✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w TELEMUS. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o TELEMUSIE oraz wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtelemus.świat | telemus.capital | web.telemus.top
🏠 spółka*KAPITAŁ TELEMUSA
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ TELEMUS jest własnością TELEMUS CAPITAL, firma nie podaje gdzie jest usytuowany, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez TELEMUS, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje on rodzajów kont.

Informacje w sieci

strona Telemus Capital

TELEMUS dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Końcowa ocena TELEMUSA ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W TELEMUS.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o TELEMUSIE:

data Aktualizacja wiadomości
luty 2023Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów TELEMUSA, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.
może 2023Broker Telemus Capital jest ściśle powiązany ForzaTrade, broker z wieloma oskarżeniami i skargami.

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6410″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z TELEMUSEM.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez TELEMUS

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić TELEMUS

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić TELEMUSA?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy TELEMUS to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że TELEMUS to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy TELEMUS jest niezawodny?

Nie. TELEMUS nie jest rzetelny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z TELEMUSA?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla TELEMUSA?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

25 komentarze do «Czy TELEMUS to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Jeremy odpowiedź

  Cześć Ignacio
  Jestem Jermy, nie wierzę w TELEMUS, z TELEMUSA skontaktowali się ze mną w celu odzyskania pieniędzy i powiedzieli, że rozwiążą problem za pośrednictwem prawników, oczywiście wkrótce potem zażądali płatności zaczynających się od najniższej kwoty i wzrastały wraz z postępem sprawy w dokumentach i tak dalej w sądzie, i tak jest do tej pory, prosząc mnie o pieniądze, co w tej chwili uważam za kłamstwo wynikające z moich dochodzeń. Teraz mam zamiar udać się do Wielkiej Brytanii gdzie nadal zostałem oszukany. Ze względów bezpieczeństwa nie podaję swoich danych osobowych, bo na pewno zostaną one wykorzystane do jakichś celów niezgodnych z prawem. Oczywiście, opowiem z góry co ci ludzie powiedzą na temat mojego komentarza.Powiedzą Ci, że pochodzę z konkurencji i że nigdy nie sprawdzali mojej sprawy, zostałem oszukany przez inną firmę oprócz TELEMUS o nazwie InsureTrade, ale z doświadczenie Radzę ci nie marnować więcej pieniędzy ani czasu, będą ci opowiadać niekończące się wymówki i tym podobne rzeczy, w ten sam sposób, w jaki mnie ostrzegali, ale nie zwróciłem uwagi i straciłem pieniądze przez tych ludzi, nie zrobiłbym tego nie podoba mi się, jeśli Tobie przydarzyło się to samo, a jeśli chcesz, abym opowiedział Ci moją historię ze szczegółami, zostaw swój e-mail, żebym mógł Ci opowiedzieć. Wysłałem e-mail z informacją, jak mi się to przydarzyło, abyś nie t nie wpaść w tę samą sytuację, ze wszystkim i dokumentami, oczywiście jeśli nie chcesz, żebym ci powiedział, nic się nie dzieje, ostatecznie to twoja decyzja, jeśli chcesz dalej tracić pieniądze, po prostu ich nie lubię i nie znoszę znęcających się ludzi, którzy odbierają nam oszczędności życia.

  PS: Pamiętaj, że jeśli musisz zapłacić nadmierne kwoty, aby odzyskać swoje pieniądze, nie ma to żadnego sensu, a tym bardziej płacenie za prawników, którzy z łatwością mogą przeprowadzić ten proces, udając się do organów regulacyjnych w kraju, w którym Cię oszukali.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jeremy, dziękuję za dobre wyjaśnienie. Nie płać nic więcej, jeśli zapłacisz i tak to stracisz, chcą, żebyś znowu wpadł w ich pułapkę, po prostu kłamią, nic, co mówią, nie jest prawdą, nie wierz w nic i nic nie płać. Dziękujemy za napisanie o TELEMUSIE (są to ci sami oszuści z ForzaTrade). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. IGNACIO MIGUEL ORTIZ odpowiedź

  Hey.
  Mnie też oszukał TelemusCapital, mówię Wam, że kontaktowałem się przez Facebooka, najpierw 13 września 2023 roku z niejakim Martinem Álvarezem w sprawie zajęć w akademii na temat inwestowania w Telemus Capital, później skontaktowałem się z przełożonym Thomasem Brandonem i jego asystent Valeska Manager Assistant o numerze telefonu komórkowego +44704528308 do kontaktu za pośrednictwem WhatsApp, a w dniu 10 października 2023 r. dokonano nabycia 3 BTC (Bitcoin) o łącznej wartości 45000 44241.37 USD, w związku z czym wartość XNUMX Wprowadzono USD, a później pan Thomas Brandon wycofał się, argumentując, że jest chory i zlecił panu Jhon Duranowi kontynuację tego procesu. Przy generowaniu zysków powiedzieli mi, że musimy wycofać zasób, ponieważ będą mieli audyt. Ale podobno przeszedł w ręce Blockchain [email chroniony], w której pomagał mi niejaki Manuel López, który zażądał kwoty 358000.00 XNUMX peso za uwolnienie środków, a następnie kazał mi zapłacić następujące kwoty z tytułu podatków brytyjskich:
  • Koszty prawne: 3021,42 XNUMX USD Wydatki te obejmują opłaty prawne i usługi profesjonalne wymagane w procesie odzyskiwania środków.
  • Wydatki notarialne: 2000,00 USD Wydatki te obejmują opłaty notarialne związane z poświadczeniem i uwierzytelnieniem dokumentów prawnych wymaganych do legalizacji funduszy.
  • Wydatki na apostille: 1000,00 USD Wydatki te obejmują procedury apostille wymagane do walidacji dokumentów na arenie międzynarodowej.
  • Koszty tłumaczenia dokumentów: 1103,80 XNUMX USD Wydatki te odpowiadają profesjonalnemu tłumaczeniu dokumentów niezbędnych w procesie legalizacji.
  • Suma częściowa: 7.125,22 USD
  • Podatki (21%): 1.496,29 USD
  • Łączna kwota do zapłaty: 8.621,51 USD
  A kiedy już dokonasz tych płatności.
  Poprosili mnie o kolejną kwotę 120,000.00 XNUMX peso meksykańskich, mówiąc, że to pozwoli mi odzyskać środki, ale okazuje się, że nie zawsze.
  Ale obecnie proszą mnie o kolejną kwotę 12,500.00 219751.10 USD zgodnie z polityką gwarancji wypłaty moich środków, która obecnie znajduje się w Coinbase i która wynosi kwotę XNUMX USD.
  i asystują mi niejaki Daniel Alexander Philip oraz prawniczka Abril Sandoval, prawny przedstawiciel Telemus Capital i że będzie to ostatnia płatność, jaka zostanie dokonana w związku z uwolnieniem moich środków i że mam czas do 16 lutego 2024 r.
  W razie potrzeby prześlę Państwu wszystkie niezbędne informacje w celu dalszych wyjaśnień.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam IGNACIO, dziękuję za obszerne i interesujące wyjaśnienie. Nie płać nic więcej, jeśli zapłacisz i tak to stracisz, chcą, żebyś znowu wpadł w ich pułapkę, po prostu kłamią, nic, co mówią, nie jest prawdą, nie wierz w nic i nic nie płać. Dziękujemy za napisanie o TELEMUSIE (są to ci sami oszuści z ForzaTrade). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *