W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Taurus Capital. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o Taurus Capital i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtauruscapital.es
🏠 spółkaTaurus Capital SL.
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaStolica Byka
📌 AdresCalle de Jose Ortega y Gasset, 8, 28006 Madryt, Hiszpania

⚠️ Taurus Capital jest własnością Taurus Capital SL, firmy, która nie jest regulowana przez żaden podmiot. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Taurus Capital nie oferuje oddzielnych kont do handlu.

Informacje w sieci

Strona internetowa Taurus Capital

Taurus Capital zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości rynkowe i analizy, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Taurus Capital ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Taurus Capital.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Taurus Capital:

data Aktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Taurus Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z Taurus Capital.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Taurus Capital

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić Taurus Capital

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Taurus Capital?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Taurus Capital to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Wierzymy, że Taurus Capital to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Taurus Capital jest godny zaufania?

Nie. Taurus Capital nie jest wiarygodny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Taurus Capital?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Taurus Capital?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

10 komentarze do «Taurus Capital: ocena i recenzje»

 1. Gabriela odpowiedź

  Nie rozumiem, w swojej analizie mówią, że jest to godne polecenia, kończą swoją ocenę stwierdzeniem, że są najbardziej szanowani i znani na świecie.
  Następnie otrzymują komentarz od kogoś, kto popełnił błąd i zamiast kupować pakiet, kupili monetę i mówią, że to oszustwo.
  Na czym opierasz swoją odpowiedź? To nie jest poważne. Jeśli dana osoba popełniła poważny błąd, to wyłącznie z jej winy.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gabrielo, prawda jest taka, że ​​recenzja nie została poprawnie zaktualizowana, ten broker to oszustwo, dziękuję za powiadomienie i przepraszam za niedogodności, przejdziemy do przeglądu recenzji, aby zawierała prawdziwe informacje.

   Pozdrowienia.

 2. Eric odpowiedź

  Polecam nie inwestować w tę platformę, jest to oszustwo, zainwestowałem 112 USD w zakup pakietu start 1 i przez pomyłkę umieściłem opcję 1 trucash, natychmiast skontaktowałem się z obsługą klienta, aby dokonać korekty i dali mi odpowiedz, że nie wiem, że nic nie może zrobić, praktycznie przegrał te pieniądze z tokenem, który może nigdy nie wyjść

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Eric, dziękuję za komentowanie Taurus Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Abraham odpowiedź

  Dzięki za poinformowanie mnie, byłem tylko trochę daleko od zainwestowania dużej sumy w tych przestępców i dobrze, że przeczytałem twoją recenzję i komentarze i wyszedłem, bardzo dziękuję za twoją wspaniałą pracę, tak trzymaj, ja na pewno pomożesz wielu ludziom, DZIĘKUJĘ!!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Abrahamie, dziękuję za Twój komentarz, naszym zadaniem jest pomaganie ludziom w uzyskiwaniu informacji i nie dawaniu się nabrać na te oszukańcze firmy lub brokerów. Cieszymy się, że otrzymujemy pisma takie jak Twoje, które dają nam jeszcze więcej motywacji.

   Pozdrowienia.

 4. Mateo odpowiedź

  Czy platforma jest nadal ważna?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mateo, powinieneś porozmawiać z obsługą tej witryny, aby dowiedzieć się, czy nadal działają, czy nie.

   Pozdrowienia.

 5. Joanna C odpowiedź

  Chcę skorzystać z Twoich usług, co myślisz o firmie?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juana C, dziękuję za komentowanie Taurus Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.