✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Recovery Experts. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Recovery Experts i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtamcoveryexpertsltd.com
🏠 spółka*nie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adres11 Wall St, Manhattan, Nowy Jork 10005, Stany Zjednoczone

⚠️ Recovery Experts nie wspomina o tym, kto jest jej właścicielem, czyli o firmie znajduje się w Stanach Zjednoczonych, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont, które oferuje Recovery Experts, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna ekspertów odzyskiwania

Eksperci ds. Odzyskiwania zapewniają podstawowe wyjaśnienie oferowanych przez nich produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, wykresy na żywo, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

718-713-2684

914-228-5048

???? Ocena końcowa ekspertów ds. odzyskiwania ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z ekspertami ds. odzyskiwania.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Ekspertach ds. Odzyskiwania:

data Aktualizacja wiadomości
marzec 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Recovery Experts, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6650″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Recovery Experts.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez ekspertów ds. odzyskiwania

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić ekspertów ds. odzyskiwania

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić ekspertów ds. odzyskiwania?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Recovery Experts to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Recovery Experts to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Recovery Experts jest godny zaufania?

Nie. Recovery Experts nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Recovery Experts?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Recovery Experts?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Recovery Experts to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Oscar Chavez odpowiedź

  Chciałbym wiedzieć, czy ta strona jest tym, za kogo się podaje, ponieważ mówi, że może odzyskać moje pieniądze z inwestycji, których dokonam za pośrednictwem platformy topone, ale mówią mi, że są odpowiedzialni za odzyskanie moich pieniędzy, strona to therecoveryexpertsltd.com

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Oscar, zwykle są powiązani z tymi samymi, którzy wcześniej cię oszukali, są częścią tej samej grupy oszustów. Porozmawiaj z naszym CZATEM, oni ci pomogą, ci z Recovery Experts SĄ FAŁSZYWYMI PRAWNIKAMI!!! Dziękujemy za komentarz na temat Recovery Experts. Ta firma to SCAM. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, nie są prawdziwymi prawnikami.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *