Komentarze na temat TIOmarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TIOmarkets (zwanego również tiomarkets.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się TIOmarkets do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu TIOmarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: TIO Markets Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

Pamiętaj, że aby dokonać bezpiecznej inwestycji, najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Zamiast tego podczas pracy z nieuregulowany broker, istnieje znacznie większe ryzyko utraty zainwestowanego kapitału, w przypadku gdy firma zbankrutuje lub, jak to zwykle bywa, niechętnie zwraca pieniądze.

Aby dowiedzieć się więcej o regulaminie zapraszamy do zapoznania się z następny link.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez TIOmarkets, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Standardowe, Konto Signature, Konto VIP oraz Konto VIP Black. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: ponad 120 instrumentów, dźwignia do 1:200 (lub 1:500 na żądanie), minimalny wolumen obrotu 0.01 lota, szybkie wypłaty, obsługa klienta, ochrona przed ujemnym saldem, 6 USD prowizji za lot.

Podpis konta Account: ponad 120 instrumentów, dźwignia do 1:200 (lub 1:500 na żądanie), minimalny wolumen obrotu 0.01 lota, szybkie wypłaty, obsługa klienta, ochrona przed ujemnym saldem, 4 USD prowizji za lot.

Konto VIP: ponad 120 instrumentów, dźwignia do 1:200 (lub 1:500 na żądanie), bezpośrednie spready, minimalny wolumen obrotu 0.01 lota, szybkie wypłaty, obsługa klienta, fszkolenie podstawowe, pomoc na poziomie priorytetowym, ochrona przed ujemnym saldem, 2 USD prowizji za lot.

Czarne konto VIP: 120+ instrumentów, dźwignia do 1:200 (lub 1:500 na żądanie), bezpośrednie spready, minimalny wolumen obrotu 0.01 lota, szybkie wypłaty, obsługa klienta, szkolenie podstawowe, szkolenie zaawansowane, wsparcie na poziomie platyny, ujemna ochrona salda, $ 0 prowizji za lot.

Rodzaje kont TIOmarkets
Rodzaje kont TIOmarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje TIOmarkets to: platforma MT4 i MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które TIOmarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TIOmarkets
Strona internetowa TIOmarkets

TIOmarkets zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, samouczki wideo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat TIOrynki |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: tiomarkets.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona TIOrynki <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TIOmarkets jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to nieuregulowany broker i ma siedzibę w kraju, w którym nie jest bezpiecznie inwestować (Saint Vincent i Grenadyny), szukając opinii na temat TIOrynki Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2020 dodano CONSOB TIOrynki do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z września 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : w styczniu 2021 dodano CNMV TIOrynki do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano BCSC TIOrynki do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z czerwca 2021 r. ️

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TIOmarkets? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «TIOmarkets: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć DEAN, dziękuję za pisanie o TIOmarkets. Ten broker jest uważany za oszustwa. BCSC (British Columbia Financial Regulator) zawiadomił ich o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd klientów (Zobacz link BSCS).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.