W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w aplikację Tesler. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o aplikacji Tesler i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtesler-trading.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaWłasna platforma
📌 AdresDesconocido

⚠️ Aplikacja Tesler nie wspomina, do której firmy należy, jest to niebezpieczne dla klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Lokalizacja firmy jest nieznana. ⚠️

Rodzaje kont

Aplikacja Tesler nie oferuje użytkownikom wielu kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa aplikacji Tesler

Aplikacja Teslera jest bardzo mało przejrzysty i nie udziela pomocy ani informacji osobom, które nie są zarejestrowane.

???? Ocena końcowa aplikacji Tesler ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W APLIKACJĘ Teslera.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo aplikacji Tesler

aktualizacje

Wiadomości o aplikacji Tesler:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2021Skarga przeciwko Tesler App CNMV: cnmv.es/Portal/ResultadoSearch.aspx?type=1&name=tesle
lipiec 2021Skarga na aplikację FCA Tesler: www.fca.org.uk/news/warnings/tesler-teslertoday-clone-fca-authorized-firm

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o aplikacji Tesler? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z aplikacją Tesler.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez aplikację Tesler?

Jak zgłosić aplikację Tesler

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić aplikację Tesler?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy aplikacja Tesler to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że aplikacja Tesler to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy aplikacja Tesler jest godna zaufania?

Nie. Aplikacja Tesler nie jest godna zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z aplikacji Tesler?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy są jakieś (zalecane) alternatywy dla aplikacji Tesler?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

43 komentarze do «Aplikacja Tesler: ocena i komentarze»

 1. Criss Narankas odpowiedź

  Jestem w tym nowy… ale dowiaduję się, której firmie mogę zaufać… ponieważ… dzwoni do mnie… zawsze…… że wpłacam… 300 dolarów… i za 1 tydzień… zwraca mi… z 2 tysiąc… ..esque ..nie robię tego..bo…nie dają mi wskazówek…

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Criss, chcą cię oszukać. Dziękujemy za komentarz na temat aplikacji Tesler. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. ALBERTYKO odpowiedź

  Halooooo… Dziś przeczytałem wiadomość w nie wiem co to za wiadomość, że prezes TESLER strajkuje, bo 5 dni temu zostawił zarezerwowany dostęp dla klientów VIP otwarty dla wszystkich. Że to zaatakowało nowych użytkowników, gdy dowiedzieli się, że tworząc prawdziwe konto za minimum (250 USD) mieli dostęp do swojej aplikacji tessler wyposażonej w bestialski algorytm! Historię zakończyli publikacją, że platforma nadal będzie również otwarta dla wszystkich użytkowników, ponieważ ze względu na jej statut są zmuszeni utrzymać ten stan do siódmego dnia, czyli do jutra. W komentarzach do wiadomości typowa armia trolli świętuje swoje super szczęście z nami wszystkimi, jednocześnie zachęcając wszystkich do przyjścia, upewniając się, że rejestracja jest nadal otwarta. Zrobiłem minimalny test bawełny: próbowałem udostępniać wiadomości w sieciach społecznościowych i to potwierdziło, że wiadomości są rodzajem phishingu, ponieważ po wklejeniu ich w wyszukiwarce wychodzi zakamuflowana sieć, z której pochodzą. nie ma nic wspólnego z medium, w którym wydaje się publicao. Ale jeśli…. Widząc wasze komentarze na temat połączeń, które zarejestrowałem i będę się z tego cieszyć! Za 2 minuty 6 połączeń z 3 numerów, oto one: 692428495 633529810 671830039 606935811 697369124. No cóż... no to teraz moja kolej... Pozdrawiam wszystkich.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ALBERTICO, będą próbowali zmanipulować cię do inwestowania. Nie daj się nabrać na ich kłamstwa.

   Pozdrowienia.

 3. Carlos odpowiedź

  Tesler to międzynarodowi oszuści, których oszukał Tesler

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Carlos, możesz odzyskać pieniądze. Dziękujemy za komentarz na temat aplikacji Tesler. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. GABRIEL odpowiedź

  Witam, chciałbym wiedzieć, która strona jest oficjalna, aby móc inwestować. Odkąd widziałem wiele komentarzy o oszustwach lub nękaniu telefonami i wiadomościami.

 5. Paweł M. odpowiedź

  Witam, dzień dobry, udało mi się odzyskać pieniądze za pomocą mojego obciążenia zwrotnego, dałem szansę i otrzymałem je z powrotem, bardzo dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pablo M, FANTASTYCZNY!!!, jaka radość nam sprawiasz, jeszcze jeden kto to osiągnął, od teraz jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj przegląd i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 6. Jonathan Regalado-Alonso odpowiedź

  Słuchaj, jesteś najgorszy, najpierw spójrz na jakiego rodzaju pracowników masz, bo czuję się nękany i poniżany i zamierzam złożyć skargę, bo to wstydliwe

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jonathanie, myślę, że nie przejmują się tym zbytnio, spróbuj zablokować wszystkie telefony, a jeśli zadzwonią, powiedz, że nagrywasz rozmowę, aby przekazać ją policji.

   Pozdrowienia.

 7. Beatriz odpowiedź

  Witam, nazywam się Beatriz, zapisałam się, żeby zobaczyć, o co chodzi, i dostałam na WhatsAppie pewną Isabel i zaczęła mnie obrażać, że jest biedna, brzydka, bez partnera i nieszczęśliwa, niekończąca się dyskwalifikacja, że zaalarmował mnie., niezbyt poważny, a za tym jest coś, co bardzo brzydko pachnie….ostrożnie….błąd,

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Beatriz, są bardzo niegrzeczni, ignoranccy i aroganccy, co już mówi ci o poziomie wykształcenia tych, którzy do ciebie dzwonią, dzięki za komentowanie aplikacji Teslera.Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Adolfo odpowiedź

  Dzisiaj, 2022 kwietnia 695 r., zadzwonili do mnie ponownie, mimo że kilkakrotnie kazałem im usunąć moje dane. Tym razem zadzwonili do mnie z nr. 15 72 87 250. Ponownie zadzwoniła dziewczyna z obcym akcentem. W swoim czasie odwiedziłem jego stronę z reklamą na FB, w której powiedzieli, że mają bardzo skuteczny automatyczny handel. Zostawiłem swoje dane i widząc, że pracują z CFD, oczywiście nie zostawiłem danych mojej karty, z minimalnym depozytem, ​​o który proszą XNUMX euro. Nie zdawałem sobie sprawy, czy były regulowane. Gdy odebrałem telefon, zaskakiwali mnie numerami telefonów, które nie pojawiają się jako spam, a dziewczyny lub dziewczyna, która dzwoni, zawsze mówi to samo w wrogi sposób, że jest inną dziewczyną i że nie nie wiem nic o moim wniosku o anulowanie danych i że jest tam, aby otworzyć u nich konto. Na co powiedziałem mu dzisiaj, że zamierzam ich zgłosić i że nie mogą mnie zmusić do zawarcia z nimi umowy, a on odpowiedział „wiesz, co ci mówię, wsuń skargę w dupę”, powiedziałem mu, że była szalona i oczywiście odłożyć słuchawkę.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Adolfo, są bardzo niegrzeczni i aroganccy, dzięki za komentowanie aplikacji Tesler.Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Franciszek Soteldo odpowiedź

  Mimo ostrożności ze względu na sytuację świata z dala od Boga, wiele osób z problemami finansowymi pragnie szczęścia robić źle z fałszywą firmą cybernetyczną, której celem jest kradzież i krzywdzenie ludzi.
  Ważne jest, aby poświęcić czas, aby pomóc grupie nie dać się okraść i otworzyć oczy, że tylko uczciwa praca przynosi owoce, a nie praca wykorzystująca pomysłowość innych. Jaka boska kara ich czeka.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Francisco, dziękuję za komentowanie aplikacji Tesler. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Eli. odpowiedź

  Mauro Alfredo, twój komentarz ma około roku, ale powiedz mi, co się stało, zadzwonili do ciebie, zapisałam się wczoraj wieczorem o 12:30 w Peru i zadzwonili do mnie dzisiaj, poprosili mnie o 250 dolarów, prawie ponad tysiąc podeszwy w walucie peruwiańskiej, a numer jest z Hiszpanii, ale nie ma nazwy firmy ani nic, ID dzwoniącego powiedział mi, że to fałszywy telefon, potem przyjechałem tutaj i jak sobie wyobrażałem, to oszustwo.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Eli, dziękuję za komentowanie aplikacji Teslera.Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Anthony odpowiedź

   Dzisiaj zobaczyłam dla nich ogłoszenie i zostawiłam swój numer telefonu, aby mogli się ze mną skontaktować i udzielić informacji.
   Pierwsze połączenie wykonali w złym momencie i nie mogłem ich odebrać, więc odłożyłem słuchawkę, aby mogli zrozumieć, że nie mogę w tym momencie, bo od tej pory powiadamiali mnie o połączeniach z różnymi numerami, odłożyłem słuchawkę raz i od razu znowu do mnie zadzwonili, nadmierne nękanie, policzyłem telefony i było 40 telefonów w 18 minut...
   To dla mnie wskazuje, że nie są poważni ani godni zaufania, oprócz tego, że wykazują desperację, aby skontaktować się z klientem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.