Komentarze Terra Finance

W tej sekcji Przeanalizujemy brokera Terra Finance (zwanego również terra-finance.co/es), jest brokerem Forex, CFD i Kryptowalut. Czy naprawdę poleca się Terra Finance do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Terra Finance ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Terra Finance? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym. Aktualizacja luty 2020: wspomina o byciu częścią Hanabishi Partners Ltd i Hanabishi management OU

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: wspominają, że ma siedzibę w Szwajcarii i Luksemburgu, chociaż jeśli faktycznie ma siedzibę tam, broker powinien być regulowany przez regulatora szwajcarskiego lub luksemburskiego, a tak się nie dzieje, co powoduje, że wątpimy w prawdziwą podstawę Terra Finance.  Aktualizacja luty 2020: wspomnij o swojej siedzibie w Saint Vincent i Grenadynach oraz w Estonii.

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowaną firmą, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Terra Finance, zauważamy, że oferują 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Entuzjasty, Konto Inwestora, Konto Zaawansowane, Konto Premium, Konto Platynowe i Konto Super Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto entuzjastów- Minimalny depozyt początkowy 250 $, menedżer konta, wsparcie 24/5, stałe lub zmienne spready.

Konto inwestora- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, menedżer konta, wsparcie 24/5, stałe lub zmienne spready, 30% ochrona środków.

Konto zaawansowane- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, menedżer konta, wsparcie 24/5, stałe lub zmienne spready, 40% ochrona środków.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 24 $, menedżer konta, wsparcie 5/50, stałe lub zmienne spready, 20% ochrona środków, XNUMX% bonus.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 24 $, menedżer konta, wsparcie 5/60, stałe lub zmienne spready, 50% ochrona środków, XNUMX% premia, osobisty analityk.

Konto Super Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 24 $, menedżer konta, wsparcie 5/70, stałe lub zmienne spready, 60% ochrona środków, XNUMX% premia, osobisty analityk.

Rodzaje kont Terra Finance
Rodzaje kont Terra Finance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Terra Finance są: wierzymy, że jest to własna platforma Terra Finance.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Terra Finance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Terra Finance
Strona internetowa Terra Finance

 

Terra Finance zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, podstawowe wyjaśnienie produktów finansowych Terra Finance, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inne informacje o Terra Finance

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: terra-finance.co/es y terra-finance.cc

Número de teléfono: + 34932205858

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Terra Finance. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

>>> Wycena Terra Finance <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Terra Finance jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, nie wspomina do jakiej firmy należy, wspomina o posiadaniu bazy w krajach europejskich, ale z powodów wymienionych powyżej uważamy, że może tak naprawdę nie mamy tam bazy, szukając innych Nie mogliśmy znaleźć żadnych opinii o Terra Finance, które wskazywałyby, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Uwaga: w listopadzie 2019 dodano CNMV Terra Finance do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia

 

Uwaga: w marcu 2020 dodano CONSOB Terra Finance do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych, za działanie bez upoważnienia

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano SBS (Peru) Terra Finance do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do SBS Lipiec 2021 Ostrzeżenie ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : Zarówno Terra Finance, jak i InvestActive y Glad2Trade należy do niesławnych Partnerzy Hanabishi, firma wyraźnie powołana do popełniania oszustw (ostrzegały przed tym różne organy finansowe). PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Terra Finance? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

158 komentarze do «Terra Finance: Ocena i komentarze»

 1. Patricio odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w TERRA FINANCE i są oszustami ... aby odzyskać pieniądze zmusili mnie do anulowania ubezpieczenia, spisania testamentu, płacenia podatków, nawet opłacenia konta PREMIUM BLACK, aby móc wypłacić pieniądze, co odpowiadało 3,15 bitcoina .. z powyższego zrobiłem wszystko i wszystko straciłem.
  Jeśli chodzi o imiona ludzi, mogę wymienić kilka (to były imiona, które mi dali)
  Jorge Lopez, Valerio Santos (mówi, że jest „Menedżerem transakcji BLOCKCHAIN, którego adres e-mail to: [email chroniony] i komórka +44 750 380 3928
  -Rubén Aguirre, „Menedżer Wykonawczy Transakcji Międzynarodowych TERRA FINANCE”, NASTĘPUJE: „PETER SMITH, Miguel Ramos, Pan Jhon Ruiz, Menedżer, + 44 773 559 88 02 NICOLAS CARY, Osvaldo del Pino +44 776 792 170; David z systemu bezpieczeństwa BLOCKCHAIN, TERRA FINANCE: KOMÓRKOWY +357 96 640 541

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Patricio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Nie zwrócą ci tego, ciągle kłamią, wszystko to KŁAMSTWO, OSZUST, OSZUSTWO, ten broker ma powiadomienia od CNMV, który jest hiszpańskim regulatorem finansowym (patrz link CNMV) , włoskiego regulatora CONSOB (patrz link CONSOB) i SBS Peru (patrz link SBS) i wszyscy dodali Terra Finance do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Wielu klientów ostrzegało nas, że NIE MOGĄ ZWRÓCIĆ swojego kapitału. Zalecamy maksymalną ostrożność u tego brokera, nie inwestuj i odbierz pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Fredy odpowiedź

  Brokerzy Terrafinance to mistrzowie oszustwa, zawodowi przestępcy, którzy oszukali tysiące ludzi na kilku kontynentach, ja zostałem oszukany z 5,000.00 XNUMX USD. Pochodzę z Chile i skontaktowałem się z tą przestępczą mafią za pośrednictwem Facebooka i zostałem oszukany, a teraz jestem oddany potępieniu wszystkich tych platform duchów we wszystkich sieciach społecznościowych, to jedyny sposób, aby upewnić się, że ci gangsterzy przestępcy nie będą dalej oszukiwać inni.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Fredy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Nie zwrócą ci tego, ciągle kłamią, wszystko to KŁAMSTWO, OSZUST, OSZUSTWO, ten broker ma powiadomienia od CNMV, który jest hiszpańskim regulatorem finansowym (patrz link CNMV) , włoskiego regulatora CONSOB (patrz link CONSOB) i SBS Peru (patrz link SBS) i wszyscy dodali Terra Finance do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Wielu klientów ostrzegało nas, że NIE MOGĄ ZWRÓCIĆ swojego kapitału. Zalecamy maksymalną ostrożność u tego brokera, nie inwestuj i odbierz pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Yamily odpowiedź

  Nazywam się Yamily. Jestem w 62 roku zawodu. Osiągnięcie emerytury i cierpienie na raka. Spędził przed komputerem wiele godzin. Znalazłem ogłoszenie Terra Finance i założyłem konto. Doradca Finansowy przez miesiąc dzwonił do mnie codziennie z przekonującą życzliwością, która mnie współczuła. To wzbudzało we mnie zaufanie i kierowało moimi inwestycjami w wysokości 250… 2000… 10.000 50.000. 40.000 112 ... Kiedy chciałem wypłacić środki, zażądali 25 XNUMX euro, aby odblokować proces ... Zapłaciłem im. Łącznie XNUMX tys. Wszystkie moje oszczędności. Nic mi nie zostało i nadal domagają się XNUMX tysięcy euro więcej, aby odblokować wyjście pieniędzy pod groźbą utraty wszystkiego. Zablokowali konto, wykorzystali pieniądze bez mojej zgody i naruszyli wszystkie zasady, które pojawiają się w umowie, związane z kondycją użytkownika, który jest nabywany po zaakceptowaniu: terra-finance.co/en Zniszczyli mi życie. Moralnie i finansowo. To złodzieje, oszuści i przestępcy. Złożyłem skargę na policję za oszustwo. Trzeba być bardzo, bardzo łajdakiem, żeby dzień po dniu znęcać się nad starszą i chorą osobą, tak aby nie niszczyło to sumienia. Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy Terra Finance to oszustwo, oto próbka, która pomoże mu podjąć decyzję.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Yamily, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Nie zwrócą ci tego, ciągle kłamią, wszystko to KŁAMSTWO, OSZUST, OSZUSTWO, ten broker ma powiadomienia od CNMV, który jest hiszpańskim regulatorem finansowym (patrz link CNMV) , włoskiego regulatora CONSOB (patrz link CONSOB) i SBS Peru (patrz link SBS) i wszyscy dodali Terra Finance do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Wielu klientów ostrzegało nas, że NIE MOGĄ ZWRÓCIĆ swojego kapitału. Zalecamy maksymalną ostrożność u tego brokera, nie inwestuj i odbierz pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj UWAGA, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Nie zwrócą ci tego, ciągle kłamią, wszystko to KŁAMSTWO, OSZUST, OSZUSTWO, ten broker ma powiadomienia od CNMV, który jest hiszpańskim regulatorem finansowym (patrz link CNMV) , włoskiego regulatora CONSOB (patrz link CONSOB) i SBS Peru (patrz link SBS) i wszyscy dodali Terra Finance do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Wielu klientów ostrzegało nas, że NIE MOGĄ ZWRÓCIĆ swojego kapitału. Zalecamy maksymalną ostrożność u tego brokera, nie inwestuj i odbierz pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 4. Miriam Vela odpowiedź

  Cześć! Opowiem o moim doświadczeniu z firmą Terrafinance: 7 kwietnia 2021
  Zdecydowałem się zainwestować w zeszłym roku, ponieważ jestem tym idiotą, są bardzo dobrze wyszkoleni, są mili i zdobywają zaufanie, była to dziewczyna o imieniu Victoria, z którą robiłem całe zarządzanie, a nawet dała mi swój numer i też rozmawiamy przez wathsap, ale teraz, rok później, nie odpowiada już na moje wiadomości.
  Ta firma skontaktowała się ze mną, aby powiedzieć mi, że zamierzają przelać mi kwotę 13000 2000 €, zainwestowałem 5476 €, ale proszą mnie o dokonanie wpłaty w wysokości XNUMX € na portfel elektroniczny, za pomocą którego dokonałem przelewu, w tym przypadku , koncepcja polisy na to, że mogą dokonać przelewu na moje konto, jeśli tego nie zrobię, pieniądze są zamrożone i nie można ich odzyskać.
  Udowodniono, że są profesjonalistami w kradzieży pieniędzy, oczywiście nie wpadnę w następną pułapkę, więc tutaj moje doświadczenie.
  Piszę to na wypadek, gdyby komuś to pomogło

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Miriam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Nie zwrócą ci tego, ciągle kłamią, wszystko to KŁAMSTWO, OSZUST, OSZUSTWO, ten broker ma powiadomienia od CNMV, który jest hiszpańskim regulatorem finansowym, i od CONSOB, który jest włoskim regulatorem, i dodał Terra Finance do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Wielu klientów ostrzegało nas, że NIE MOGĄ ZWRÓCIĆ swojego kapitału. Zalecamy maksymalną ostrożność u tego brokera, nie inwestuj i odbierz pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 5. Raul odpowiedź

  Zaufałem tej firmie i w końcu wszystko mi ukradli, prawie wszystkie moje oszczędności przepadły. Skontaktowałem się z mychargeback w ostateczności i postanowiłem spróbować, tylko po to, aby sprawdzić, czy zadziałało lub czy coś można osiągnąć, i mówię im, że jeśli uda mi się odzyskać 80%, jestem bardzo szczęśliwy. Mogę mówić za siebie i czy to zadziałało. 

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Raul, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 6. Enric odpowiedź

  Czuję się szczerze zadokowany, to więcej niż oszukany
  dane są
  TERRAFINACJA.

  Pan Alejandro Alves 44.7869829578
  Pan Marco J. Hidalgo 35796992497

  Wszystko bardzo dobrze .. ale wpadają w pułapkę , że idziesz na rozbudowę inwestycji .. w sumie że gdy chciałem odzyskać część pieniędzy zostawili mnie z koniecznością zalegalizowania portfela .. a do tego trzeba zrobić serię przychodzących i przelewy wychodzące mniej prowizji.. Razem, że gdy zrobisz to ponownie, powiedzą Ci, że czegoś jeszcze brakuje, i tak dalej sprawiają, że ... łącznie, że nie ma mowy, abyś nawet nie odzyskał tego, co miałeś w inwestycji lub w legalizacji portfela więc...oczywiście trzeba te cheerleaderki zgłosić..i donieść..
  Jeśli ktoś ma większe doświadczenie lub sposób na odzyskanie pieniędzy lub ich części, docenię to.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Enrica, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Nie zwrócą ci tego, ciągle kłamią, wszystko to KŁAMSTWO, OSZUST, OSZUSTWO, ten broker ma powiadomienia od CNMV, który jest hiszpańskim regulatorem finansowym, i od CONSOB, który jest włoskim regulatorem, i dodał Terra Finance do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Wielu klientów ostrzegało nas, że NIE MOGĄ ZWRÓCIĆ swojego kapitału. Zalecamy maksymalną ostrożność u tego brokera, nie inwestuj i odbierz pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Jeszcze jeden............ odpowiedź

    Czy Terra Finance ma związek z Enery Markets?

    Zostałem oszukany przez Rynki Energii i myślę, że teraz Terra Finance chce dołączyć do tej mody….

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Cześć Więcej… wyjaśnij nam, jak to się stało, zadzwonili do Ciebie zaraz po lub zapisałeś się do kilku brokerów prosząc o informacje, jak to wszystko się stało?

     pozdrowienia

 7. Alba odpowiedź

  Witam, zainwestowałem 250 rok temu w Terra Finance i na początku była codzienna komunikacja i dzwonili, ale w marcu przestali ze mną rozmawiać. Kilka razy próbowałem wypłacić pieniądze i nic. Kiedy rozmawiałem z moim menedżerem (Ricardo) i zapytałem go o pieniądze, on również mi nie odpowiedział. Już oddaję pieniądze. Ale od jakiegoś czasu mam telefony +44 i +43, gdzie okazuje się, że to kobieta z firmy Sidley, która teoretycznie prowadzi mój dom i mówi mi, że mogę odzyskać pieniądze płacąc 26% podatków, ponieważ okazuje się, że tam, gdzie inverti jest firmą przykrywką, a pieniądze są nielegalne, a jeśli przyjmę i wypełnię jakieś dokumenty i zapłacę te podatki, zwrócą zarobiony kapitał.
  Czy ktoś otrzymał podobny telefon? Czy ktoś coś wie?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Alba, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Nie zwrócą ci tego, ciągle kłamią, wszystko to KŁAMSTWO, OSZUST, OSZUSTWO, ten broker ma powiadomienia od CNMV, który jest hiszpańskim regulatorem finansowym, i od CONSOB, który jest włoskim regulatorem, i dodał Terra Finance do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
   Wielu klientów ostrzegało nas, że NIE MOGĄ ZWRÓCIĆ swojego kapitału. Zalecamy maksymalną ostrożność u tego brokera, nie inwestuj i odbierz pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Jezus odpowiedź

   Dzisiaj skontaktowali się ze mną, mówiąc to samo. Mogę odzyskać pieniądze, czy możesz mi powiedzieć, co mówią, że jest prawdziwe?

 8. Cristóbal odpowiedź

  Witam, jestem hiszpańskim użytkownikiem, wpłaciłem 250 € w tej firmie i dziś nie można odzyskać pieniędzy. Wzywają mnie do dalszego inwestowania, ale stanowczo odmawiam. Pełnoprawne oszustwo. Nazwiska i numery, pod którymi kontaktowali się ze mną przez wachap to: Alejandro Alvarez + 447869 829578; Marco J. Hidalgo +447490792146

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Cristobal, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 9. Aleja Lloclle Curi odpowiedź

  Dzień dobry mam na imię Aleja i jestem z Peru i nie wiem, co dzieje się z terra finance, zanim poinformowano mnie o tym do lutego, ale teraz nie mówią mi nic o moim koncie Zainwestowałem 250 $ ma na imię Ricardo Mówię, że był mój kierownik jego numer to:
  + 447838908626
  I zawsze komunikowałem się przez WhatsApp, dzwonił do mnie i wszystko, ale teraz nic się nie dzieje i chcę, żeby mi odpowiedział
  dzięki

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Aleja, musisz skontaktować się z ich e-mailami obsługi klienta i poprosić o wyjaśnienia, chociaż te firmy wcale nie są poważne i zwykle zatrzymują pieniądze klientów.

   Pozdrowienia.

 10. Jezus Lopez Alvarez odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Jesus, oszukali mnie 8500 euro, mam skargę w grupie oszustw policji krajowej w Canillas, proszę, potrzebujesz kilku złożonych skarg, aby je uzyskać, możesz się z nami skontaktować w 650002104 lub [email chroniony] hotmail.com

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Jezu, dziękuję za komentarze na temat Terra Finance i zapobieganie przyszłym oszustwom lub oszustwom, jak możesz zobaczyć na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy w firmie, która się w tym specjalizuje i który okazał się bardzo skuteczny:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia i powodzenia!

 11. Juan Vidal odpowiedź

  Czy ktoś mógłby mi pomóc, dokonałem teraz inwestycji, ten Alex Fisher, który był pośrednikiem, nie odpowiada mi, że jest z Terra-finance.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

  • Luis odpowiedź

   Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy rozwiązaliście problem re-entry odkąd ja, ten wężowy oszust, który nazywa się Alex Fisher, jest też moim managerem i kiedy chciałem mieć część kapitału, problemy nie wiem co a prosząc więcej o odblokowania zacząłem płacić tak, że później zgodnie z księgowością poprosiłem o większy dochód za prowizję od szwajcarskiego banku, który nie chce mi podać imienia i ponieważ ta prowizja nie jest odliczana od kwoty do spłaty , jeśli możesz mnie poinformować, jak to do Ciebie poszło,

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Nie zwrócą ci tego, ciągle kłamią, wszystko to KŁAMSTWO, OSZUST, OSZUSTWO, ten broker ma powiadomienia od CNMV, który jest hiszpańskim regulatorem finansowym, i od CONSOB, który jest włoskim regulatorem, i dodał Terra Finance do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.
    Wielu klientów ostrzegało nas, że NIE MOGĄ ZWRÓCIĆ swojego kapitału. Zalecamy maksymalną ostrożność u tego brokera, nie inwestuj i odbierz pieniądze tak szybko, jak to możliwe.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 12. Jezus Lopez Alvarez odpowiedź

  Zainwestowałem 8260 euro i nie mam możliwości ich odzyskania zadzwonili do mnie mówiąc, że zadzwonią do mnie i nie ma sprawy, mam ubezpieczenie, o którym wspomnieli mi w Axa, w którym zaznaczają, że pieniądze są ubezpieczone, jutro ja spróbuję skontaktować się z tą firmą ubezpieczeniową mam od nich e-maile, rachunki, rachunki, wiele rzeczy

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Jezu, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Co dokładnie się dzieje, gdy próbujesz się wycofać?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 13. Andy odpowiedź

  Witam, jestem z Hiszpanii i zobaczyłem ogłoszenie i przykuło moją uwagę. Zainwestowałem już w kryptowalutę i widzę efekty, nawet z zysku płacę za zakup. Terra Finance oferuje wszystko bardzo piękne, a rentowność, którą oferują, jest zbyt duża, gdyby była prawdziwa, nikt by nie działał.
  Dzwonił do mnie niejaki Javier, bardzo natarczywy i przyjacielski. Po przeczytaniu komentarzy i twoich złych doświadczeń wszystko rozumiem.
  Chciałem się upewnić, zanim zostałem oszukany, teraz wiem, że to oszustwo.
  Twoje komentarze mi pomogły i mam nadzieję, że odzyskasz swoje pieniądze

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Andy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy masz stronę internetową reklamy, o której wspominasz o Terra Finance?

   pozdrowienia

 14. głupi odpowiedź

  Dzień dobry, zainwestowałem minimum w Terra Finance, chcę odzyskać swoje pieniądze i nie ma możliwości skontaktowania się z nimi. Umówili się, że zadzwonią do mnie na emeryturę, a dni mijają i NIC. Nie wiem co można zrobić, prawda jest taka, że ​​czuję się oszukany.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Tonta, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Możesz spróbować skontaktować się z nimi z nowego numeru lub e-maila.

   pozdrowienia

 15. Oszukane x TF odpowiedź

  Jestem z Peru .. W lutym wpłaciłem też 250 dolarów, moim menedżerem jest pewna Silvia, a tym, który mnie prowadził, był pewien Antonio.. Nie odpowiadają już na wiadomości ani nic

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Scammed, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 16. E. odpowiedź

  Dzień dobry, zainwestowałem 250 euro w finansowanie Terra w listopadzie 2019, dzwonili do mnie codziennie, aby inwestować więcej, dopóki się nie zmęczę i postanowiłem wypłacić moje pieniądze, które zgromadziłem 373,63 euro i od tego czasu przestali do mnie dzwonić i zablokowali mnie WhatsApp Miała na imię Anna, a jej telefon komórkowy to +357 96 809876, byłem ostrożny, oszukali cię, dziś już przyswoiłem sobie, że go zgubiłem. Strona to terra-finance .cc. Jeśli ktoś wie, jak do niego oddzwonić, skontaktuj się z nami.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj E., dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? To wszystko brzmi naprawdę źle, chociaż jak zobaczysz, jest wielu klientów Terra Finance z tego typu problemami.

   pozdrowienia

  • Hugo odpowiedź

   Witam, jestem Hugo, zainwestowałem 9500 dolarów, nadal utrzymuję komunikację, ale teraz mówią mi, że muszę zapłacić ubezpieczenie 1200 euro i nie mam pieniędzy, jeśli udzielą mi więcej informacji, mam analityka kto nadal jest w kontakcie i wysyłam jego dowód osobisty z Luxenburga z twoimi danymi

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Hugo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Raul, jak to zrobiłeś? Jak widać, zdecydowanej większości osób nie udało się wycofać.

   pozdrowienia

  • Rafa odpowiedź

   Witam, nazywam się Rafa, od jakiegoś czasu próbuję dokonać wypłaty, ale wygląda na to, że nie chcą tego robić. Jak to zdobyłeś?

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Rafa, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Co się dzieje, gdy próbujesz wypłacić pieniądze?

    pozdrowienia

 17. Jose odpowiedź

  Witam, chciałbym, aby skontaktował się ze mną ktoś z Terra Finance, nie mogę się wycofać. I chcę moje pieniądze. Dzięki.

  • Raul ejakulacja odpowiedź

   Witam wczoraj Marco Hidalgo skontaktował się, że aby uzyskać połowę moich pieniędzy, musiałbym wprowadzić do portfela 25000 i zwróciliby moje konto Postawiłby 10000, a ja postawiłbym 15000, aby móc wypłacić połowę kapitału platformy i jeśli ja czy nie tracę wszystkiego

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Raul to brzmi strasznie źle, bądź bardzo ostrożny, nic nie gwarantuje, że po wpłacie możesz się wypłacić. Nigdy byśmy tego nie zrobili na twoim miejscu.

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali? Spróbuj zadzwonić z innego numeru lub użyć nowego e-maila.

   pozdrowienia

 18. inny oszukał więcej odpowiedź

  Powodem mojej wiadomości jest to, że zostałem oszukany przez TERRA-FINANCE na ponad 3.000 euro. Po wielu próbach wypłaty pieniędzy w Internecie nigdy mi nie pozwolili.

  Osoba, która teoretycznie jest moim doradcą, zawsze mnie usprawiedliwia, a nawet niegrzecznie traktuje mnie tak, jakby pieniądze należały do ​​niej, teoretycznie nazywa się Anna Flores. Ta platforma nie jest autoryzowana do działania w Hiszpanii przez CNMV, o czym dowiedziałem się po dokonaniu wpłaty, a w Szwajcarii ma fikcyjną regulację.

  Nie wiem już, co robić i jest dla mnie jasne, że choć złożyłem skargę do Gwardii Cywilnej, to jestem pewien, że stracę pieniądze.

  Dlatego nie wiem, czy mogę zarekomendować jakiemukolwiek organowi i żebyś promował moją wiadomość, ponieważ mam wszystkie dowody, których chcesz, od fałszywych oczekiwań napisanych przez WhatsApp, numer telefonu pani Anny Flores, jej e-mail. …wszystko to dostarczam w skardze, a im więcej osób, które zostały oszukane z tymi przestępcami, tym lepiej, bo mogłaby powstać jakaś zjednoczona platforma, aby Sąd Najwyższy mógł nakazać prokuraturze dokładne śledztwo i odzyskać małe oszczędności, które ci oszuści pozostali u nich bezkarnie.

  Proszę o rozłożenie, nie mam problemu z dostarczeniem całej potrzebnej dokumentacji, bo chciałbym zobaczyć, jak ci złodzieje są umieszczani za kratkami.

  Dziękuję za uwagę

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Hello Another Scammer, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą? Jeśli chodzi o zrobienie czegoś innego, widzimy, że skontaktowałeś się już z CNMV, co byśmy polecili. Być może skontaktujesz się na przykład z prawnikiem specjalizującym się w tej dziedzinie.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Raul, zobacz, że odpowiedzieliśmy również na Twój inny komentarz. Jeśli chodzi o pozwanie, być może w tym przypadku najlepiej skontaktować się z prawnikiem lub jeśli powiesz nam, z jakiego kraju do nas piszesz, możemy podać Ci dane kontaktowe organu nadzoru finansowego w Twoim kraju.

   pozdrowienia

   • Raul odpowiedź

    Mój numer telefonu to 6 ********, a mój e-mail to rau*********@gmail.com Jestem z Hiszpanii Alicante

     • Raul

      Rozmawiałem z CNMV Hiszpanii i powiedzieli mi, żebym zgłosił to policji lub straży cywilnej, że nie mogą mi pomóc ani nie mogą polecić żadnego prawnika

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Dzięki za informację Raul, teraz widzisz jak ważne jest inwestowanie tylko z firmami regulowanymi, w tym przypadku możesz złożyć skargę do regulatora, teraz nie możesz, ponieważ Terra Finance nie ma regulacji i jak zauważysz, jesteś całkowicie niechroniony.

      pozdrowienia

   • Raul odpowiedź

    Witam Marco Hidalgo zadzwonił do mnie i został poinformowany, że opublikowałem tutaj i kazał mi to tutaj umieścić, a następnie zadzwonić do niego i że nie jestem związany, więc straciłem pieniądze, które są komentarze na forum kłamstwo

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Raul, ponieważ otrzymaliśmy dużą liczbę, jak widać tutaj, komentarzy, które wspominają o braku możliwości wycofania się. Prawdopodobnie po prostu ci to powie, abyś mógł usunąć swój komentarz. Pamiętaj, że mówimy o nieuregulowanym brokerze z siedzibą w krajach takich jak Saint Vincent i Grenadyny, nigdy byśmy mu nie zaufali.

     pozdrowienia

    • Fran odpowiedź

     Cześć Raul, jestem w tej samej sytuacji, czy oni coś dla ciebie rozwiązali? 5 tysięcy mnie oszukało

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Cześć Fran, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali?

      pozdrowienia

 19. Symbol zastępczy dla Fernando Naranjo Garcia odpowiedź

  Jest to oszustwo związane ze złodziejami terrafinance. Złożyłem już skargę i mam ją w rękach prawników. Proszę, abyśmy wszyscy, którzy zostali oszukani w HISZPANII, skontaktowali się ze mną i złożyliśmy skargę grupową na więcej oszukanych pieniędzy, więcej przestępstw jest dlatego, że my musi być dużo oszukanych ludzi nie pozwólmy tym łobuzom ujść na sucho musimy się zjednoczyć

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Fernando, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? UWAGA NA WIADOMOŚĆ FERNANDO. WYGLĄDAJĄCY DOTYCZĄCY W HISZPANII.

   pozdrowienia

  • Carmelo Chacon Perez odpowiedź

   Inny oszukany w Hiszpanii zażądał wypłaty w dniu 04, a doradca finansowy ignoruje moje wiadomości

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Carmelo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

    pozdrowienia

  • Raul odpowiedź

   Witaj Fernando, jestem niewidomy, możesz mi pomóc, jestem z Hiszpanii, Alicante, mój numer telefonu to 678315927, jeśli się skontaktujesz, doceniam to, dziękuję.

  • Raul ejakulacja odpowiedź

   Witam Fernando, proszę o kontakt prywatny, abyś mógł mi pomóc.Mój numer telefonu to 678315927.

  • NOELIA RODRIGUEZ HERNANDEZ odpowiedź

   Witaj Fernando, obawiam się, że zostałem oszukany przez tych złodziei, bardzo zgadzam się z twoją propozycją, chciałbym móc z tobą porozmawiać na ten temat.
   [email chroniony]. , zostawiam ci mój kontakt.
   Dziękuję bardzo.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Noelio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    pozdrowienia

 20. f odpowiedź

  jeśli słuchasz Osvalda Shultza, zostałeś już oszukany, jest oszustem i złodziejem. To z pewnością nie jest nawet prawdziwe imię. Wydają się poważne, dopóki nie chcesz wypłacić pieniędzy, zaczynają wymyślać miliony absurdalnych wymówek

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć F, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 21. Pokój Claudii odpowiedź

  Razem z mężem zainwestowaliśmy w tę firmę terra-finance i aby wycofać „zyski” prosili go, aby wpłacał coraz więcej pieniędzy, a w momencie spełnienia wszystkich ich próśb i utworzenia wszystkich możliwych kont, zniknęli i nie dali wszelkie oznaki reakcji i straciliśmy kapitał. Nie inwestuj w tę firmę, są bardzo natarczywi, przyjaźni i zwracają uwagę na Twoje wiadomości, gdy dajesz im pieniądze. Jeśli ktoś wie, jak zgłosić je na policję lub prawnika, aby odzyskać zainwestowany kapitał, będzie mile widziany.

  • PATRICK odpowiedź

   Witaj Claudia Paz, nazywam się Patricio i zgadzam się z każdym wypowiedzianym przez Ciebie słowem, dokładnie tak mi się w tej chwili dzieje i nie odpowiedzieli mi mówimy o ponad 50 tysiącach dolarów, musimy szukać pomocy , być może policyjny specjalista od cyberprzestępczości

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Patricio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

    pozdrowienia

   • Raul odpowiedź

    Witam, jestem raul chorro, zainwestowałem 37500 115000 i dziś mam 15000 XNUMX i powiedzieli mi, że mam wysłać XNUMX XNUMX i wchodzą do mojego portfela i idzie na moje konto i mogliby wysłać mi połowę moich pieniędzy

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Raúl, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali? Dlaczego masz wysłać więcej pieniędzy? Bądź bardzo ostrożny, wszystko, o czym wspominasz, brzmi strasznie źle, Raul.

     pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Claudia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Jeśli chodzi o ich zgłaszanie, być może najlepiej skontaktować się z regulatorem w swoim kraju, skąd do nas piszesz?

   pozdrowienia

 22. Gonzo-21-22 odpowiedź

  Dzień dobry wszystkim, w moim przypadku z TerraFinance, wpłaciłem 250 euro, a potem ponad 2.500 euro.

  Udało mi się osiągnąć ponad 3.000 euro, a kiedy próbuję wypłacić pieniądze, anulują je. Prawda jest taka, że ​​wszystko jest „różowe”, dopóki ktoś nie spróbuje zdobyć pieniędzy i je wypłacić. Najważniejsze.

  Nie odpowiadają mi nawet przez WhatsApp ani e-mail, mam kontakt do osoby, która mnie oszukała, mówi, że ma na imię Anna Flores i że podobno jest w Luksemburgu. Jej numer telefonu to +357 96 949740, a jej adres e-mail to: [email chroniony] Nie odbiera mojego WhatsApp ani mi nie odpowiada. Jest to firma, która zgłasza i jednoczy nas wszystkich przeciwko oszustwom, które robią.

  Nie mają litości, mówią, że są regulowane w Szwajcarii, a pieniądze trafiają na Litwę. Następnie rozmawiając z kolegą, który o tym wie, powiedział mi, że próbował przeciwstawić szwajcarskie przepisy i że to wszystko jest kłamstwem. Są kłamcami. Wszystkie kłamstwa, ani sieć nie odpowiada na telefony i adresy e-mail, które mają.

  Zbielają iw butelce, zamierzam ich potępić.

  Pozdrawiam i polecam wszystkim, aby pozwali te oszustwa

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Gonzo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Falvi, bardzo dziękuję za udostępnienie tego filmu o Terra Finance.

   pozdrowienia

 23. Flavio estrada odpowiedź

  Witam, również zostałem oszukany przez tę firmę finansową terra, wpłaciłem 250 dolarów, potem skontaktował się ze mną pewien Francisco Castro, a następnie przenieśli się do innej, która mówi, że ma na imię Francisca i w końcu skontaktowałem się z brokerem o imieniu Lenin, kiedy po prostu nie chciał wpłacać więcej pieniędzy.broker Lenin zachowywał się arogancko i powiedział mi, że zablokuje wszystkie moje konta, ale oczywiście nie może być z tego oszustwa, naprawdę mam nadzieję, że zostaną zbadane i zwrócą mi pieniądze, nadal widzę, ale nie mogę tego wycofać

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Flavio, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Co się dzieje, gdy próbujesz się wycofać?

   pozdrowienia

 24. Manuel Angel Ramos Valero odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Manuel Angel Ramos Valero.

  Oszustwo o wartości 3.250 euro poniosło terra FINANCE

  Dzisiaj złożyłem skargę do hiszpańskiej Gwardii Cywilnej

  Jeśli wszyscy się spotkamy i złożymy skargi, powiedziano mi, że madrycki zespół ds. przestępczości komputerowej przybierze na wadze i będzie szukał tych oszustów ... alex orellana, anna flores itp.

  Zgłoś się, aby zamontowali platformę przeciwko nim.

  dzięki

  Manuel Angel Ramos Valero

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Manuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Masz numery, e-maile, z których kontaktowano się z Tobą?

   pozdrowienia

 25. Santos odpowiedź

  Jestem z Peru i 250 marca wpłaciłem 2 dolarów w tej firmie, na początku komunikowali się ze mną, ale od 3 marca nie odbierają już komunikacji. To już śmierdzi jak oszustwo.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Santos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Spróbuj zadzwonić z innego numeru lub z innego e-maila.

   pozdrowienia

 26. jon odpowiedź

  Cześć, jestem Ion, zobaczmy, czy ktoś zrobi coś, kto bada ten terra-finance .cc / logowanie, nie mogę odzyskać moich pieniędzy….?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Ion, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Co się stanie, gdy spróbujesz wypłacić pieniądze?

   pozdrowienia

 27. Katia Cristina odpowiedź

  Witam Nazywam się Cristina, jestem z Hiszpanii i zostałem oszukany 24 zeszłego miesiąca, wpłaciłem 250 dolarów i to samo stało się ze mną. Skontaktowali się ze mną ponownie i nie odpowiadają na moje wiadomości Nie polecam do kogokolwiek

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Katia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 28. Marlon odpowiedź

  Cześć, jestem Marlon, czytałem o tej firmie, w której początkowo znalazłem groźne komentarze, jak pomnożyć inwestycję, otrzymałem nawet telefony od menedżerów, którzy wyjaśniają mi, jak inwestować i że im więcej inwestycji, tym większy zysk ale teraz, gdy czytam te wszystkie komentarze, w których różni ludzie wyrażają swoje złe doświadczenia, teraz nie wiem, co robić, byłbym wdzięczny, gdyby ktoś wskazał, czy to naprawdę jest oszustwo, czy wręcz przeciwnie, metoda na generowanie pieniędzy i że to jest łatwy do uzyskania dostępu i swobodnego dysponowania inwestycją oraz wypracowanym zyskiem

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Marlon, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Jeśli chcesz poznać naszą opinię na temat Terra Finance, przeczytaj tę analizę, nigdy nie polecilibyśmy jej (nieregulowana, mało przejrzysta, ostrzegana przez europejskich regulatorów, oferuje między innymi wygórowane zyski).

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Luisa, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

    pozdrowienia

 29. Gustavo odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Gustavo z Peru, zainwestowałem 235 dolarów tydzień temu, powiedzieli mi, że nie ma problemu, ale przenieśli mnie do innego kontaktu, który byłby moim Managerem i jeśli się nie mylę ma na imię Anna a jej numer to +357 96 949740 ; 2 lub 3 dni temu zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​muszę zainwestować 1000 dolarów więcej, że jest świetna okazja do zarabiania na bitcoinach, w końcu zdecydowałem się pracować tylko z moim 235, ale odmówiła, powiedziała mi że z tym nie wiem, że nic nie robi, przynajmniej 250 dolarów, a ja mu powiedziałem, czy może wypłacić i wpisać pełne 250, a on powiedział nie, że to strata czasu, że jeśli chce dokończyć, to ja musi wpisać co najmniej 250 dolarów więcej, ponieważ wczoraj skontaktowałem się z Alexem, który był pierwszym, który się ze mną porozumiewał i poprowadził mnie do złożenia depozytu 235 dolarów, jego numer to 44 7737 668417, był bardzo miły, zrobiłem nie narzekam, ale mój menedżer, nie trzeba dodawać, cóż Alex powiedział, że pomoże mi, rozmawiając z moim menedżerem, aby rozwiązać problem, i do dziś czekam na twoją odpowiedź, jeśli rozwiążę moją sprawę. Dzisiaj właśnie znalazłem tę stronę, którą żałuję, że nie znalazłem wcześniej, aby nie inwestować, a ze względu na recenzje i komentarze innych osób widzę, że nadchodzi, że nie pozwolą mi się wycofać ani pracować z 235 dolarami i nie szalony inwestuję więcej, więc teraz jestem przygotowany na najgorsze i od teraz proszę tę stronę o pomoc, jak mogę odzyskać pieniądze? ,[email chroniony], A TAKŻE POCZTA OD ALEX. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Gustavo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Wypłata jest bardzo trudna, ponieważ mówimy o nieregulowanym brokerze, możesz spróbować, wspominając, że zainwestujesz dużą kwotę pieniędzy, jeśli najpierw pozwolą ci wypłacić, aby sprawdzić jego wiarygodność.

   pozdrowienia

 30. Fernanda odpowiedź

  Witam, jestem z Peru, moja mama wpłaciła początkową wpłatę 250 dolarów, potem poprosili ją o wpłatę większej ilości pieniędzy, aby uzyskać większy zysk, 1335. Dolary zrobiła, przestali się z nią komunikować, minęły dwa miesiące , a teraz inny domniemany broker komunikuje się z nią, aby poprosić o więcej pieniędzy w celu uzyskania jej zysków. To naprawdę jest oburzające i frustrujące, bawią się ludzkimi złudzeniami, są warte potrzeb, przez które człowiek może przechodzić i znajdują wyjście w tego typu inwestycjach.
  Bardziej niż odzyskanie pieniędzy, bo już powiedziałem mamie, żeby o tym zapomniała, chociaż czuje się bardzo źle, jak można to zrobić, żeby zgłosić te fakty?
  Proszę pomóż!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Fernanda, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Zgłaszając, biorąc pod uwagę, że jesteś z Peru, no cóż skontaktuj się z SMV.

   pozdrowienia

  • Gustavo odpowiedź

   Cześć Fernanda, nazywam się Gustavo, loguję się i próbuję odzyskać pieniądze, chcę wiedzieć, czy udało Ci się odzyskać, czy już złożyłeś skargę i rozwiązałeś coś do tej pory, ja zostawię ci mój numer 910876128 i mój e-mail, [email chroniony]; Abyś mógł się ze mną skontaktować, chcę wiedzieć, czy odzyskałeś już swoje pieniądze i czy możesz mi pomóc.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Gustavo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

    pozdrowienia

 31. oszukany przez terra finance odpowiedź

  Cóż, historia się u mnie powtarza, wszystko jest różowe, dopóki nie chcę pieniędzy, a wypłata jest w toku, więc przez kilka tygodni, aż nawet nie raczą odpowiedzieć. Czuję się całkowicie rozczarowany. Grają szaleńczo z twoimi pieniędzmi. Jeśli ktoś wie, jak odzyskać nasze pieniądze, powiedz mi, bo nie mam pojęcia, jak to zrobić.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Scammed, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Co dokładnie się dzieje, gdy poprosisz o pieniądze? Co oni mówią?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ermil, jest to broker bez regulacji, już ostrzegany przez europejskich regulatorów, mało przejrzysty wśród innych negatywnych cech. Nie polecamy Terra Finance. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj tę analizę firmy.

   pozdrowienia

  • Alejandro odpowiedź

   Nie rób tego, są złodziejami bez skrupułów, sprawiają, że się zakochujesz, więc możesz wpłacić im 250 $, potem ładnie z tobą rozmawiają, żebyś zainwestował więcej, a potem zostawiają cię wiszącego ... jednym z głównych złodziei jest Alex Fisher i administrator o imieniu Francisca +35796786961 czyli jej numer ... [email chroniony] i ten łajdak był tym, który się ze mną skontaktował….

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Alejandro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    pozdrowienia

 32. Miguel Angel odpowiedź

  Zacząłem na Terrafinance.cc 29.10.2019, z 250€, potem zainwestowałem 250€ więcej 21.11.2019. Korzyści były naprawdę dobre, na dzień dzisiejszy moje konto wynosi 857.86 €. Próbowałem wycofać się 30.12.2019, czyli niedawno 400 euro i zostawili mnie w „oczekującym”. Zdecydowałem się anulować wypłatę i ostatnio 13.01.2020 poprosiłem o wypłatę 350 €. Nadal jest „w toku” i myślę, że bez rozwiązania. Wysłałem WhashApp do mojego rzekomego brokera (którego numer, jeśli chcesz wiedzieć, to +447838900553), w którym powiedziałem mu, że to łotry i oszuści, że szybko potrzebuje 400 euro, ale sprytny człowiek odpowiedział mnie, że „On rozumie, że chcę zarobić milion z inwestycją w wysokości 250 euro, że żądam więcej niż inwestuję na moim koncie i że brakuje mi wiedzy na temat zarządzania moim kapitałem”. Miłe słowa złodzieja umysłowego, który próbuje przekonać nieostrożnych takich jak ja, że ​​jesteśmy głupi i nie umiemy działać w naszej gospodarce, jednocześnie prosząc o dalsze inwestowanie, o zatrzymanie wszystkich swoich pieniędzy. To rażący napad. Zostawiam numer telefonu mojego "brokera", na wypadek gdybyś chciał się przywitać.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Miguel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska kontaktowe, e-maile?

   pozdrowienia

 33. hoita odpowiedź

  cześć jak mogę wypłacić? oni z terra finance nie pozwalają na wypłatę moich pieniędzy proszę o pomoc, proszę o pomoc lub przynajmniej o poradę, aby wypłacić moje pieniądze

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Hoite, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • jeszcze jedno oszustwo odpowiedź

   Witam hoite, jestem w dokładnie tej samej sytuacji od ponad miesiąca, próbowałem wszystkiego i nie ma możliwości odzyskania moich pieniędzy i nawet nie proszę o rzekome zyski, ale moją inwestycję, ale w ogóle nic, mają skradziony mi w narises

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Scammer, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

    pozdrowienia

 34. Freddy odpowiedź

  Witam, ja też nie mogę wypłacić, procedura wygląda następująco, jak prosisz o wypłatę pieniędzy, blokują dostęp do twojego konta, a następnie odcinają jakikolwiek rodzaj komunikacji i wchodzę tylko z 250 euro, czyli niewiele, ale ja , kto jest dla mnie bezrobotny, to dużo pieniędzy i ci oszuści ukradli mi to z twarzy, nie da się z nimi porozumieć

  złe doświadczenie, jeśli są, nie polecam

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Freddy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Wilson, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 35. Roberto odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Roberto, zainwestowałem 250 euro jako dowód działalności firmy, wyniki w bilansach są pozytywne, problem pojawia się przy wypłacie pieniędzy, nie pozwalają na wyciągnięcie, opóźniają to i mówią ci, że nie mogą działać i nie masz pojęcia, jak wykonywać operacje.
  Wzywają cię do zwiększenia pieniędzy, aby mieć lepsze korzyści.
  Dla mnie to oszustwo, aby złożyć skargę w sądzie lub na policję, że tym piratom nie uchodzi to płazem.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Roberto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Co dokładnie mówią ci, gdy próbujesz wypłacić pieniądze?

   pozdrowienia

 36. Mihaela ekaterina odpowiedź

  Zainwestował 250 euro trzy miesiące temu i kiedy poprosiłem o wypłatę 50 euro potraktował mnie bardzo źle, sprawił, że poczułem się jak biedny głupiec i następnego dnia poszedłem się zgłosić. Mam szczerą nadzieję, że tym draniom nie uda się oszukać ludzi. Dużo moich pieniędzy boli, bo ciężko pracuję i mam dwoje dzieci, które potrzebują wielu rzeczy i mam nadzieję, że Bóg je widzi i daje im nauczkę. Przepraszam za was wszystkich, ale przestańcie, że nas oszukaliście. Co możesz zrobić, udaj się do banku i wyjaśnij, że pomagasz odzyskać pieniądze, a także złożyć skargę.Powodzenia dla wszystkich.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Michaela, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć M, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 37. Dani odpowiedź

  Cześć, jestem Dani, wpłaciłem 250 euro pierwszego listopada i nadal nie mogłem wypłacić pieniędzy, a jestem za nimi od miesiąca i nie ma mowy, żeby mi je zwrócili , jak mogę to zrobić?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Dani, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Co dokładnie się dzieje, gdy próbujesz się wycofać?

   pozdrowienia

 38. John odpowiedź

  Giovanniego. Przelew 500 € na Twoje konto odbył się przez dwa dni w moim banku. Żałowałem tego i następnego dnia poprosiłem o zwrot pieniędzy. Minęło 10 dni i nie odpowiadają na prośbę o zwrot pieniędzy. co robię? Oskarżam! Czy lekarstwo jest gorsze?

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Giovanni, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Z jakiego kraju do nas piszesz? Czy próbowałeś już skontaktować się z nimi z innego numeru lub e-maila?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Felipe, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 39. Sonia odpowiedź

  Dzień dobry, finanse Terra są okropne, zacząłem pracę z co najmniej 250 $, otrzymałem telefon w ciągu tygodnia, aby powiedzieć mi, abym wpłacił, aby zobaczyć wyniki i miałem problem, poprosiłem o wypłatę i nikt ani nic mi nie odpowiada dzień, piszę do watsap, a mimo to prawda jest odpowiedzią.Nie wiem co zrobić, że to jest minimalne, nie jesteśmy tu po to, aby dawać pieniądze, miejmy nadzieję, że przez Boga mi je oddadzą...

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Soniu, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Czy próbowałeś się z nimi skontaktować z innego numeru lub e-maila?

   pozdrowienia

 40. Silvio Galvez Perez odpowiedź

  Nazywam się Silvio Galvez, 30 listopada 11 został złożony depozyt w wysokości 2019 $ i dzwonią do mnie, żebym wpłacił większą kwotę, do pracy z kryptowalutami, przynajmniej 250 bitcoin, żeby generować większe zyski, chciałbym wiedzieć jeśli ktoś już ma Jakieś doświadczenie, to nawet mi mówią, że można zaciągnąć pożyczkę z banku i za kilka miesięcy pieniądze wrócą do banku i bardzo dziękuję za informacje, które mogą mi pomóc wyjść moje wątpliwości.

  • Luis Madryt odpowiedź

   Jest łajdakiem. Zainwestowałem 250 dolarów 22 listopada. Z powodu mojej nieostrożności nie sprawdziłem, czy ta firma ma dobre referencje, gdy zobaczyłem, że ich nie ma, postanowiłem poprosić o wypłatę pieniędzy, a oni powiedzieli mi, że doradca zamierza się ze mną skontaktować. Co nigdy się nie wydarzyło.
   Na dzień dzisiejszy nie mam już dostępu do konta.
   Po zainwestowaniu spojrzałem na polecane strony i zobaczyłem, że ten broker jest wskazany jako oszustwo. Nie ma bezpośredniego numeru kontaktowego, ale za pośrednictwem niektórych telemarketerów, których numer WhatsApp pojawia się na Cyprze i wskazują, że firma znajduje się w Luksemburgu.
   Nie udało mi się odzyskać moich pieniędzy, a teraz odcięli mi dostęp do konta, zalecam zablokowanie karty kredytowej jako zabezpieczenia i zażądanie zwrotu pieniędzy.
   Mam nadzieję, że możesz to odzyskać. NIE INWESTUJ W TĘ FIRMĘ.

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Silvio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Nie zalecamy współpracy z nieuregulowanymi firmami, takimi jak Terra Finance.

   pozdrowienia

 41. Pablo Jimenez odpowiedź

  Witam, szczerze wierzę, że począwszy od 250 $ nie jest łatwo wygenerować dużo kapitału pracując na Forex, radzę aktywować z kapitałem większym niż 500 $, ponieważ jest on promowany na znacznie więcej rynków, a zwłaszcza na kryptowaluty, które jest obecnie głównym atutem świata inwestycji.
  Współpracuję z tą firmą od ponad 6 miesięcy i jestem bardziej zasmucona niż kiedykolwiek!
  NIE DAJ SIĘ ZWIEDZIĆ OPINIE INNYCH!

  Broker rekomendowany przez doświadczonego analityka.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Pablo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? O polecaniu Terra Finance, NIGDY NIE ZROBIMY! JEST BROKEREM BEZ REGULACJI, KŁAMUJE SIĘ NA TEMAT Swojej LOKALIZACJI, A HISZPAŃSKI REGULATOR JEST JUŻ WPISAŁ NA SWOJĄ CZARNĄ LISTĘ. CO WIĘCEJ POLECAMY SPRÓBOWAĆ WYPŁACIĆ WSZYSTKIE PIENIĄDZE I NIE PRACOWAĆ Z NAMI.

   pozdrowienia

  • Luis Madryt odpowiedź

   Pablo, ta firma to oszustwo. Zainwestowałem 250 dolarów, których nigdy nie mogłem odzyskać. To, co wskazujesz, jest kłamstwem, nigdy się z tobą nie skontaktują, ani nie mają numeru telefonu kontaktowego ani adresu e-mail, jak każda formalna firma. NIE inwestuj w tę firmę.

  • Jeszcze jeden............ odpowiedź

   Jeśli chodzi o Twój komentarz, na pewno należysz do firmy, ponieważ jest więcej niż udowodnione, że są oszustami i oczywiście muszą infiltrować kogoś, kto dobrze o nich mówi.
   Każ mu patrzeć, czy możesz spać spokojnie?

 42. Alexandre odpowiedź

  Współpracuję z nimi od dwóch miesięcy, zaczynałem od konta minimum 250 euro i bez problemu dokonuję wypłat, zlecając je na platformie u mojego menedżera finansowego.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Alexandre, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance, czy pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   Zalecamy ostrożność, ponieważ jest to nieuregulowany broker, zawsze jest to duże ryzyko.

   pozdrowienia

 43. Jose Ramon Costa Oró odpowiedź

  Dokonałem depozytu w wysokości 250 € i drugiego dnia aktywacji nie mogę wejść na twoją platformę. Moja osoba kontaktowa (analityk) została powiadomiona i czekam na jego odpowiedź.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance, czy pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Jak możesz nie wejść? Nie zrozumieliśmy.

   pozdrowienia

 44. Charly odpowiedź

  Cóż, mam przy sobie 250 euro, jak je wtedy wypłacić? jeśli możesz mi powiedzieć ... dziękuję

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Charly, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Terra Finance, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Aby dowiedzieć się, jak się wycofać, skontaktuj się z osobą kontaktową i powinieneś mieć możliwość wycofania się, zwracamy uwagę na Twoją odpowiedź.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *