✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Komentarze TOLTECHFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Surefxoptions (zwanego również surefxoptions.online), jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy Surefxoptions naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Surefxoptions. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych (informacja ta jest prawdopodobnie nieprawdziwa, ponieważ nie podaje szczegółów jej lokalizacji, a także nie jest regulowana przez żaden podmiot amerykański).

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: twierdzą, że są regulowani przez różne organy, ale uważamy, że kłamią w tym zakresie, ponieważ nie oferują nam szczegółów przepisów. Jest to nieregulowany broker udający brokera regulowanego.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Surefxoptions, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne i Konto Złote. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe- Minimalny depozyt początkowy 1.000 $, wsparcie 24/7, kapitał zwrotny, 2.500 bonus startowy, nieograniczony sygnał transakcyjny, 3 żądania wypłaty tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

Konto Srebrne- Minimalny depozyt początkowy 1.600 $, wsparcie 24/7, kapitał zwrotny, 5.500 bonus startowy, nieograniczony sygnał transakcyjny, 7 żądania wypłaty tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy 4.000 $, wsparcie 24/7, kapitał zwrotny, 15.500 bonus startowy, nieograniczony sygnał transakcyjny, 14 żądania wypłaty tygodniowo, bezpłatne wsparcie.

Rodzaje kont Surefxoptions
Rodzaje kont Surefxoptions

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi które Surefxoptions oferuje to: własna platforma Surefxoptions.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Surefxoptions udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa TOLTECHFX
Strona internetowa Surefxoptions

Surefxoptions zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy, wiadomości ze świata finansów, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Opcje Surefx |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: Surefxoptions.online

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Opcje Surefx <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Surefxoptions jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieregulowany broker, który próbuje zostać regulowanym brokerem, nie wiemy, gdzie tak naprawdę ma swoją bazę, szukając opinii o Surefxoptions nie znaleźliśmy żadnej inna recenzja, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Surefxoptions? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Surefxoptions: Ocena i komentarze»

 1. Gregorio odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gregorio, dziękuję za napisanie o Surefxoptions. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *