Komentarze na temat aplikacji Tesler

W tej sekcji przeanalizujemy Aplikacja Teslera (zwany także teslerapp.software), to oprogramowanie firmy automatyczny handel kryptowalutami. Czy aplikacja Tesler jest naprawdę polecana do dokonywania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ To jest bezpieczne? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o aplikacji Tesler ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to aplikacja Tesler? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

✅ Oprogramowanie wzmianki będące częścią: nie wymienione.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, spółka wzmianki oparte na: nie wymienione.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja firmy: nic nie wspominają o byciu regulowanym, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to firma nieregulowana.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane Aplikacja Teslera, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji co wskazuje na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania oferowane przez Tesler App to: nie wspomniany.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które aplikacja Tesler udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna aplikacji Tesler
Witryna aplikacji Tesler

Aplikacja Teslera jest bardzo mało przejrzysty i nie udziela pomocy ani informacji osobom, które nie są zarejestrowane.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Aplikacja Teslera 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: teslerapp.oprogramowanie

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: nie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję w aplikacji Tesler, ponieważ otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowych informacji o firmie, którą dajemy do wiadomości informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Aplikacja Teslera <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Aplikacja Teslera jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po analizie zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to firma niezarejestrowana, nie pokazuje na swojej stronie internetowej żadnego rodzaju informacji prawnych i uważamy, że automatyczny handel jest znacznie bardziej ryzykowny niż myślisz, a także szukanie więcej informacji na jego temat oprogramowanie napotkaliśmy wiele negatywnych recenzji i komentarzy. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CNMV Aplikacja Teslera do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o aplikacji Tesler? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

10 komentarze do «Aplikacja Tesler: ocena i komentarze»

 1. Mary odpowiedź

  Witam, moje pytanie brzmi, czy Tesler i Clyde Trade współpracują ze sobą.
  Zainwestowałem w handel clyde, wiedząc, że to tesler.
  Ale jestem bardziej zagubiony niż Heidi.
  Teraz handel Clyde nie zwalnia moich zarobków, dopóki nie zapłacę marży.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Maria, smutne jest to, że nie zwrócą ci go i nie powinieneś płacić marży, ponieważ kradzież pieniędzy jest mistyfikacją. Dziękujemy za komentowanie aplikacji Tesler. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. oszust odpowiedź

  Szkoda, że ​​są jeszcze tacy weona ludzie, nie robiąc nic inwestując tylko 250 usd będziesz miał 1000 usd dziennie, które mają w głowie myślę, że nie 4-letnie dziecko połyka taką głupotę, najgorsze jest to, że YouTube ma filtr 0 z Twoimi reklamami, pozwałbym YouTube o szantaż!.

  Każdego dnia muszę oglądać różne reklamy firm-przykrywek, które proponują zarobić tysiące dolarów w kilka dni, ludzie są chorzy lub jest to zrobione, jeśli można zarobić tysiące dolarów dziennie, zapytaj o to Elona Muska, ale Oczywiście facet pracował 16 godzin dziennie i spał w biurze brał prysznic w ymca.
  Istotnym faktem jest to, że giełda nie ma stać się milionerem, ale utrzymać zarobiony już majątek
  a normalny zysk na giełdzie wynosi 12% rocznie, jeśli rocznie! więcej niż to rocznie jest podejrzane, nie mówię, że to niemożliwe, ale to rzadkie.

  Dziwne jest to, że ludzie kupują 100% zysku w jeden dzień, proszę
  przestań to czytać i pracuj.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj oszustu, ludzie nie są leniwi, ludzie chcą być kimś innym w życiu i powiększać swoje oszczędności, mieć lepsze życie dla swoich rodzin, a są też oszuści, którzy nie robiąc nic nielegalnie wzbogacają się oszukując ludzi i składając fałszywe obietnice, to ci leniwi, ci, którzy oszukują, to banda bezużytecznych ludzi, którzy prawdopodobnie nie ukończyli nawet szkoły i trzymają się jedynej pracy, jaką mogą wykonywać, kłamią i oszukują bezpiecznie, aby kupić narkotyki, jak wiemy. To bardzo smutne, że będąc tak młodymi, nie myślą o próbach lepszego treningu i zrobieniu czegoś pożytecznego, co pomoże im prosperować w życiu.

 3. Francisco odpowiedź

  Właśnie patrzyłem na propagandę Teslera 3k profit i jak jest tak samo, to obiecuje tysiące dolarów w 30 dni, wątpliwości skłoniły mnie do wejścia na tę stronę, zdradzę czego się dzisiaj dowiedziałem, niewiele zarabiam ale nie robię chcę stracić to, co mam z pozbawionymi skrupułów ludźmi. Dzięki za informację. Ale teraz w co mogę zainwestować, aby zarobić coś innego? Nie możesz nikomu ufać.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Francisco, prawda jest taka, że ​​w finansach musisz być z szeroko otwartymi oczami, nigdy nie wiesz, gdzie mogą cię zagrać, zawsze powinieneś dobrze się informować.

   Pozdrowienia.

 4. Mauro Alfredo Ramos ur. odpowiedź

  Cześć, właśnie się zapisałem, powiedzieli mi, że doradca zadzwoni do mnie za 24 godziny. więc będę musiał poczekać.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć mauro, dziękuję za komentowanie aplikacji Teslera.Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gabriel, dziękuję za komentowanie aplikacji Teslera.Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *