Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TOPCAPITALFX (zwanego również topcapitalfx.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy TOPCAPITALFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję TOPCAPITALFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: KBS Capital Markets Ltd.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TOPCAPITALFX, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Premium, Konto VIP i Konto Zero Fixed. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 $, dźwignia do 1: 1000, spread od 1.8 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dedykowany opiekun konta, infolinia handlowa działu handlowego.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, dźwignia do 1: 1000, spread od 1.6 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dedykowany opiekun konta, infolinia handlowa działu handlowego.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 $, dźwignia do 1: 1000, spread od 1.4 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dedykowany opiekun konta, infolinia handlowa działu handlowego.

Zero ustalonego konta- Minimalny depozyt początkowy 500$, dźwignia do 1:500, spread od 0 pipsów, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dedykowany opiekun konta, prowizja, infolinia transakcyjna z działu operacyjnego.

Rodzaje kont TOLTECHFX
Rodzaje kont TOPCAPITALFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje TOPCAPITALFX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które TOPCAPITALFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa TOPCAPITALFX

TOPCAPITALFX zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: tylko kilka wiadomości i analizy eksperckie, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat TOPCAPITALFX |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: topcapitalfx.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: nie ma.

 

>>> Ocena włączona TOPCAPITALFX <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TOPCAPITALFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawdą jest, że uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla), szukając opinii o TOPCAPITALFX, nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy że jest to nowy broker, bez trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.


Uwaga: we wrześniu 2020 CONSOB dodany do TOPCAPITALFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o TOPCAPITALFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *