Komentarze na temat TIFIA

W tej sekcji przeanalizujemy brokera TIFIA, jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Zapewnia również usługę Social Trading. Czy naprawdę zaleca się TIFIA dokonanie inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję TIFIA… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o spółkę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o spółce, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Tifia Markets Limited.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: jest to nieuregulowany broker, ma licencję Vanuatu, ale nie ma regulacji.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje TIFIA, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: konto startowe, konto klasyczne, konto ECN Pro i konto Crypto. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Załóż konto- Minimalny depozyt początkowy 10 $, dźwignia do 1: 1000, 100% depozytu zabezpieczającego.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy 100 $, dźwignia do 1: 1000, 100% depozytu zabezpieczającego.

Konto ECN PRO- Minimalny depozyt początkowy 500 $, dźwignia do 1: 100, 100% depozytu zabezpieczającego.

Konto kryptograficzne- Minimalny depozyt początkowy 100 $, dźwignia do 1: 50, 100% depozytu zabezpieczającego.

Rodzaje kont TIFIA
Rodzaje kont TIFIA

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje TIFIA to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które TIFIA udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TIFIA
Strona internetowa TIFIA

TIFIA zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom (przypominamy, że strona internetowa nie ma wersji hiszpańskiej): wyjaśnienie produktów, które oferuje TIFIA, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, informacje o różnych rodzajach rachunków, niektóre wykresy na żywo, wiadomości o interesujących wydarzeniach finansowych, kalendarz ekonomiczny, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o TIFIA

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: tifia.com

Número de teléfono: + 573195314742

E-mail: [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

>>> Ocena TIFIA <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma TIFIA jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieregulowany, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (takich jak Vanuatu), szukając wycen na TIFIA znajdujemy głównie wyceny ujemne.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja z października 2019 r.: Hiszpański regulator CNMV ostrzegał przed TIFIA, sugerujemy szczególną ostrożność.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o TIFII? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «TIFIA: Ocena i komentarze»

    • Polecani brokerzy odpowiedź

      Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z TIFIA. Może miałeś dobre doświadczenia z TIFIA, ale przypominamy, że jest to nieuregulowany broker, więc sugerujemy, abyś był z nimi bardzo ostrożny.

      pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.