Komentarze TitanTrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TitanTrade (zwany także titantrade.com), jest brokerem opcji binarnych. Czy TitanTrade jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy TitanTrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o TitanTrade ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy TitanTrade ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Dom Technology Services ltd. Aktualizacja z marca 2022: GN Capital Limited.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: UK (fałszywe). Aktualizacja z marca 2022 r.: Wyspy Marshalla.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest to broker nieuregulowany.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TitanTrade, zauważamy, że oferuje 4 różne typy rachunków: konto mini, konto standardowe, konto Deluxe i konto Platinum.

Minikonto- Minimalna wpłata początkowa 350 USD, czas przetwarzania wypłaty 7 dni roboczych, wsparcie 24/7, bezpłatny e-book, ograniczone aktualizacje rynku.

Po nim następuje Konto standardowe- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 5.000 USD, czas przetwarzania wypłaty 7 dni roboczych, wsparcie 24/7, bezpłatny e-book, nieograniczona liczba aktualizacji rynkowych, pełna lista aktywów, sygnały za pośrednictwem aplikacji handlowej.

Trzeci rodzaj konta to Konto Deluxe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 35.000 5 $, czas przetwarzania wypłaty w ciągu 24 dni roboczych, wsparcie 7/XNUMX, bezpłatny e-book, nieograniczona liczba aktualizacji rynkowych, pełna lista aktywów, sygnały na żywo, sesja z dostępnym analitykiem, sesja handlowa jeden do jednego.

Ostatnim typem konta jest Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 24 $, czas przetwarzania w celu wypłaty kapitału: natychmiastowe, wsparcie 7/XNUMX, bezpłatny e-book, nielimitowane aktualizacje rynkowe, pełna lista aktywów, sygnały na żywo, dostępna sesja z analitykiem (co tydzień), jeden-do- jedna sesja handlowa, dostęp do usług account managera.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków TitanTrade na poniższym obrazku:

Rodzaje rachunków TitanTrade
Niektóre specyfikacje dotyczące typów kont TitanTrade

Te platformy do obsługi że broker oferuje: uważamy, że platforma brokera, z którą współpracuje TitanTrade, zwana TradeFollow.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które broker TitanTrade zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa TitanTrade
Strona internetowa TitanTrade

TitanTrade zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienia podstawowych pojęć dotyczących opcji binarnych, o co chodzi, jak ogólnie działa inwestycja w opcje binarne, wyjaśnienie różnych strategii do wykorzystania z opcjami binarnymi, sekcja z seria filmów edukacyjnych, które wyjaśniają różne strategie i koncepcje związane ze światem opcji binarnych, wiadomościami z rynków finansowych (choć w języku angielskim), kalendarzem ekonomicznym (również w języku angielskim) i innymi narzędziami.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o TitanTrade 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: titantrade.com/en

📞Numer telefonu: +1 206 4515365 | 937370022

📧 E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona HANDEL TYTANEM <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? TitanTrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, kłamią na temat swojej lokalizacji (fałszywie wspominają, że mają siedzibę w Wielkiej Brytanii) lub mają siedzibę w niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla); podczas wyszukiwania recenzji Titan TitanHandel Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TitanTrade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «TitanTrade: ocena i komentarze»

 1. Patricia odpowiedź

  Nie polecam Titan Trade, ponieważ jest to oszustwo, miałem u nich konto i ukradli mi pieniądze... na początku wszystko bardzo dobrze komunikują się z tobą i. Oferują bonusy powitalne ... również za każdą operację i inwestycję, którą oferują bonus. a jeden jest szczęśliwy i widzi swoje konto i z dnia na dzień moje pieniądze znikają, więc próbowałem się z nimi skontaktować w tej sytuacji i nikt odpowiedzi...mówią ci, że możesz komunikować się tylko po angielsku, to nieprawda... piszesz do nich w tym języku i nie dostajesz odpowiedzi...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Patricia, dziękuję za komentowanie TitanTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.