Komentarze do TokenBit

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera TokenBit (zwanego również tokenbitinversiones.com), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę poleca się TokenBit do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na TokenBit. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym. 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Kadyksie, Hiszpania. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ TokenBit nie wspomina nic o posiadaniu regulacji, która, jeśli jego baza w Hiszpanii jest realna, powinna mieć regulację z CNMV. Wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że TokenBit oferuje, zauważamy, że tak naprawdę nie oferują informacji o posiadaniu różnych rodzajów planów finansowych lub kont.

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont.

Las platformy do obsługi że oferty TokenBit to: wierzymy, że to własna platforma TokenBit.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które TokenBit udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna TokenBit
Witryna TokenBit

TokenBit zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre informacje o oferowanych produktach, podstawowe wyjaśnienia dotyczące świata inwestycji w kryptowaluty, informacje o kopaniu kryptowalut, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o TokenBit

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.tokenbitinversiones.com

Número de teléfono: +34 650 757490 (telefon i WhatsApp), +34 685 835414 (telefon i WhatsApp) oraz +34 856 925824 (telefon biurowy)

E-mail: [email chroniony]

>>> Wycena na TokenBit <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TokenBit jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie mają regulacji, CNMV (hiszpański regulator finansowy) ostrzegał przed TokenBit, gdy szukając recenzji lub ocen na TokenBit nie mogliśmy znaleźć żadnych, co sprawia, że myślimy, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TokenBit - tokenbitinversiones.com? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «TokenBit: Ocena i komentarze»

 1. Geneza odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli ci się wycofać. Oszukali mojego męża, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Genesis, dzięki za napisanie o TokenBit. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.