Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TOLTECHFX (zwanego również toltechfx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy TOLTECHFX przy dokonywaniu inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję TOLTECHFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: NewTraders Holdings Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TOLTECHFX, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Standardowe, Konto Uprzywilejowane oraz Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy 100 $, dźwignia do 1:500, spread 1 pipsa.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 500 $, dźwignia do 1: 300, spread 1 pips, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Konto uprzywilejowane- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 1 $, dźwignia do 100: 0.6, spread XNUMX pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 1 $, dźwignia do 100: 0.2, spread XNUMX pipsa, z handlem telefonicznym, zarządzaniem funduszami.

Rodzaje kont TOLTECHFX
Rodzaje kont TOLTECHFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje TOLTECHFX to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TOLTECHFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa TOLTECHFX

TOLTECHFX zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat TOLTECH FX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: toltechfx.com

Número de teléfono: + 123- (547) -257

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona TOLTECH FX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TOLTECHFX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii na temat TOLTECH FX Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

⛔  Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CNMV TOLTECH FX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia. . ’’ ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ
➡️ Link do CNMV z października 2020 r. ⚠️ ostrzeżenie

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CONSOB TOLTECH FX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z listopada 2020 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB TOLTECH FX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z listopada 2020 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TOLTECHFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «TOLTECHFX: Ocena i komentarze»

 1. TONY odpowiedź

  NIE ZWRACAJĄ PIENIĘDZY!! NIGDY!! MAM TYGODNIE I TYGODNIE I 0 €€€ NIE JEDNEGO PENTA !! NIC!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć TONY, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TOLTECHFX. Niektórzy użytkownicy już nas ostrzegali, że TOLTECHFX prowadzi nieuczciwe działania, nie jest wskazane inwestowanie pieniędzy w brokera, który nie jest REGULOWANY i stosuje taktykę SCAM Broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. ORLANDO SGAMBATIA odpowiedź

  Non rendono i soldi, chiedono di inviare denaro per pagare le tasse ...
  Nie zwracają pieniędzy, proszą o przesłanie pieniędzy na opłacenie podatków ...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Ciao Orlando, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TOLTECHFX. Alcuni utenti ci hanno già avvertito che TOLTECHFX svolge attività oszustwo, non è consigliabile Investire denaro in a broker che nie jest REGULOWANY i użyj tattiche brokera SCAM.
   Istnieje maggiori informazioni sull'azienda, musisz podzielić się tym z noi, soprattutto, jeśli dotyczy informacji, że ritieni ma aiutare inną osobę badającą ten azienda.
   Hai nomi di consulenti, numeri, e-mail da cui ti hanno contattato? Ti ricordi come hai trovato ten pośrednik w pierwszym luogo?
   Per riavere i tuoi soldi, prova la nostra chat lub questo link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   saluti

   Witaj Orlando, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z TOLTECHFX. Niektórzy użytkownicy już nas ostrzegali, że TOLTECHFX prowadzi nieuczciwe działania, nie jest wskazane inwestowanie pieniędzy w brokera, który nie jest REGULOWANY i używa taktyk SCAM Broker.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.