Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TOPCAPITALFX (zwanego również topcapitalfx.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy TOPCAPITALFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję TOPCAPITALFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: KBS Capital Markets Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TOPCAPITALFX, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Premium, Konto VIP i Konto Zero Fixed. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 $, dźwignia do 1: 1000, spread od 1.8 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dedykowany opiekun konta, infolinia handlowa działu handlowego.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, dźwignia do 1: 1000, spread od 1.6 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dedykowany opiekun konta, infolinia handlowa działu handlowego.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 $, dźwignia do 1: 1000, spread od 1.4 pipsa, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dedykowany opiekun konta, infolinia handlowa działu handlowego.

Zero ustalonego konta- Minimalny depozyt początkowy 500$, dźwignia do 1:500, spread od 0 pipsów, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, dedykowany opiekun konta, prowizja, infolinia transakcyjna z działu operacyjnego.

Rodzaje kont TOLTECHFX
Rodzaje kont TOPCAPITALFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje TOPCAPITALFX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które TOPCAPITALFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa TOPCAPITALFX

TOPCAPITALFX zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: tylko kilka wiadomości i analizy eksperckie, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat TOPCAPITALFX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: topcapitalfx.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: nie ma.

>>> Ocena włączona TOPCAPITALFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TOPCAPITALFX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawdą jest, że uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla), szukając opinii o TOPCAPITALFX, nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy że jest to nowy broker, bez trajektorii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.


Uwaga: we wrześniu 2020 CONSOB dodany do TOPCAPITALFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TOPCAPITALFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «TOPCAPITALFX: Ocena i komentarze»

 1. Edu odpowiedź

  Naciskają mnie, abym tu zainwestował, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub mnie oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Edu, dziękuję za napisanie o TOPCAPITALFX. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.