Komentarze Swiss24

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Szwajcaria24 (zwany również nazwą: swiss24.io), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy Swiss24 do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Swiss24 ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to szwajcarskie24? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Axis Solutions LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Swiss24 jest brokerem nieregulowanym. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Swiss24, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Micro, Konto ECN, Konto Złote, Konto Islamskie i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 500, materiały edukacyjne, spread od 1 pipsa, minimalny lot 0.01, maksymalny lot 5, dźwignia do 1:500, opiekun konta, tryb handlu STP, egzekucja rynkowa.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 2.500, materiały edukacyjne, spread od 0.1 pipsa, minimalny lot 0.01, maksymalny lot 40, dźwignia do 1: 300, opiekun konta, tryb handlu STP, egzekucja rynkowa.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, materiały edukacyjne, spread od 0.7 pipsa, minimalny lot 0.01, maksymalny lot 40, dźwignia do 1: 300, opiekun konta, tryb handlu STP, egzekucja rynkowa.

Konto islamskie: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, materiały edukacyjne, spread od 0.7 pipsa, minimalny lot 0.01, maksymalny lot 40, dźwignia do 1: 300, opiekun konta, tryb handlu STP, egzekucja rynkowa.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 25.000, materiały edukacyjne, spread od 0.1 pipsa, minimalny lot 0.01, maksymalny lot 40, dźwignia do 1: 100, opiekun konta, tryb handlu STP, egzekucja rynkowa.

 • La platforma do działania jakie oferuje Swiss24 to: Platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Swiss24 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Swiss24
Strona internetowa Swiss24

Szwajcaria24 zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: kalendarz ekonomiczny, promocje, informacje, kursy edukacyjne, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Szwajcaria24 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa:swiss24.io

📞Numer telefonu: + 44 20 4501 0097

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Swiss24. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Szwajcaria24 <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Szwajcaria24 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w kraju bardzo niebezpiecznym dla tego typu działań (Dominika), dodatkowo szukając opinii o Swiss24 znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano BaFin (Niemcy) Szwajcaria24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CONSOB Szwajcaria24 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Swiss24? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Swiss24: Ocena i komentarze»

 1. Maurizio odpowiedź

  Kiedy dowiedziałem się, że zamierzam zobaczyć stronę Swiss24, moje ziarno zostanie uregulowane i będę miał siedzibę w Londynie.
  Potwierdził to również sprzedawca loro Fabio Brunetti, który mój chiamava da questo n.+34 635388210 poi uno collaboratore Andy 044 5490955…… la piattaforma mt4 – 58000811 – AxisSolutions-Server

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Maurizio, nie są w Wielkiej Brytanii, używają telefonów VOIP, które mogą jechać do wybranego kraju. Dzięki za komentowanie Swiss24. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. MARCO odpowiedź

  Oszukali mnie 2900 dolarów. Szukam sposobu na odzyskanie pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć MARCO, dziękuję za komentowanie Swiss24. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.