Broker Bux
Komentarze do tokenów notatek

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Uwagi dotyczące tokenów (zwany także imieniem: tokensnote.com), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i CFD. Czy Tokens Note jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Note Tokeny ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2021), i co najważniejsze: Czy Token Note ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Uwagi dotyczące tokenów wspomina o byciu częścią: Grupa Amanda Sp.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Tokeny Uwaga nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Uwaga tokenów jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Uwagi dotyczące tokenów, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje planów.

Konto klasyczne, Konto Srebrne, Złote konto Gold, Konto Platynowe i Konto premium.

La platforma do działania oferowane przez Tokeny Note to: Sprzedawca internetowy.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Uwagi dotyczące tokenów udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona z notatkami tokenów
Strona z notatkami tokenów

Uwagi dotyczące tokenów zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, kalendarz ekonomiczny i analiza rynku, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Uwagi dotyczące tokenów

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tokensnote.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego przeglądamy Tokeny Note. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Uwagi dotyczące tokenów

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Tokens Note jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2021 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

UWAGA!: w kwietniu 2022 CNMV dodano do Uwagi dotyczące tokenów do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2022 r.


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co sądzisz o notatkach żetonowych? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

20 komentarze do «Tokeny Uwaga: ocena i komentarze»

 1. Anonimowy odpowiedź

  Witryna oszustów to tokens-note .com, tokensnote .com . To złodzieje, którzy bardzo dobrze zaplanowali całe oszustwo, w moim przypadku na Facebooku przeczytałem fałszywe wiadomości ze strony internetowej, która udaje znane gazety z Hiszpanii, dzielę się kilkoma kłamstwami, które powiedział o Gerardzie Piqué FC Barcelona:

  „RAPORT SPECJALNY: Ostatnie przecieki inwestycyjne Gerarda Piqué zadziwiają ekspertów i przerażają duże banki. Chcą, żebym odszedł!
  Są już Hiszpanie, którzy dzięki tej „złotej lagunie” zbierają ze swoich domów miliony euro – ale czy to legalne?

  (El Economista) Skandale Gerarda Piqué nie ustają, ponieważ wyciekły nowe nagrania. Wydane audio odzwierciedlały inwestycję milionera piłkarza, który teraz mówi nam w prosty i prosty sposób, w jaki sposób uzyskuje wszystkie swoje zarobki w sposób, którego nigdy nie widziano w Hiszpanii.

  W ubiegłą środę Vicente Vallés przeprowadził wywiad z Gerardem Piqué dla „TVE”. Piqué zachęcał wszystkich Hiszpanów do skorzystania z okazji, aby zmienić każdego w milionera w 3 lub 4 miesiące, zanim wielkie banki definitywnie go uciszyły”.

  Jak zobaczysz, wspomina o znanych osobach z Hiszpanii, w tym przypadku Piqué i szanowanych gazetach, potem rejestrujesz się na stronie internetowej, która w końcu przekazuje Twoje dane brokerowi Tokens Note, a oni nazywają Cię zdesperowanym dla Twoich pieniędzy.

  Są oszustami. Ukradli mi ponad 1000 euro. Mam nadzieję, że moje doświadczenie posłuży jako prewencja, bo z tego co widzę, portale społecznościowe są pełne tych złodziei.

  pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Anonimowi, używają fałszywych nazwisk i że pieniądze, które rzekomo zarobili, nie są prawdziwe, tworzą je, aby poprosić o okup jako podatek. Dziękujemy za komentarz w notatce tokenów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. struktura odpowiedź

  Witam, czy ktoś był w stanie zebrać? Mam problemy i czytam wszystkie twoje komentarze, boję się. Grają szaleńczo, najpierw są przyjacielskie, a gdy chcesz się wycofać, odmawiają.

  Przynajmniej do tej pory chcę powiedzieć, że moje doświadczenie z tokenami notatek było kompletnym oszustwem. Nie dają rozwiązania, złego traktowania klienta i nie pozwalają się wycofać. To ma swoją nazwę i jest oszustwem i oszustwem. Nie wpadnij w pułapkę.

  Dzień dobry.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Marco, używają fałszywych nazwisk i pieniądze, które rzekomo zarobili, nie są prawdziwe, tworzą je, aby poprosić cię o okup jako podatek. Dziękujemy za komentarz w notatce tokenów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Clara G. odpowiedź

  Dzień dobry, przeczytałem to w odpowiednim czasie, bo miałem zamiar przekazać trochę kapitału. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili czas na skomentowanie swoich doświadczeń, przyjaciołom.

  miłego popołudnia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Clara, bardzo dobrze radzisz sobie z sprawdzeniem internetu przed oddaniem swojego kapitału w ręce innych, każdy powinien to zrobić.

   Pozdrowienia.

 4. M. odpowiedź

  O mojej inwestycji w tokeny-uwaga:

  Dzień dobry, czytałem to, co zostało opublikowane w waszym hostingu o tokenach-note i chciałem wam powiedzieć, że zainwestowałem w wasze sieci i nie wiem, jak się teraz zachować... czy możecie Pomóż mi?

  dzięki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj M., używają fałszywych nazwisk i że pieniądze, które rzekomo zarobili, nie są prawdziwe, tworzą je, aby poprosić Cię o okup jako podatek. Dziękujemy za komentarz w notatce tokenów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. DIANA CARRASCO DOMENECH odpowiedź

  token token to oszustwo PIRAMID, nigdy nie obciążasz swoich pieniędzy, proszą Cię tylko o więcej i nigdy nie możesz ich wypłacić, pobierają prowizję za wypłatę, podobno za świadczone usługi i po zapłaceniu prowizji, blokują Twoje konto bez płacenia pieniędzy.

  Mam nadzieję, że pomoże to komuś, aby nie bawił się dalej marzeniami ludzi.
  pozdrowienia
  Diana Carrasco Domenech

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj DIANA, używają fałszywych nazwisk i że pieniądze, które rzekomo zarobili, nie są prawdziwe, tworzą je, aby poprosić o okup jako podatek. Dziękujemy za komentarz w notatce tokenów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. STRACH odpowiedź

  OSZUSTWO! NIGDY NIE POZWALAJĄ NA WYCOFANIE SIĘ, OBIECUJĄ ZAROBY I ŻETONKI KRADZIEJĄ NOTATKI DO OSTATNIEGO CENTRUM, KTÓRE MASZ

  NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, SĄ W 100% ZWERYFIKOWANI ZŁODZIEJI

  MÓWIĘ Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA, ZOSTAŁEM OSZKODZONY, WŁAŚCIWIE MYŚLĘ O POZWANIE ICH, MAM NUMERY, NAZWY OSÓB KONTAKTOWYCH, RZECZYWICZY DORADCÓW FINANSOWYCH ALE JEŚLI CHCESZ NIKTÓW NIE ODPOWIEDZIEĆ NA TWOJE WIADOMOŚCI

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć ANGST, dziękuję za komentarz w notatce tokenów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. miguel odpowiedź

  To oszuści, oszuści, ukradli mi 1700 euro, tak, ukradli, wiesz, że każą ci wejść pilotem Anydesk, no cóż, oprócz 220 euro, które wpłacasz jako wkład, to podobno miałeś 3762 euro na ładują, nie obciążam ich i mówią mi, że muszę zapłacić 30%, żeby mieć pieniądze w cryto, ten nazywał się mercuryo, a jak weszli z pilotem, okradli mnie, rozumiem, że jestem taki głupi że z konieczności nie uważałem na udzielanie im autoryzacji za pomocą pilota.
  Jeśli mogę cię zapewnić, zebrałem wiele dowodów, rozmowy z pewnym Mauro Milanem, pewnym biancą i to wszystko przez Telegram i wiele innych e-maili i zdjęć tradera, gdzie widziałem moje operacje, w których zyski zmieniały się tak, jak im się podobało i zagubionych, oprócz linku, z pierwszym, który do ciebie dzwoni i mówi, że ma na imię Angel Ramirez….
  No cóż donoszę i przedstawiam dowody, mówią mi, że te sprawy trafiają bezpośrednio do interpolu i policja gwarantuje mi, że nawet jak nie wierzę to wielu upadnie i upadnie, czyli jeśli kary nie znam co to będzie ale co z naszymi pieniędzmi, zapomnijmy, dlatego przynajmniej odwagi do zgłoszenia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Miguel, używają fałszywych nazwisk i że pieniądze, które rzekomo zarobili, nie są prawdziwe, tworzą je, aby poprosić o okup jako podatek. Dziękujemy za komentarz w notatce tokenów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Jaime odpowiedź

  Witam, ta firma jest oszustwem, nalegają, abyś zainwestował około 15 250 euro, jeśli się sprzeciwisz inwestowaniu, zmniejszą twoją kwotę, to są niesamowici oszuści, już ukradli mi XNUMX euro.
  Nie polecam nie inwestować w tę firmę to banda złodziei

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jaime, dziękuję za komentarz w notatce tokenów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mauro, dziękuję za komentarz w notatce tokenów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Roque Lin, dziękuję za komentarz na Token Note. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.