Komentarze Topinvestus

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Topinvestus (zwanego również topinvestus.co), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Topinvestus do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Topinvestus. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina o posiadaniu bazy w: nie wspomina o tym. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Topinvestus, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Field, Konto Hill, Konto Mountain oraz Konto Sky Is The Limit. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto terenowe- Minimalna wpłata początkowa 250 USD, całodobowe wsparcie, opiekun konta, doradca finansowy.

Konto na wzgórzu- Minimalna wpłata początkowa 1.000 USD, całodobowe wsparcie, opiekun konta, doradca finansowy.

Pole Górskie- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 10.000 24 USD, całodobowe wsparcie, opiekun konta, doradca finansowy, osobisty doradca finansowy.

Sky Is The Limit Account- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 50.000 24 USD, całodobowe wsparcie, opiekun konta, doradca finansowy, osobisty doradca finansowy.

Rodzaje kont Topinvestus
Rodzaje kont Topinvestus

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Topinvestus to: MT4 i Status Web.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Topinvestus udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Topinvestus
Strona internetowa Topinvestus

Topinvestus zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych Topinvestus, wyjaśnienie podstawowych pojęć dotyczących świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej.

BitcoinRewolucja i Topinwestu

BitcoinRevolution i Topinvestus
BitcoinRevolution i Topinvestus

Według wiadomości od klientów Topinvestus, broker wykorzystuje tego typu oszukańczą reklamę, w której wspomina się, że inwestując w kryptowaluty można zostać milionerem. Strona internetowa to es.the-bitcoinrevolution.com

Zysk z kryptowalut i Topinwestu

Crypto Profit i Topinvestus
Crypto Profit i Topinvestus

Według wiadomości od klientów Topinvestus, broker wykorzystuje tego typu oszukańczą reklamę, w której wspomina się, że inwestując w kryptowaluty można zarobić setki tysięcy, inwestując w kryptowaluty. Strona internetowa to cryptoprofit.trckoffers.xyz/es/

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Topinwestu |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: topinvestus.co

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony], [email chroniony]s.co i [email chroniony]

>>> Ocena włączona Topinwestu <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Topinvestus jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, nie wspomina, gdzie ma swoją siedzibę, nie wspomina, do której firmy należy, szukając innych opinii o Topinvestus moglibyśmy nie znaleźć żadnego, co każe nam myśleć, że jest to nowa firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Uwaga: w marcu 2020 r. CNMV wydała ostrzeżenie przeciwko Topinvestus

Uwaga: Według komentarzy klientów Topinvestus, Topinvestus jest powiązany z broker CMarket

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Topinvestusie? Jakie było twoje doświadczenie?

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

67 komentarze do «Topinvestus: Ocena i komentarze»

 1. Juan Cruz odpowiedź

  Miałem pecha, że ​​zaufałem tak jak ty. Bezczelnie oszukiwali mnie kłamstwami i oszustwami, pustymi obietnicami. Zabrali mi prawie wszystkie moje oszczędności, a nawet pozostawili mnie w kiepskim zdrowiu. Następnie skontaktowałem się z dziewczyną czatu i mychargeback. Tak naprawdę ich nie znałem i nawet nie wiedziałem, że jest szansa na odzyskanie pieniędzy. Postanowiłem spróbować, tylko po to, aby sprawdzić, czy zadziałało i udało mi się odzyskać około 80% moich pieniędzy minus prowizja mychargeback, którą należy zapłacić przy odzyskiwaniu pieniędzy. Cóż mogę powiedzieć, zdjąłem duży ciężar z pleców. Oszukałeś, podejmij próbę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj JOHN, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.