W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w TheStreetFx. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy kilka istotnych informacji o TheStreetFx i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWthestreetfx.com
🏠 spółkaStreetFx
⚖️. RozporządzenieFSA (Seszele)
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 5 (MT5)
📌 Adres46 George Street Londyn, Wielka Brytania

⚠️ TheStreetFx jest własnością firmy The Street Fx znajduje się w Wielkiej Brytanii, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje TheStreetFx, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Podstawowy$ 100
Srebrny$ 500
Złoto$ 2.000

Informacje w sieci

Strona internetowa TheStreetFx

TheStreetFx zawiera podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, filmy informacyjne, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, wykresy na żywo, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 442079460944

???? Ocena końcowa TheStreetFx ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z TheStreetFx.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o TheStreetFx:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga przeciwko TheStreetFx od organu nadzoru finansowego: FCA.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o TheStreetFx? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z TheStreetFx.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez TheStreetFx?

Jak zgłosić TheStreetFx

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić TheStreetFx?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy TheStreetFx to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że TheStreetFx to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy TheStreetFx jest godny zaufania?

Nie. TheStreetFx nie jest wiarygodna, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z TheStreetFx?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla TheStreetFx?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy TheStreetFx to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Paweł-32 odpowiedź

  Firma to wszystko, co mam zrobić, aby odzyskać zainwestowane pieniądze? Dziękuję Ci.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pablo-32, dzięki za pisanie o TheStreetFx. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.