Komentarze dotyczące szwajcarskiej premii walutowej

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Szwajcarska waluta premium (zwany także swisspremiumfx.com), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy naprawdę polecamy Swiss Premium Fx przy dokonywaniu inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Swiss Premium Fx ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Swiss Premium Fx? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Axis Solutions Sp.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Swiss Premium Fx, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Micro, Konto Premium, Konto VIP i Konto Zero Fixed. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, dźwignia do 1:1000, spread od 1.8 pipsa, minimalny lot 0.01, dedykowany opiekun konta 24/5, bezpośrednia linia do transakcji z działu operacyjnego.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, dźwignia do 1:1000, spread od 1.6 pipsa, minimalny lot 0.01, dedykowany opiekun konta 24/5, bezpośrednia linia do transakcji z działu operacyjnego.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, dźwignia do 1:1000, spread od 1.4 pipsa, minimalny lot 0.01, dedykowany opiekun konta 24/5, bezpośrednia linia do transakcji z działu operacyjnego.

Zero ustalonego konta: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, dźwignia do 1:500, spread od 0.0 pipsa, minimalny lot 0.01, dedykowany opiekun konta 24/5, bezpośrednia linia do transakcji z działu operacyjnego.

Rodzaje kont Swiss Premium Fx
Rodzaje kont Swiss Premium Fx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Swiss Premium Fx to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Swiss Premium Fx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Swiss Premium Fx
Strona internetowa Swiss Premium Fx

Swiss Premium Fx zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Szwajcarska waluta premium 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: swisspremiumfx.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Swiss Premium Fx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Szwajcarska waluta premium <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Szwajcarska waluta premium jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o Swiss Premium Fx znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB Szwajcarska waluta premium do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 BaFin dodany do Szwajcarska waluta premium do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Swiss Premium Fx? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Swiss Premium FX: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lucas, dziękuję za komentarz dotyczący Swiss Premium FX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *