Komentarze na temat SupraTrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera SupraTrade (zwany także supratrade.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy SupraTrade jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu SupraTrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Widdershins Group Ltd.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez SupraTrade, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto VIP Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, bonus powitalny do 50%, wypłata standardowych środków, materiały analityczne, materiały dydaktyczne, zapoznanie się z platformą.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, bonus powitalny do 50%, standardowa wypłata środków, materiały analityczne, materiały dydaktyczne, zapoznanie się z platformą, osobisty analityk finansowy.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, bonus powitalny do 75%, przyspieszona wypłata środków, materiały analityczne, materiały dydaktyczne, zapoznanie się z platformą, osobisty analityk finansowy.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, bonus powitalny do 100%, wypłata środków o wysokim priorytecie, materiały analityczne, materiały dydaktyczne, zapoznanie się z platformą, osobisty analityk finansowy, kwartalny biznesplan, opracowanie osobistej strategii.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, bonus powitalny (oferta indywidualna), wypłata środków w godzinach pracy, materiały analityczne, materiały szkoleniowe, zapoznanie się z platformą, osobisty analityk finansowy, plan handlowy, tworzenie strategii osobistych, demo tradingu na żywo, narzędzia handlowe VIP .

Rodzaje rachunków SupraTrade
Rodzaje rachunków SupraTrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania Oferty SupraTrade to: platforma cTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które SupraTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona SupraTrade
Strona SupraTrade

SupraTrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, wiadomości, promocje, wyjaśnienia podstawowych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

| Inne informacje na temat SupraTrade |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: supratrade.io

Número de teléfono: nie ma

E-mail: Aby się skontaktować, konieczna jest rejestracja

 

>>> Ocena włączona SupraTrade <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? SupraTrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker nieuregulowany, z siedzibą w bardzo niebezpiecznym kraju (Dominika), dodatkowo szukając opinii na temat SupraTrade znalazł kilka negatywnych i ostrzega przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : SupraTrade wraz z brokerami 24FinTime, AdamantFX, Grupa Zasobów, CFBroker, Finlay, OctoFinanse, SpaceMarket y TopTrade Group Należą do niesławnej Widdershins Group Ltd., firmy o fatalnej reputacji, z wieloma skargami, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CNMV SupraTrade do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o SupraTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

8 komentarze do «SupraTrade: Ocena i komentarze»

 1. Renzo odpowiedź

  Ten Broker to oszustwo, w 2020 roku zrobiłem przelew bankowy 394.50 soli, aby aktywować moje konto, a po kilku dniach już go aktywowałem i zacząłem handlować i zarabiać.. A potem przydarzyła mi się tragedia i byłem całkowicie nieprzytomny i nie mogłem odbierać połączeń. Na pewno były to telefony od tego Brokera, nie wiem, po tym jak wyzdrowiałem, wszedłem na ich stronę i nie można było wejść. Powiedziałem, że na pewno będzie miał wady, ale naprawa trwa tylko kilka dni, a nie kilka miesięcy. A jednocześnie ten broker od tego momentu miał problemy, nie odpowiadał na jego sieci społecznościowe i zostawił mnie widzianym bez wiadomości. Uważam to za brokera oszustw i oszustw. Od tego momentu powiedział mi, że u nas zarobisz dużo pieniędzy, a to zmieni Twój styl życia.. Więc osobom, które polecam, nie dajcie się nabrać na tego brokera. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić swoją stronę https
  : // supratrade .io / logowanie /.
  Jestem bardzo rozczarowany tak wielkim poświęceniem, jakie poniosłem, aby zebrać tę kwotę. Nie czy płakać, czy mi przeszkadzać. Przydarzyła mi się zła rzecz. Jeśli zobaczysz tę wiadomość SupraTrade, zwróć moje pieniądze.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Renzo, dziękuję za komentowanie SupraTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Giovnni odpowiedź

  Musiałem też wpłacić te 100 dolarów, a później zaoferowali mi pożyczkę w wysokości 2000 dolarów, aby rzekome inwestycje wzrosły do ​​większej kwoty, sięgającej 27.000 XNUMX dolarów. Dzwonili do mnie natarczywie, aby zamknąć pożyczkę, do niedawna facet powiedział mi, że zamierzają zgłosić mnie do Interpolu za niewpłatę kredytu, ponieważ mówi, że firma naliczy im grzywnę.
  W każdym razie to wszystko jest dziwne.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Giovnni, dziękuję za komentowanie SupraTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Leidy odpowiedź

  Ten broker, jak już wspomnieli, to tylko oszustwo, ukradli mi 100 dolarów. Początkowo mówią, że dają premię w wysokości 50 dolarów i że można mieć pewną część pieniędzy, bo reszta to inwestycje, potem mówią, że to były pieniądze tylko po to, żeby założyć konto, że nic nie zainwestowano , w końcu sprawy kończą się na złych warunkach, ponieważ w końcu zwracasz uwagę na matkę, a ona blokuje Twoje konto. Prawdziwi złodzieje ludzie, proszę nie ufaj, zostałem oszukany, ale nie chcę, aby stało się to z innymi ludźmi. Mam pytanie, kto oskarża tych ludzi, wydaje się, że nadal swobodnie robią to, co robią. Ta rozmowa została utracona, prawda jest taka, że ​​nie mam nadziei na odzyskanie czegokolwiek. Grozili mi, dopóki nie skontaktowałem się z prawnikiem dla nich, tak naprawdę nie sądzę, że mają kogokolwiek, robią to tylko po to, aby ludzie milczeli.Sprawa, dzielę się moim doświadczeniem i mam nadzieję, że wezmą je pod uwagę.Piękny dzień dla wszystkich.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Leidy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z SupraTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 4. Lucy odpowiedź

  ICH PRACA TO TYLKO KRADZIEĆ I NIC INNEGO, STRACIŁEM Z NAMI DUŻO PIENIĘDZY, MAMY NADZIEJĘ, ŻE MOGĘ JE ODZYSKAĆ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć LucY, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z SupraTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *