SWIFTCAPITALOPTION Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera SWIFTCAPITALOPTION (zwany również swiftcapitaloption.com), jest brokerem kryptowalut. Czy naprawdę poleca się SWIFTCAPITALOPTION do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję SWIFTCAPITALOPTION. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Anglia (może to być fałszywe, ponieważ nie widzimy, że jest to regulowane w tym kraju)

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez SWIFTCAPITALOPTION, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Podstawowe, Konto Klasyczne, Konto VIP i Konto Ruby. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, natychmiastowe wypłaty, 10% prowizji za polecenie. Zysk 75% w 5 dni.

Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy 1.500 $, natychmiastowe wypłaty, 15% prowizji za polecenie. Zysk 85% w 7 dni.

Konto VIP- Minimalny depozyt początkowy 10.000 $, natychmiastowe wypłaty, 20% prowizji za polecenie. Zysk 95% w 14 dni.

Konto Rubinowe: Minimalny depozyt początkowy 20.000 25 $, natychmiastowe wypłaty, 105% prowizji za polecenie. 21% zysku w XNUMX dni.

Rodzaje kont SWIFTCAPITALOPTION
Rodzaje kont SWIFTCAPITALOPTION

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje SWIFTCAPITALOPTION to: własna platforma SWIFTCAPITALOPTION.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które SWIFTCAPITALOPTION udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa SWIFTCAPITALOPTION
Strona internetowa SWIFTCAPITALOPTION

SWIFTCAPITALOPTION zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat OPCJA KAPITAŁOWA SWIFTC |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Swiftcapitaloption.com

Número de teléfono: + 1 (970) 736-7183

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona OPCJA KAPITAŁOWA SWIFTC <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma SWIFTCAPITALOPTION jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, nie wiemy, gdzie tak naprawdę ma swoją siedzibę, szukając opinii o SWIFTCAPITALOPTION nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez osiągnięcia. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o SWIFTCAPITALOPTION? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «SWIFTCAPITALOPTION: Ocena i komentarze»

 1. Anioły odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Anioły, dziękuję za napisanie o SWIFTCAPITALOPTION. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.