Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Surefxoptions (zwanego również surefxoptions.online), jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy Surefxoptions naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Surefxoptions. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych (informacja ta jest prawdopodobnie nieprawdziwa, ponieważ nie podaje szczegółów jej lokalizacji, a także nie jest regulowana przez żaden podmiot amerykański).

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: twierdzą, że są regulowani przez różne organy, ale uważamy, że kłamią w tym zakresie, ponieważ nie oferują nam szczegółów przepisów. Jest to nieregulowany broker udający brokera regulowanego.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Surefxoptions, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, wsparcie 24/7, kapitał zwrotny, 2.500 bonus startowy, nieograniczony sygnał transakcyjny, 3 żądania wypłaty tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 1.600 $, wsparcie 24/7, kapitał zwrotny, 5.500 bonus startowy, nieograniczony sygnał transakcyjny, 7 żądania wypłaty tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 4.000 $, wsparcie 24/7, kapitał zwrotny, 15.500 bonus startowy, nieograniczony sygnał transakcyjny, 14 żądania wypłaty tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

 

Rodzaje kont Surefxoptions
Rodzaje kont Surefxoptions

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które Surefxoptions oferuje to: własna platforma Surefxoptions.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Surefxoptions udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa Surefxoptions

Surefxoptions zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy, wiadomości ze świata finansów, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Opcje Surefx |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: surefxoptions.online

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Opcje Surefx <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Surefxoptions jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, który próbuje zostać regulowanym brokerem, nie wiemy, gdzie tak naprawdę ma swoją bazę, szukając opinii o Surefxoptions nie znaleźliśmy żadnej inna recenzja, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Surefxoptions? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *