Komentarze użytkowników Surrey Libor

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Surrey Libor, jest brokerem forex i CFD. Czy Surrey Libor jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów. Należy zauważyć, że strona internetowa tej firmy nie jest w języku kastylijskim/hiszpańskim, ale ze względu na wiadomości otrzymane od hiszpańskojęzycznych klientów, zdecydowaliśmy się zrecenzować Surrey Libor.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: cóż, to ciekawe, wspominają, że mają siedzibę na Hawajach, w Kolumbii, a wkrótce także w San Francisco.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają absolutnie nic o żadnej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieuregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Surrey Libor, zwracamy uwagę, że Surrey Libor nie dostarcza informacji na temat różnych typów kont.

The platformy do obsługi Co oferuje Surrey Libor: oni też o tym nie wspominają.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Surrey Libor udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Surrey Libor
Strona internetowa Surrey Libor

Surrey Libor zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: Tak naprawdę nie zapewniają żadnych zasobów ani pomocy inwestorom.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje dotyczące Surrey Libor

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.surreylibor.com

Número de teléfono: 1-808-631-1182, +57 313 3643512, +1 518-712-4252, 1-484-206-7601

E-mail: niewymienione

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma Surrey Libor jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że inwestowanie w Surrey Libor to zły pomysł, dlaczego? Jest to broker nieuregulowany, nie wspomina do jakiej firmy należy, nie mogliśmy znaleźć opinii na ich temat w internecie (co by wskazywało, że jest to „nowy” broker), również fakt, że oferują zwroty po prostu niemożliwe ( na swoim instagramie wspominają, że mogą na przykład zarobić 6.000 USD w mniej niż godzinę).

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Surrey Libor? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *