✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lipcu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w aplikację Tesler. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o aplikacji Tesler i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtesler-trading.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaWłasna platforma
📌 AdresDesconocido

⚠️ Aplikacja Tesler nie wspomina, do której firmy należy, jest to niebezpieczne dla klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Lokalizacja firmy jest nieznana. ⚠️

Rodzaje kont

Aplikacja Tesler nie oferuje użytkownikom wielu kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa aplikacji Tesler

Aplikacja Teslera jest bardzo mało przejrzysty i nie udziela pomocy ani informacji osobom, które nie są zarejestrowane.

???? Ocena końcowa aplikacji Tesler ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W APLIKACJĘ Teslera.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo aplikacji Tesler

aktualizacje

Wiadomości o aplikacji Tesler:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2021Skarga przeciwko Tesler App CNMV: cnmv.es/Portal/ResultadoSearch.aspx?type=1&name=tesle
lipiec 2021Skarga na aplikację FCA Tesler: www.fca.org.uk/news/warnings/tesler-teslertoday-clone-fca-authorized-firm
może 2023Skarga na Tesler App z BCSC

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”1374″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z aplikacją Tesler.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez aplikację Tesler?

Jak zgłosić aplikację Tesler

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić aplikację Tesler?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy aplikacja Tesler to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że aplikacja Tesler to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy aplikacja Tesler jest godna zaufania?

Nie. Aplikacja Tesler nie jest godna zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z aplikacji Tesler?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy są jakieś (zalecane) alternatywy dla aplikacji Tesler?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

47 komentarze do «Aplikacja Tesler: ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za komentarz na temat aplikacji Tesler. Ten broker to oszustwo. BCSC (Columbia Financial Regulator) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link BSCS). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis, cieszę się, że mogłem być pomocny, dziękuję za napisanie.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *