Broker Bux

summapy komentarze

Analiza na Summapips

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Summapy (zwany także imieniem: summapips.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Summapips do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Summapips ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Summapips jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Summapips wspomina o byciu częścią DMF Markets Ltd.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.
 • ❌ Jeśli przeanalizujemy jego bezpieczeństwo, zauważymy, że Summapips nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Summapips jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont jakie oferuje Summapips, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na ich istnienie.

La platforma do działania oferowane przez Summapips to: MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Summapips udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa podsumowania
Strona internetowa podsumowania

Summapips zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bonus powitalny, niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, a także wiadomości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Summapy

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: summapips.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony internetowej, aby roszczenia kontakt [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Summapips. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Summapy

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Summapips jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. To jest nielegalna firma, czyli nie posiada niezbędnych uprawnień do prowadzenia działalności jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to bardzo nieprzejrzysta firma, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie posiada regulacji (firma nieregulowana).

❌ Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że są firmą bardzo niepoważne i niebezpieczne wysłać pieniądze.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w czerwcu 2021 CNMV dodano Summapips do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV czerwiec 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Summapips? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

84 komentarze do «Podsumowanie: Ocena i komentarze»

 1. Fran odpowiedź

  Analityk De Roberto Mancera z summapips to brudny oszust, bądź ostrożny z tymi oszustami

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fran, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Wilber odpowiedź

  Dzień dobry. Niestety, ja też zostałem OSZKODZONY przez tego błędnie nazwanego brokera. Dzwonią do ciebie przechodząc przez różne firmy (w moim przypadku dzwonili do mnie z Meta Quotes), po dokonaniu wpłaty (co zwykle nie jest na platformie, ale przez portfel płatniczy) konto pojawia się podobno w Sumapips, gdzie aktualizują wszystko ręcznie a następnie pobrać platformę MT5, gdzie również aktualizują wszystko ręcznie; ale w rzeczywistości grafika jest „lustrem lub demo”, nie jest prawdziwa, to nie są twoje pieniądze, ale sprawiają, że wierzysz, że tak jest. Kiedy poprosiłem o wypłatę, MT5 wyglądało na zablokowane, a doradca konta, niejaki Diego Ferreira, powiedział mi, że aby go odblokować, muszę otworzyć operację „kurczaka”, na którą się zgodziłem. Miał 833 euro i otworzył dwie operacje, jedną w górę, a drugą w dół, pozostawiając wolny kapitał w wysokości tylko 125 euro. Dziś obie operacje są jeszcze otwarte i nie mam do nich dostępu, żeby coś zrobić, a gdybym mógł zamknąć chociaż jedną, to wszystko stracone, nie ma najmniejszego marginesu, żeby cokolwiek uratować. Widzę je na wykresie, ale nic więcej. Kiedy poskarżyłem się doradcy, powiedział mi, że „rynek jest taki” i że jedynym sposobem na zaoszczędzenie konta jest wpłacenie kolejnej wpłaty 1500 euro, na co oczywiście się nie zgadzałem. Ten Ferreira przedstawia się jako "profesjonalista handlowy" ... i tak, jeśli jest profesjonalistą, ale z SCAM. Pierwszy kontakt był z pewnym Sergio Camacho, podobno z Meta Quotes, potem spotkałem się z pewnym Jeremy Molano i otrzymałem pocztę od pewnej Laury. Są dobrze zorganizowanym gangiem do przekrętów.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Wilber, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. CARLOS GUILLERMO MENGUAL QUINTERO odpowiedź

  Dzwonili do mnie co miesiąc, aż padłem z tą kulą oszustów, dzięki Bogu inwestycja wyniosła 950.000 XNUMX pesos kolumbijskich i to nie było więcej, sprawiają, że wierzysz, że zarabiasz z nimi i chcą, abyś dalej inwestował więcej, niestety ja nie widziałem wcześniej tej strony i przestałbym nie inwestować z tymi oszustami, przestali do mnie dzwonić, nie wiem jak odzyskać inwestycję, wniosek NIE INWESTUJE SĄ SZRUCHY, SZCZURY, OSZUSTRZY

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć CARLOS, dzięki za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Kevin odpowiedź

  Witam, kilka miesięcy temu zostałem oszukany przez summapips, 3 dni temu skontaktowała się ze mną osoba o imieniu Ivan Buscaver, z następującym e-mailem [email chroniony]. Ta osoba powiedziała mi, że był byłym pracownikiem summapips i wskazał, że są oszustami, ale chce się na nich zemścić.
  Dał mi e-mail z banku o nazwie Online Media Bank. i okazuje się, że otworzyli konto na moje nazwisko z innymi fałszywymi informacjami. Wszedłem i na tym koncie jest 58344 XNUMX euro, okazuje się, że gdy próbuję dokonać wypłaty, podobno mówią mi z banku, że muszę zapłacić prowizję za wykonanie przelewu. wyobrażam sobie, że jest to również oszustwo z ich strony. Informacje bankowe pochodzą z [email chroniony]

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Kevin, czy to część oszustwa, bank też jest postrzegany jako oszustwo, znajduje się w Saint Kitts i Nevis, na niektórych wyspach na Karaibach.

   Pozdrowienia.

 5. Josue19 odpowiedź

  Byłem również ofiarą tego oszustwa Sprawili, że straciłem wszystkie pieniądze w ciągu 5 minut ponad 15,000.00 30 € sprawili, że pomyślałem, że to bardzo opłacalna inwestycja zaoferowali mi XNUMX% tygodniowych zysków, teraz moje konto pojawia się z sumą saldo na czerwono i ujemne, a oni dzwonili do mnie o kolejną pożyczkę, aby odzyskać pieniądze, ale odmówiłem, powiedzieli mi, że teraz wyślą mnie do swoich prawników i że będę musiał spłacić pożyczkę i stracić to, co zainwestowałem, teraz ja przechodzę przez kryzys gospodarczy, ponieważ pieniądze zainwestowane w summapips pochodziły z kredytu bankowego.

  PROSZĘ NIE INWESTOWAĆ POJEDYNCZY PENT TO OSZUSTWO.

  To są szczegóły oszustów.
  Telefon, pod którym codziennie dzwonili.
  + 44203769366

  Telefon Whatapp, na który poprosili mnie o przesłanie danych, aby otworzyć konto.
  +52 55 2761 2541
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]

  Proszę, potrzebuję twojej pomocy w odzyskaniu kapitału, ponieważ spłata pożyczki wymaga wielu lat pracy. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Josue19, dzięki za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Roscio, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. ruben urena odpowiedź

  Jestem też ofiarą oszustwa summapips, daje mi to tyle odwagi, że ci ludzie wykorzystują innych, aby się wzbogacić, byłem głupcem, że w nich wierzyłem, ale wszystko się opłaca, kiedy wierzę w carma.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ruben, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. pytanie odpowiedź

  Jestem również ofiarą SUMMAPIPS, pochodzę z Kolumbii i zbankrutowali, straciłem ponad 17000 XNUMX euro.

  Czy możesz mi powiedzieć, jakie działania można podjąć?

  Czy można odzyskać inwestycję?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Oscar Fernando Rodriguez-Cruz odpowiedź

  Nazywam się Oscar Rodriguez i wydaje mi się, że jestem oszukany przez Summapips, doradca nazywa się Melquiades, zainwestowałem już 500 euro, a w zeszłym tygodniu przekonał mnie do wzięcia kredytu w wysokości 3000 euro na wprowadzenie ich na giełdę z rentownością 30% pewnie widzę tą rentowność w Megatrader 5 ale teraz domaga się żebym te 3000 euro wpłacił z jutrzejszym terminem i żebym podpisał dokument, że jak nie zablokuję konta i wyślę do mnie prawników obciążyć mnie tymi pieniędzmi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Oscar, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Oscar, wszystkie informacje pomagają, dzięki za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 9. Mauricio Muette A. odpowiedź

  Nazywam się Mauricio, dziękuję Bogu, ponieważ znalazłem tę stronę, ponieważ ludzie tego brokera Summa Pips dzwonili do mnie natarczywie przez ostatnie dwa miesiące, aby za ich pośrednictwem inwestować, w piątek wysłałem im kopię mojego paszportu i rachunek za media, niby po to, żebym mógł podać adres zamieszkania i sformalizować otwarcie konta, w poniedziałek myślałem o przelewie 3000 dolarów, zadzwonił do mnie ten Jeremy Montijano, ale jeszcze z większym naciskiem super kochana dziewczyna, tak, Maria Fernanda, której nazwiska nie znam, w ciągu ostatnich miesięcy inwestować z nimi.

   • Johnny Daniel odpowiedź

    Law Firm Solution Limited 80 Coleman ST, Londyn, Wielka Brytania, EC2R 5BJ
    Telefon +442038079412
    ktoś wie czy tej kancelarii można ufać ??
    Mówią mi, że mogą odzyskać moje pieniądze i rekompensatę w wysokości 25 tysięcy dolarów.Dziękuję za odpowiedzi!

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj JohnnyDaniel, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoje będą priorytetowe, aby móc ocenić tego brokera / firmę. Jeśli masz sieć znacznie lepiej.

     Mogę przewidzieć, że wygląda to jak typowa kancelaria FAKE Lawyers, która jest częścią SUMMAPIPS SCAMMERS, gdzie ich znalazłeś?

     Pozdrowienia.

     • Johnny Daniel

      Witam, tak, cóż, próbowałem zdobyć kogoś, kto może odzyskać moje konto 4763.90 euro, które zablokowałem za pomocą tych summapipów i wysłali mi e-mail z informacją, że mogą mi pomóc, nazywa się Frank William Webster i jest z kancelarii Law Firm Solutions Limited i przysłali mi pdf do podpisania upoważnienia do odbioru wspomnianej inwestycji !!!

      Twoje zdrowie…

     • Polecani brokerzy

      Witaj JohnnyDaniel, to są dwaj oszuści, kradną tylko tych z Summapips i tych z Kancelarii, ci ostatni nie są prawnikami ani nic w tym rodzaju, a potem powiedzą ci, że wyzdrowieli i że płacisz cokolwiek i uwierzysz im i wysyłaj pieniądze myśląc, że przyślą ci to, co straciłeś i nic nigdy do ciebie nie przyjdzie, tak to działa.

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      pozdrowienia

     • Polecani brokerzy

      Witaj JohnnyDaniel, wiele razy przeszukują firmy, które już powstały i mówią, że są nimi, a tak naprawdę nie są, a ponieważ Summapips to oszustwo, mogę zapewnić w 100%, że udają, że są tą kancelarią prawną, nie będąc w nich częścią, zapytaj z której firmy musisz dokonać przelewu lub strony internetowej, abyś wiedział do kogo musisz przelać pieniądze i bardzo wątpię, że jest to firma o tej samej nazwie. To oszustwo, to oszuści.

      Pozdrowienia.

 10. Henz odpowiedź

  Witam, pozdrawiam, co wiesz o summapips brokera. com

  Znajomy stracił z nimi dużo pieniędzy, fabuła polegała na tym, że kiedy próbuję zobaczyć operację, platforma na to nie pozwala, jakby była zmanipulowana. Aby operacja nadal działała, zużywając saldo konta i będąc ujemną.

  Teraz mówią mu, że to z powodu różnicy czasu….

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Henry, możesz poprosić o pieniądze lub spróbować wycofać się z płatności, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   PROSIMY O WSPÓŁPRACĘ WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY POSIADAJĄ INFORMACJĘ O TYCH OSZUSTWACH, ABY POMÓC, ABY MOŻEMY ZATRZYMAĆ ICH PRZESTĘPCZĄ DZIAŁALNOŚĆ.
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 11. SKARGA odpowiedź

  Witam, otworzyłem konto na Summapips, ale prawie w momencie, gdy to zrobiłem, wziąłem za pewnik, że to oszustwo, dla informacji. Napisz do tego FORUM, aby dodać pozwy przeciwko tym osobom i zakłócić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam REKLAMACJA, poproś o pieniądze lub spróbuj cofnąć płatności, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   PROSIMY O WSPÓŁPRACĘ WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY POSIADAJĄ INFORMACJĘ O TYCH OSZUSTWACH, ABY POMÓC W PROWADZENIU ICH DZIAŁALNOŚCI PRZESTĘPCZEJ.
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Johnny Daniel odpowiedź

   Jorge Giron Bolaños z CDMX Meksyk ID 1332300091
   Laura Monserrat Del Rosal Ramirez z CDMX Meksyk ID 1163112898
   Veronica Ayala Gonzalez z CDMX Meksyk ID 2026125064
   To są identyfikatory, które dali mi do depozytu, ponieważ przyznali mi, że kontynuuję inwestowanie ...
   Zapytali mnie w dolarach i przeliczono mnie na euro!

   [email chroniony] był moim doradcą!
   reszta działu !!
   [email chroniony] [email chroniony] [email chroniony]
   [email chroniony] [email chroniony] [email chroniony]
   [email chroniony] Są one z [email chroniony] według mojego doradcy!
   nazwy
   BlancaSuares, ThiagoSanchez, LuciaMejia, AnaGutierres, AgustinMalcone, CiprianoSzynszyla, InesQuievac, SebastianMarquez
   Numer telefonu
   + 442037693665

 12. Sweter rozpinany odpowiedź

  Bardzo złe doświadczenia z tym brokerem. Mam pytanie, czy możesz mnie poprowadzić, jeśli konieczne jest zamknięcie konta, które masz u nich? Jak można to zrobić? Bardzo dziękuję za komentarze i informacje, które tu zostawiłeś, pomogło mi to w podjęciu decyzji o nieprzysyłaniu Ci więcej pieniędzy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Rebeko, poproś o swoje pieniądze, nie sądzę, że wyślą je do Ciebie, ale po prostu zapomnij o nich, nie usuną Twoich danych i zadzwonią do Ciebie od innych brokerów z ich grupy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Sweter rozpinany odpowiedź

    Doceniam twoją odpowiedź, jeśli mam informacje na temat rzekomych doradców, Jeremy'ego Montijano (dzwoni z Meksyku) i Melquiadesa Franco (dzwoni z Londynu). Ten broker skontaktował się ze mną, podając informacje o metatraderze 5, na początku nigdy nie mówił o SUMMA PIPS, mówił tylko o tym, jak dobrze działa metatrader 5 i zaletach tej platformy. Do czasu dokonania wpłaty i otwarcia konta widziałem, że to summa pips, nigdy nie słyszałem o tym brokerze, nie miałem czasu się temu przyjrzeć.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Rebeco, szkoda, że ​​tak było, mam nadzieję, że odzyskasz pieniądze, z Londynu mówią ci, że dzwonią, ale w rzeczywistości ich tam nie ma. Wszyscy są w Meksyku, dzwoniąc z call center.

     Pozdrowienia.

     • Sweter rozpinany

      Witam, miałem katastrofalne doświadczenie z tym brokerem oszustw polegającym na utracie pieniędzy. Czy mogą zrobić coś nielegalnego z podanymi danymi?

     • Polecani brokerzy

      Witaj Henryku, jeśli podałeś kartę, lepiej anuluj i poproś swój bank o inną z innym numerem. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
      PROSIMY O WSPÓŁPRACĘ WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY POSIADAJĄ INFORMACJĘ O TYCH OSZUSTWACH, ABY POMÓC, ABY MOŻEMY ZATRZYMAĆ ICH PRZESTĘPCZĄ DZIAŁALNOŚĆ.

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      pozdrowienia

 13. Słońce odpowiedź

  Bardzo złe doświadczenia, w końcu wszystko stracone, naciskają na przyjęcie pożyczki lub wysłanie większej ilości pieniędzy. Nie można im ufać.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Sol, poproś o pieniądze lub spróbuj cofnąć płatności, nie sądzą, że wyślą je do Ciebie, ale po prostu o nich zapomnij, nie usuną Twoich danych i zadzwonią do Ciebie od innych brokerów ze swojej grupy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 14. Juanca odpowiedź

  W moim przypadku trudno było mi ponownie zaufać po tym, jak zostałem oszukany przez brokera, ale upewniłem się, że nie wiem gdzie, i zrobiłem test tutaj, a oni zabrali mnie do mychargeback. I tak, mógłbym to odzyskać. Jego profesjonalizm jest zauważalny z dużej odległości, dziwię się, spróbuj, nadal możesz odzyskać pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Juanca, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich z nich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • LUIS odpowiedź

   Dzień dobry Juanca
   Słuchaj, mam pewne wątpliwości co do twoich komentarzy na temat brokerów
   Czy możesz do mnie napisać na tym FORUM?

  • Johnny Daniel odpowiedź

   Twoje zdrowie…
   Zablokowali mnie i nie mogę działać tylko dlatego, że chciałem poprosić o wypłatę pieniędzy, pewien ThiagoSanchez, który był moim doradcą, a operacje są w euro, moje konto to 4763.90 $, moja wpłata 2827.22 dolarów !! Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny……

 15. FR odpowiedź

  Wyczułem oszustwo i próbowałem nawiązać wideorozmowę, robią dużo okrążeń, których nie chcą ,,, pokazuje, że są fałszywe

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć FR, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 16. D Lopez odpowiedź

  Śmiało, jeśli chcesz zainwestować u brokera Saint Vincent i Grenadyny, to jak podpisanie własnego (finansowego) nakazu śmierci.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć D, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 17. OSZKODZONE PRZEZ SUMMAPIPS odpowiedź

  HISTORIA ZAWSZE Z SUMMAPIPS WSZYSTKO DOPÓKI NIE POPROSISZ O ODWRÓCENIE, NIE SĄ JUŻ TAK PRZYJAZNE I TRACIĄ WSZYSTKIE TWOJE PIENIĄDZE !!!! UWAGA!!!! NIE RÓB TEGO!!!! NIE UFAJ SUMMAPIPS, KTÓRY DOBRZE MÓWI, ŻE POLECANY BROKER JEST BROKEREM BEZ REGULACJI !!! TWOJE PIENIĄDZE SĄ W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!!!!

  JEŚLI „ZAINWESTUJESZ” W TĘ FIRMĘ NIGDY NIE ODZYSKUJESZ PENTA, ZYSKI SĄ W 100% FAŁSZYWE I NIGDY !! NIGDY!! POZWALAJĄ NA WYCOFANIE KAPITAŁU !!

  WTEDY DRUGA PUŁAPKA !!! SPRAWIAJĄ, ŻE TRACISZ PIENIĄDZE I ZMUSZĄ CIĘ DO PRZYJĘCIA SWOICH SŁYNNEJ POŻYCZKI !!! WTEDY GROŻĄ CIĘ POZWAMI, ŻE JEŚLI NIE ZAPŁACISZ PIENIĘDZY Z POŻYCZKI, POZWÓJĄ CIĘ!!!! PONIEWAŻ POZWĘ ICH Z POLICJĄ BY ZOBACZYĆ KTO JEST WIĘCEJ MĘŻCZYZN

  SĄ OSZUSTWAMI !!! NIE MARNUJ PIENIĘDZY W TEGO RODZAJU FIRM, LEPIEJ WYKORZYSTAJ SWOJE PIENIĄDZE Z RODZINĄ, PRZYJACIÓŁMI, BLISKIMI, NIE MARNUJ PIENIĘDZY I CZASU Z TYM KŁAMUJĄCYM ZŁODZIEM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć SCAM, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • żółtodziób odpowiedź

   Witam, to samo dzieje się ze mną, proszę o pomoc, nie wytłumaczyli mi dobrze i teraz obciążają mnie 18 tys. quetzalów, że rzekomo pożyczyli mi na zwiększenie mojej inwestycji, mówią mi, że płacą mi moje zarobki, dopóki im nie zapłacę pieniądze, ale te pieniądze nigdy nie dostałem ich w swoje ręce nie mam więcej pieniędzy i nie mam możliwości wypłacenia im czegoś, czego mi nie dali lub nie wydali, mają je i oprócz moich pieniędzy dałem im dwa tysiąc quetzali i teraz nie wiem jak go odzyskać bardzo się boję

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Jackeline, NIGDY NIE PŁAĆ NIC TYM OSZUSTROM, TO WSZYSTKO TO KŁAMSTWO, ABY ZDOBYĆ WSZYSTKIE PIENIĄDZE, KTÓRE MOGĄ, nic ci nie zrobią, są manipulatorami. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 18. royes guevara odpowiedź

  Witam, polecony broker, skontaktowano się ze mną i kazali mi zainwestować 500 euro, wszystko szło z zyskiem, a potem kazali mi dokonać zakupu i w ciągu kilku minut wszystko zostało stracone, następnie doradca zadzwonił do mnie mówiąc, że przegrałem i że doradca miał zostać później odesłany do domu Powiedział mi, że pomoże mi odzyskać tę stratę, pożyczając mu 2000 euro i że zapłacę mu w czterech częściach po 500 każdej raty, co mi powiedzą, jeśli ich nie zapłacę , poszedłbym do spraw prawnych
  Doradca nazywa się arturo Hernandes
  Osoba, która się ze mną skontaktowała, nazywa się cedar omero

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Royes, Nie martw się, robią to, żebyś się przestraszył i wysłał pieniądze, to oszuści, nie pozwą Cię, możesz spać spokojnie. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 19. Milton odpowiedź

  Cóż, dali mi kredyt na 2000 euro, wysłałem im 1000. Ale zacząłem dochodzenie i znalazłem ich i postanowiłem nie wysyłać reszty, teraz grożą mi pozwem za niezgodność, czy jest jakaś możliwość, że to zrobią więc? I czy nie można już odzyskać tego, co zostało wcześniej wysłane?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Milton, Nie martw się, robią to, żebyś się przestraszył i wysłał pieniądze, to oszuści, nie pozwą Cię, możesz spać spokojnie. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 20. Milton odpowiedź

  Witam, czy możesz mi pomóc kilka dni temu zainwestowałem w nie i jak mogę odzyskać pieniądze?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Milton, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 21. Kevin odpowiedź

  Witam, w summa pipsach kazali mi zainwestować 3000 euro, musiałem mieć 1500 euro zysku, ale w jednej operacji stracili wszystko, kazali mi przyjąć kredyt w wysokości 2500 euro na kontynuację, który musiałem zapłacić dzisiaj w grudniu 29 ale nie zrobiłem tego, teraz zablokują moje konto i na pewno stracę inwestycję 3000 euro, czy jest jakiś sposób na ich odzyskanie?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Kevin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Kevin odpowiedź

    Tak, jeśli mam kontakty e-mailowe i nazwiska, dzisiaj, 30 grudnia, zadzwonili do mnie, aby skoordynować wypłatę 2500, ale ponieważ tego nie zrobiłem, zagrozili, że osoby prawne pójdą dokonać płatności.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Kevin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Grożą kwestiami prawnymi itp... ale to wszystko jest KŁAMSTWA, że się boisz i płacisz, próbują tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych z początku lub jeśli wyślesz je teraz, to zrobisz już tego nie widzisz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     pozdrowienia

     • Kevin

      Witam, kontakty nazywają się Melquiades Franco, Lucía Mejía, Jeremy Montijano, to są e-maile, których używają [email chroniony]
      [email chroniony]
      [email chroniony]
      [email chroniony]
      [email chroniony]opcji binarnych
      Numery, na które dzwonią, to +442037693665, +525631105897, +525598741520, używają tych samych numerów, ale zmieniają ludzi, aby kontynuować oszustwa. Czy można udostępniać te informacje na innych stronach, a tym samym zapobiegać oszustwom innych osób?
      pozdrowienia

     • Polecani brokerzy

      Cześć Kevin, Twoje informacje są bardzo przydatneDziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Grożą kwestiami prawnymi itp... ale to wszystko jest Kłamstwem, więc się boisz i płacisz, próbują tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych z początku lub jeśli wyślesz je teraz, to zwrócisz już tego nie widzisz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      pozdrowienia

     • Kevin

      Witam, kontynuując moją sprawę, skontaktowała się ze mną firma pomocy prawnej na rynku forex o nazwie Internacional Giambrone i partnerzy, proszą mnie o 300 euro, aby przeanalizować moją sprawę i sprawdzić, czy można odzyskać pieniądze, czy coś o tym wiesz firma?
      pozdrowienia

 22. Fer odpowiedź

  Witam, jestem Fer z Ekwadoru i moja sprawa jest bardzo podobna do tej wszystkich, którzy umieścili tutaj swój komentarz. SummaPips od DMF Markets Ltd to kompletne oszustwo. Odkryłem na ich temat kilka danych, które mogą się przydać na każde żądanie. Za naiwność poniosłem konsekwencje i nie zwracałem uwagi na prawdziwe wydarzenia, które przedstawiano mi na co dzień z tymi osobami. Mam nadzieję, że osiągniemy sprawiedliwość i że zwrócą nam skradzione pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fer, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Fer, zawsze, jeśli to możliwe, na otwartej przestrzeni, w ten sposób, aby wszyscy użytkownicy mogli mieć maksymalną dostępną informację, aby uniknąć wpadnięcia w oszustwo Summapips, chociaż jeśli nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje dane, poinformuj nas i wyślij je do Kontakt:

     https://brokersrecomendados.com/contacto/

     pozdrowienia

  • Carlota odpowiedź

   cześć, jeśli ci oszuści ukradli mojemu ojcu (ma ponad 70 lat) oszczędności życia, naprawdę możesz mi pomóc I DUŻO z tymi informacjami, aby spróbować odzyskać pieniądze. Błagam, naprawdę wyczerpałem już wszystkie możliwości, ale ci oszuści nie mogą zwrócić Ci pieniędzy.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Carlota, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips, Z procesami sądowymi i prawnikami możliwość odzyskania będzie wieczna i z nieznanym skutkiem, z firmą, która z nami współpracuje, możesz odzyskać swoje pieniądze w krótkim czasie, porozmawiaj na naszym czacie, a oni powiedzą Ci, czy masz opcje, czy nie. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Grożą kwestiami prawnymi itp... ale to wszystko jest Kłamstwem, więc się boisz i płacisz, próbują tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych z początku lub jeśli wyślesz je teraz, to zwrócisz już tego nie widzisz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Kevin, byłoby miło, gdyby Fer pomógł nam wszystkim pozwać tych OSZUSTÓW, dzięki za pisanie o Summapips, Dzięki procesom sądowym i prawnikom możliwość odzyskania będzie wieczna, jeśli nie masz bardzo konkretnych danych, z firmą, która z nami współpracuje, możesz odzyskać pieniądze w krótkim czasie, porozmawiaj z naszym czatem, a oni powiedzą Ci, czy masz opcje czy nie. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Grożą kwestiami prawnymi itp... ale to wszystko jest Kłamstwem, więc się boisz i płacisz, próbują tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych z początku lub jeśli wyślesz je teraz, to zwrócisz już tego nie widzisz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 23. Patricio acosta odpowiedź

  Witaj pośredniku Zalecane
  Pracuję z summapips. Do tej pory nic nie wycofałem, tylko inwestycja plus wpłacone podwyższenie kapitału i dziś wyszedł zakup srebra i wyszło z tego, że wszystko by stracone jak nie włożysz nowego kredytu
  Twoja pilna pomoc, ponieważ chcę wiedzieć, czy mogę odzyskać mój kapitał
  Gdzie powinienem pójść
  Proszę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Patricio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 24. maria odpowiedź

  Dzień dobry, chcę zgłosić brokera Summa Pips, zainwestować kapitał w wysokości 500 EUR, początkowo dzwonili do mnie codziennie, aby powiedzieć mi, w jakie waluty inwestować, kiedy już podwoiłem swój kapitał, chciałem poprosić o wypłatę, aby wypłacić mój inwestować i dalej pracować z zyskami, że kapitał podwoił się w ciągu miesiąca, postawiły tysiąc przeszkód na mojej emeryturze, w końcu kazali mi zainwestować w jakieś waluty i w ciągu trzech dni straciłem inwestycję, zarobki, premię, którą mi dali, to znaczy, że został mi ujemny kapitał, zanim mu się to należało i nigdy więcej do mnie nie dzwonili, ani nie odpowiadali na żadne maile, czyli zniknęli. Chcę, żebyś znał moją sprawę, abyś nigdy więcej nie inwestował w tego brokera, ponieważ są oszustami. Pilnie musimy zgłosić tych oszustów.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Anaité, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 25. Jan Józef odpowiedź

  Summapips nie jest wiarygodny, kazali mi wpłacić 200 euro stamtąd pożyczyli mi 1300 i płacę teraz nie pozwalają mi wypłacić pieniędzy i nikt nie podaje mi powodu, bądź ostrożny i nikt nie odpowiada na e-maile

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Summapips. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.