarze do «TopTradeGroup: Ocena i komentarze»

 1. Hugo Quintero odpowiedź

  Jestem klientem i nie mogę wejść zgubiłem numer telefonu

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Hugo, na pewno jeśli skontaktujesz się z obsługą, mogą ci pomóc, powiedz im, że masz pieniądze do zainwestowania i że nie znasz swojego salda, chociaż musisz pamiętać, że wszystkie pieniądze, które zainwestujesz w tego brokera, zostaną utracone lub nie zwrócone, ponieważ są oszustwem.

   Pozdrowienia.

 2. Jan Diago odpowiedź

  Witam, dzień dobry, zostałem również oszukany z najlepszą grupą handlową, w której inwestujesz swoje pieniądze i proszą o więcej rzekomo, aby odzyskać pieniądze

  Jak mogę odzyskać te pieniądze?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć John, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. ASF (rumuński regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link ASF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. antonio odpowiedź

  top trading jest uważany za dobry tak lub nie

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Antonio, dziękuję za komentowanie TopTradeGroup. Ten broker to oszustwo. ASF (rumuński regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link ASF). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.