Komentarze na temat akcji kapitału

W tej sekcji przeanalizujemy brokera The Capital Stock (zwany również thecapitalstocks.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się inwestowanie w The Capital Stock? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o The Capital Stock ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy kapitał zapasowy ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina przynależność do: Kleinman Enterprise LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez The Capital Stock, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrny- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, dźwignia do 1:30, bez prowizji, natychmiastowa realizacja, profesjonalne wsparcie, osobisty menedżer konta.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, dźwignia do 1:30, bez prowizji, natychmiastowa realizacja, profesjonalne wsparcie, menedżer konta osobistego, menedżer konta SENIOR.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 1 $, dźwignia do 5:XNUMX, bez prowizji, natychmiastowa realizacja, profesjonalne wsparcie, menedżer konta osobistego, menedżer konta SENIOR, starszy analityk konta, sygnały dzienne, cotygodniowe sesje handlowe.

Rodzaje kont Capital Stock
Rodzaje kont Capital Stock

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie The Capital Stock oferuje: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które The Capital Stock udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa akcji kapitałowej
Strona internetowa akcji kapitałowej

Capital Stock zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów finansowych oferowanych przez The Capital Stock, niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Zasób kapitału |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: thecapitalstocks.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony] y [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję The Capital Stock. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Zasób kapitału <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że spółka The Capital Stock jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w bardzo niebezpiecznych krajach, szukając opinii na temat Zasób kapitału tak naprawdę nie znaleźliśmy żadnych innych recenzji, co każe nam sądzić, że jest to broker bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CNMV Akcje kapitałowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2020 r. ⚠️ ostrzeżenie

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2020 dodano CONSOB Akcje kapitałowe do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z czerwca 2020 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : Akcje kapitałowe wraz z WiseFunds, Wirtualne Akcje, Atlas FX, RoyaltyFinanse y Mądry kredyt, należy do niesławnej firmy Kleinman Enterprises Ltd, firma, która ma siedzibę w raju podatkowym i oszukała tysiące ludzi.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o The Capital Stock? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

107 komentarze do «Akcje kapitałowe: ocena i komentarze»

 1. Alberto Zapata odpowiedź

  Thecapitalstocks w 100% przekręcie brytyjskiej firmy zainwestowałem najpierw 250 euro, a potem jak zobaczyłem, że zadziałało 600 euro łącznie 850 euro
  Chciałem wypłacić pieniądze, a oni powiedzieli mi, że nie mogę dostać pieniędzy, musiałem uiścić opłatę, którą zwrócą mi wraz z tym, o co poprosiłem o wypłatę Nie zrobiłem tego, ponieważ wykorzystują ofiary, że to nas kosztuje aby na nią zarobić, nie wiem, czy Ufs mógłby mi pomóc, ponieważ strona internetowa nie została znaleziona

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alberto, oni są z karaibskiej wyspy, NIE są Brytyjczykami, dziękuję za komentarze na temat The Capital Stock, to oszustwo, uważaj, jeśli nazywają cię fałszywymi prawnikami, sami udają prawników, NIE UWIERZ IM, NIE CIE POMOGĄ, nie wysyłaj im więcej pieniędzy ani nic im nie płacisz, wszystko, co wyślesz, stracisz i NIE zwrócą Ci tego. To są zwykłe strategie tych brokerów, oszukują, kłamią i obrażają ludzi, nie mają nic przeciwko krzywdzeniu i śmianiu się z ludzi, są bez skrupułów i bez empatii.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Carlos odpowiedź

