W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w TOBIT. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o TOBIT oraz wyjaśniamy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtobit.co
🏠 spółkaFairmont spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaToBit
📌 LokalizacjaSaint Vincent i Grenadyny

⚠️ TOBIT jest własnością firmy Fairmont Ltd znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

TOBIT nie oferuje różnych rachunków do handlu.

Informacje w sieci

stronie Tobita

TOBIT dostarcza podstawowych informacji na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Końcowa ocena TOBIT ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z TOBIT.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o TOBICIE:

dataAktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o ToBit? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z TOBIT.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez TOBIT

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić TOBIT

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić TOBIT?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy TOBIT to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że TOBIT to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy TOBIT jest niezawodny?

Nie. TOBIT nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od TOBIT?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla TOBIT?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy ToBit to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Marcello Giomi odpowiedź

  Dzień dobry, czy można uzyskać informacje na temat Twojej domeny Tobit.co? – Sembrano seri ma ho visto che si appoggiano a conti bancari che hanno avuto precedenti con società oszustwa

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Marcello, nie spiesz się ani nie poddawaj się presji, w tej chwili piszemy kilka recenzji, Twoją umieścimy jako główną ocenę tego brokera.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.