✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w ThinkMarkets. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o ThinkMarkets i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWthinkmarkets.com
🏠 spółka*TF Global Markets (Wielka Brytania) Limited
⚖️. RozporządzenieFCA (Wielka Brytania) – FSA (Seszele)
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT4 i MT5
📌 AdresWielka Brytania – Seszele – Saint Lucia

⚠️ ThinkMarkets jest własnością TF Global Markets (UK) Limited i TF Global Markets Int Limited, firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii, na Seszelach lub na Saint Lucia (lokalizacja firmy zmienia się w zależności od lokalizacji klienta). W przypadku Seszeli czy Saint Lucia uważamy tę lokalizację za niebezpieczną dla ich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w miejscu NIEBEZPIECZNY, uważaj. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje ThinkMarkets, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standard$0
Myśleć$0
profesjonalny$0

Informacje w sieci

Portal Think Markets

ThinkMarkets zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, wykresy na żywo, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

Wielka Brytania +44 203 514 2374

Australia +61 3 9093 3400

???? Ostateczna ocena ThinkMarkets ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W ThinkMarkets.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie z nieuregulowanymi brokerami lub brokerami z siedzibą w takich krajach (jak Seszele) jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Co nowego w ThinkMarkets:

data Aktualizacja wiadomości
lipiec 2023W zależności od lokalizacji klienta, broker ma bardzo złą regulację (Seszele), sugerujemy szczególną ostrożność, ponieważ uważamy, że jest to bardzo zła i niepoważna regulacja.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”5742″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z ThinkMarkets.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez ThinkMarkets

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić ThinkMarkets

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić ThinkMarkets?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy ThinkMarkets to oszustwo — czy to oszustwo?

Nie wykryliśmy oznak oszustwa, ale udało nam się wykryć, że w zależności od lokalizacji klientów firma ma siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju.

Czy ThinkMarkets jest godny zaufania?

Nie, ThinkMarkets nie jest godny zaufania: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą regulację 3) Nie ma dobrej opinii w internecie. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo niewiarygodna.

Jak odzyskać pieniądze z ThinkMarkets?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla ThinkMarkets?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Czy ThinkMarkets to oszustwo? 2023 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juan, czy nie odpowiadają ci za twój kapitał?Czy możesz nam powiedzieć, co się z tobą dzieje?

   Pozdrowienia.

 1. Eduardo odpowiedź

  Witam, dzięki za analizę, nie wiedziałem, że broker znajduje się w niebezpiecznym kraju, takim jak Seszele. Dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Hugo.2, dziękuję za napisanie o ThinkMarkets. Obecnie ten broker jest uważany za bardzo niebezpiecznego (ze względu na regulacje na Seszelach).

   Jeśli masz więcej informacji na ich temat, prosimy o podzielenie się nimi, ze wszystkimi szczegółami, które pamiętasz.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *