W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w SupraTrade. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o SupraTrade i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWsupratrade.io
🏠 spółkaWiddershins Group Ltd
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformacTrader
📌 LokalizacjaDominika

⚠️ SupraTrade jest własnością firmy Widdershins Group Ltd znajduje się na Dominikanie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje rachunków, które oferuje SupraTrade, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów rachunków:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Brąz$ 100
Srebrny$ 1.000
Złoto$ 10.000
Platyna$ 25.000
VIP$ 100.000

Informacje w sieci

strona supratrade

SupraTrade dostarcza podstawowych wyjaśnień na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, kalendarza ekonomicznego, nowości, promocji, wyjaśnienia podstawowych pojęć, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena SupraTrade ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W SupraTrade.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o SupraTrade:

data Aktualizacja wiadomości
czerwiec 2021Reklamacja przeciwko SupraTrade z dnia CNMV.
listopada 2022 SupraTrade wraz z brokerami 24fintimeAdamantFXGrupa ZasobówBroker CFFinlayOctoFinanserynek kosmicznyTopTrade Group należą do Widdershins Group Ltd., firmy o złej reputacji, wielu skargach, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o SupraTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z SupraTrade.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez SupraTrade

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić SupraTrade

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić SupraTrade?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy SupraTrade to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że SupraTrade to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy SupraTrade jest niezawodny?

Nie. SupraTrade nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z SupraTrade?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla SupraTrade?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «SupraTrade: Ocena i komentarze»

 1. Renzo odpowiedź

  Ten Broker to oszustwo, w 2020 roku zrobiłem przelew bankowy w wysokości 394.50 soli, żeby aktywować swoje konto, a po kilku dniach aktywowałem go i zacząłem działać i zarabiać… A potem przydarzyła mi się tragedia i byłem zupełnie nieświadomy i nie mógł odbierać telefonów. Na pewno były to telefony od tego brokera, nie wiem, po wyzdrowieniu wszedłem na ich stronę internetową i nie mogłem się dostać. Powiedziałem, że na pewno będzie miał wady, ale naprawienie ich zajmie tylko kilka dni, a nie kilka miesięcy. W tym samym czasie ten broker od tego momentu, w którym miał problemy, nie odpowiadał na jego sieci społecznościowe i zostawił mnie widzianym bez wiadomości. Uważam to za brokera oszustw i oszustw. Od tego momentu powiedział mi, że u nas zarobisz dużo pieniędzy, a to zmieni Twój styl życia, więc polecam ludziom, aby nie nabierali się na tego brokera. Jeśli chcesz, możesz odwiedzić ich stronę https
  ://supratrade.io/log-in/.
  Jestem bardzo rozczarowany tak wielkim poświęceniem, jakie poniosłem, aby zebrać tę kwotę. Nie czy płakać, czy mi przeszkadzać. To zła rzecz, która mi się przytrafiła. Jeśli zobaczysz tę wiadomość SupraTrade, zwróć moje pieniądze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Renzo, dziękuję za komentowanie SupraTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Giovnni odpowiedź

  Musiałem też wpłacić te 100 dolarów, a później zaoferowali mi pożyczkę w wysokości 2000 dolarów, aby rzekome inwestycje wzrosły do ​​większej kwoty, sięgającej 27.000 XNUMX dolarów. Dzwonili do mnie natarczywie, aby zamknąć pożyczkę, do niedawna facet powiedział mi, że zamierzają zgłosić mnie do Interpolu za niewpłatę kredytu, ponieważ mówi, że firma naliczy im grzywnę.
  W każdym razie to wszystko jest dziwne.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Giovnni, dziękuję za komentowanie SupraTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. przepraszam odpowiedź

  Ten broker, jak już wspomnieli, to tylko oszustwo, ukradli mi 100 dolarów. Początkowo mówią, że dają premię w wysokości 50 dolarów i że można mieć pewną część pieniędzy, bo reszta to inwestycje, potem mówią, że to były pieniądze tylko po to, żeby założyć konto, że nic nie zainwestowano , w końcu sprawy kończą się na złych warunkach, ponieważ w końcu zwracasz uwagę na matkę, a ona blokuje Twoje konto. Prawdziwi złodzieje ludzie, proszę nie ufaj, zostałem oszukany, ale nie chcę, aby stało się to z innymi ludźmi. Mam pytanie, kto oskarża tych ludzi, wydaje się, że nadal swobodnie robią to, co robią. Ta rozmowa została utracona, prawda jest taka, że ​​nie mam nadziei na odzyskanie czegokolwiek. Grozili mi, dopóki nie skontaktowałem się z prawnikiem dla nich, tak naprawdę nie sądzę, że mają kogokolwiek, robią to tylko po to, aby ludzie milczeli.Sprawa, dzielę się moim doświadczeniem i mam nadzieję, że wezmą je pod uwagę.Piękny dzień dla wszystkich.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Leidy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z SupraTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Lucy odpowiedź

  ICH PRACA TO TYLKO KRADZIEĆ I NIC INNEGO, STRACIŁEM Z NAMI DUŻO PIENIĘDZY, MAMY NADZIEJĘ, ŻE MOGĘ JE ODZYSKAĆ

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć LucY, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z SupraTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.