Komentarze Tixee

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Tixee (zwany także imieniem: tixee.com), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się Tixee na inwestycję? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Tixee ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Tixee ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Tixee wspomina o byciu częścią: pipbull sp. z o.o.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Cypr według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, obserwujemy, że Tixee nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Tixee jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Tixee, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto wejściowe: minimalny depozyt w wysokości $ 250, dźwignia od 1:500, spready 1,5, bonus 30%, stop out 10%, obsługa klienta 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, zadzwoń z wyłącznym przedstawicielem.

Konto standardowe: minimalny depozyt w wysokości $ 2.500, dźwignia od 1:500, spready 1,2, bonus 50%, stop out 20%, obsługa klienta 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, zadzwoń z wyłącznym przedstawicielem, badanie i analiza spersonalizowanych inwestycji przez Trading Central.

Konto premium: minimalny depozyt w wysokości $ 10.000, dźwignia od 1:400, spready 0,8, bonus 70%, stop 25%, obsługa klienta 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, telefon z wyłącznym przedstawicielem, badanie i analiza spersonalizowanych inwestycji przez Trading Central, co miesiąc prywatna sesja ze specjalistą ds. edukacji.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości $ 50.000, dźwignia od 1:200, spready 0, premia 100%, stop out 30%, obsługa klienta 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu, telefon z wyłącznym przedstawicielem, spersonalizowane badania i analizy inwestycyjne przez Trading Central, miesięczny prywatny sesja ze specjalistą ds. edukacji, kurs strategii biznesowej, prowizja 6 USD za LOT.

Rodzaje kont Tixee
Rodzaje kont Tixee

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Tixee to: MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Tixee udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Tixee
Strona internetowa Tixee

Tixee zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: widzimy kilka wyjaśnień produktów, które oferuje Tixee, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, kalendarza ekonomicznego, raportów i analiz rynkowych, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Tixee

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: tixee.com

📞Numer telefonu: + 248 467 1942

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Tixee. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Tixee

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy uważamy, że firma Tixee jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Tixee? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Tixee: ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Cynthia Tome, dziękuję za komentowanie Tixiee. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *