✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Tango Trading. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Tango Trading i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWtangotrading.co – tangotrading.mx
🏠 spółkao tym nie wspomina
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaHandel tangiem
📌 AdresMexico City, DF, Meksyk (uważamy, że to fake)

⚠️ Tango Trading nie figuruje w żadnym rejestrze, a opublikowany adres nie odpowiada żadnej firmie finansowej. Nie wspominają też, do jakiej firmy należą. Klienci nie są chronieni, firma nie jest zbyt przejrzysta. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont, które oferuje Tango Trading, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Grzybnia$250
armony$1,000
Exodus$5,000

Informacje w sieci

Witryna handlowa Tango

Tango Trading zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, kalendarz ekonomiczny, kalkulator aktywów, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 525590630117

???? Końcowa ocena Tango Trading ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Tango Trading.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

Recenzja wideo Tango Trading

aktualizacje

Wiadomości o Tango Trading:

data Aktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”6839″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Tango Trading

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić handel Tango

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Tango Trading?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Tango Trading to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Tango Trading to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Tango Trading jest godny zaufania?

Nie. Tango Trading nie jest rzetelną, bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy 5) nie jest napisane do jakiej firmy należy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo niewiarygodna.

Jak odzyskać pieniądze z Tango Trading?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Tango Trading?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

62 komentarze do «Czy Tango Trading to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Żłobki kościelne Luisa Fernando odpowiedź

  Oszukali mnie w TANGO TRADING, uważajcie na tych oszustów na czele z ROYEM JIMENEZEM I FABIO LEALEM, namawiają was do inwestowania, a potem nie wypłacają wam zysków, zatrzymują wasze pieniądze, to profesjonalni oszuści

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luis Fernando, możesz odzyskać pieniądze, porozmawiaj na naszym czacie, a oni zadzwonią do Ciebie, aby ocenić Twoją sprawę. Dziękujemy za napisanie o Tango Trading. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *