Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera T2Trade (zwanego również t2trade.com), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy naprawdę zaleca się T2Trade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu T2Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: współpracuje z Naxex Belize Ltd i Cubbon Services Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Meksyku, Belize i Cyprze. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez T2Trade, zwracamy uwagę, że nie dostarcza informacji o posiadaniu różnych rodzajów rachunków.

Las platformy do obsługi jakie oferty T2Trade to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które T2Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa T2Trade
Strona internetowa T2Trade

T2Trade zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, sygnały rynkowe, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Handel T2 |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: t2trade.com

Número de teléfono: + 52 1 55 8762 4128

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Handel T2 <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma T2Trade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawdą jest, że zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, szukając opinii o T2Trade nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii . Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Uwaga: w październiku 2020 dodano CNMV Handel T2 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o T2Trade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

7 komentarze do «T2Trade: Ocena i komentarze»

 1. Rosa Maria odpowiedź

  nie spadaj na bieżąco płacę konsekwencje wiary w ludzi z tą cholerną mocą malowania nieba kolorami którymi też cię otaczają straciłem ziemię materialne rzeczy do zainwestowania straciłem zaufanie a oni nie wiedzą jak żałuję że otrzymałem które nazywają handel t3

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Rosa María, dziękuję za napisanie o T2Trade. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Raul Isai odpowiedź

  Wiem, że dane tych osób kontaktują się ze mną

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Raul, jeśli chcesz pomóc, opublikuj informacje lub napisz do działu kontakt na naszej stronie. Dziękuję.

   Pozdrowienia.

 3. Pepe odpowiedź

  Dzień dobry dzielę się moim doświadczeniem z tymi złodziejami T2trade (www.t2trade.com). Miesiące temu osoba, którą uważałam za mojego przyjaciela, zaprosiła mnie do zainwestowania w to miejsce, w którym pracował (w razie potrzeby mogę podać jego prawdziwe nazwisko) i skierował mnie do Carolina Zavala. Na początku wszystko było w porządku, dopóki pandemia nie spadła i poprosiłem o wycofanie kapitału. Umówiliśmy się na część i drugą, która generowałaby inwestycje, zgodziłem się i w końcu resztę straciłem, bo w końcu to jest rynek. Następnie Diego Ruiz skontaktował się ze mną i wypytał mnie o to, skomentowałem, że nie jestem zainteresowany działaniem, ponieważ nie mam czasu i zaoferował mi opcję o nazwie Money Manager, gdzie zarządzają. Kapitał i deponują ci stały zysk co miesiąc, co wydawało mi się dobre. Zgodziłem się i spędziłem dzień, w którym powinni dać mi wygrane, a ten facet odpowiedział mi, że zgodnie z obecną sytuacją wszystko jest opóźnione. Minęło 10 dni, a teraz nawet nie raczy mi odpowiedzieć. Szkoda, że ​​nie czytałem wcześniej i nie badałem, nauczyłem się. Lekcja chociaż wszystko wskazuje na to, że straciłem pieniądze, które uczciwie zarobiłem. Wiem, że Bóg mi to zwróci, a oni zapłacą za swoje zło.

  Mimo to mam telefony, rozmowy WhatsApp itp., aby pokazać ci, czy ktoś wie, czy można coś zrobić, aby spróbować odzyskać lub przynajmniej znaleźć sposób, aby nadal pokazywać światu śmieci, którymi są i nie wpadać w ich pułapka, proszę powiedz mi, że można to zrobić. Poszedłem już złożyć raport do banku, ale powiedzieli mi, że szanse są prawie zerowe.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pepe, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z GrahamFE. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Rosa odpowiedź

   Karolina też mnie oszukała, mlaskała mi prawdę, nawet nie wiem, jak żyje po tylu szkodach, które wyrządza wygodnie dotykając pieniędzy, pieniędzy, z którymi codziennie się boryka i jak zapomnieć paran Ricardo, kolejny mały klejnot tak jak ona, tacy kłamcy nikczemni złodzieje ale już nawet nie płacz to dobrze ich karma przyjdzie do nich

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.