  Zadzwonili do mnie również po zniknięciu ich strony internetowej, sugerując, że płacę 1000 podatków, aby wypłacić 5000 euro, o których powiedziałem, że wszedłem ... kłamstwo, zainwestowałem 250 euro jako test, a ponieważ nie było możliwości wypłaty zysków, pozostały ( wiele skarg i nic). Ponieważ śmierdziało oszustwem i wyobrażałem sobie, że w skali, śledziłem ich grę i poprosiłem ich, aby przesłali mi wszystkie informacje i dokumentację na ten temat ... po kilku afirmacjach i wymówkach i bardziej prymitywnych argumentach (kiedy drapiesz są biednymi i ignoranckimi diabłami.., nawet bardziej niż ja, za inwestowanie w nich bez informowania mnie więcej), było jasne, że nie zamierzają niczego wysyłać, więc dosłownie wysłałem je na sz… plażę, i poprosili mnie o szacunek, ... więc przeprosiłem i wysłałem je z szacunkiem do sz... plaży. Co za motłoch! ... Wniosek: przed zainwestowaniem musisz zbadać i zdobyć informacje 80% swojego czasu, szukając negatywnych recenzji i dowodów na jakąkolwiek platformę ... pozostałe 20% szuka pozytywnych.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Carlos, dziękuję za komentarze na temat The Capital Stock, to oszustwo, uważaj, jeśli nazywają cię fałszywymi prawnikami, sami udają prawników, NIE WIERZ IM, NIE POMOGĄ CI, nie wysyłaj im więcej pieniędzy lub nic nie płacisz, wszystko, co wyślesz, stracisz i NIE zwrócą ci tego. To są zwykłe strategie tych brokerów, oszukują, kłamią i obrażają ludzi, nie mają nic przeciwko krzywdzeniu i śmianiu się z ludzi, są bez skrupułów i bez empatii.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Jordania odpowiedź

  Dzięki przyjaciołom za informacje, dzięki Wam udało mi się odzyskać to, co zabrał mi kapitał. Jeszcze raz dziękuję, dałeś mi ulgę, której nie czułem od dawna.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jordan, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 4. LUCY odpowiedź

  Po tym, jak zostałem oszukany przez kapitał akcyjny, teraz „firma” dzwoni do mnie, że twierdzą, że są prawnikami zatrudnionymi przez dwie lub trzy europejskie strony i że muszę płacić podatki do Anglii, aby wypłacić swoje dochody z inwestycji.
  Cuidado

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Lucia, dziękuję za komentarze na temat The Capital Stock, to oszustwo, zdobądź wszystkie informacje od prawników, sieci, e-maila itp. a ty mi je dajesz, oni sami udają prawników, NIE WIERZ IM, NIE POMOGĄ CI, nie wysyłaj im więcej pieniędzy ani nic im nie płacisz, wszystko co wyślesz stracisz i NIE zwrócą ty. To są zwykłe strategie tych brokerów, oszukują, kłamią i obrażają ludzi, nie mają nic przeciwko krzywdzeniu i wyśmiewaniu ludzi, są bez skrupułów i bez empatii.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Marta Soła odpowiedź

  Cześć! Chciałbym zaproponować wniesienie pozwu zbiorowego przeciwko Thecapitalstocks. Ma większe szanse na prosperowanie... Jak myślisz?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marto, aby powstrzymać tych brokerów, najlepiej złożyć skargę na policję, w której znajdują się ich prawdziwe biura, w tym celu musimy najpierw wiedzieć, skąd dzwonią domniemani doradcy, z jakiego kraju i stamtąd, aby wiedzieć, czy my Pozew, który potrwa od 2 do 3 lat, a rezultat może nie być satysfakcjonujący dla tych, którzy pozywają, najlepiej jest spróbować odzyskać pieniądze, a my oferujemy możliwość, że mogą to zrobić oceń swoją sprawę, a wszyscy poszkodowani mogą odzyskać swoje pieniądze. Dziękujemy za komentarze na temat The Capital Stock, to oszustwo, nie wysyłaj im więcej pieniędzy ani nic im nie płać, wszystko, co wyślesz, stracisz i NIE zwrócą ci tego. To są zwykłe strategie tych brokerów, oszukują, kłamią i obrażają ludzi, nie mają nic przeciwko krzywdzeniu i śmianiu się z ludzi, są bez skrupułów i bez empatii.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.