W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Summapips. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Summapips i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWsummapips.com
🏠 spółka*DMF Markets Ltd
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-maildla roszczenia kontakt [email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 5
📌 AdresPlaza Catalunya nº 20, 7. piętro, Barcelona, ​​​​Hiszpania. Link do Map Google.

⚠️ Summapips jest własnością firmy DMF Markets Ltd znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Summapips, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

witryna summapips

Summapips zapewnia bonus powitalny, niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, a także wiadomości, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Końcowa ocena Summapips ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W Summapips.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Summapips:

data Aktualizacja wiadomości
Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Summapips utrzymuje bliskie relacje z Grupa aktywów Alfa, Broker kryptonów, novared y Doradztwo Zeusa, brokerzy o złej reputacji i skargi na niego, oskarżony o oszukiwać użytkowników. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ
luty 2023 Broker Summapy jest powiązany z 1000extra, Czarny rdzeń, Grupa aktywów Alfa, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, SmartEnevita, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Summapips? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Summapips.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Summapips

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić summapipy

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Summapips?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Summapips to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Summapips to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Summapips jest godny zaufania?

Nie. Summapips nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Summapips?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Summapips?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

88 komentarze do «Czy summapips to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Franciszka Meyera odpowiedź

  Pan Roberto Mancera to oszust, a Summa Pios to oszustwo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dzięki za napisanie o Summapips. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo.co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Informacje, dzięki za pisanie o Summapips. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Fran odpowiedź

  Analityk De Roberto Mancera z summapips to brudny oszust, bądź ostrożny z tymi oszustami

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fran, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Wilber odpowiedź

  Dzień dobry. Niestety, ja też zostałem OSZKODZONY przez tego błędnie nazwanego brokera. Dzwonią do ciebie przechodząc przez różne firmy (w moim przypadku dzwonili do mnie z Meta Quotes), po dokonaniu wpłaty (co zwykle nie jest na platformie, ale przez portfel płatniczy) konto pojawia się podobno w Sumapips, gdzie aktualizują wszystko ręcznie a następnie pobrać platformę MT5, gdzie również aktualizują wszystko ręcznie; ale w rzeczywistości grafika jest „lustrem lub demo”, nie jest prawdziwa, to nie są twoje pieniądze, ale sprawiają, że wierzysz, że tak jest. Kiedy poprosiłem o wypłatę, MT5 wyglądało na zablokowane, a doradca konta, niejaki Diego Ferreira, powiedział mi, że aby go odblokować, muszę otworzyć operację „kurczaka”, na którą się zgodziłem. Miał 833 euro i otworzył dwie operacje, jedną w górę, a drugą w dół, pozostawiając wolny kapitał w wysokości tylko 125 euro. Dziś obie operacje są jeszcze otwarte i nie mam do nich dostępu, żeby coś zrobić, a gdybym mógł zamknąć chociaż jedną, to wszystko stracone, nie ma najmniejszego marginesu, żeby cokolwiek uratować. Widzę je na wykresie, ale nic więcej. Kiedy poskarżyłem się doradcy, powiedział mi, że „rynek jest taki” i że jedynym sposobem na zaoszczędzenie konta jest wpłacenie kolejnej wpłaty 1500 euro, na co oczywiście się nie zgadzałem. Ten Ferreira przedstawia się jako "profesjonalista handlowy" ... i tak, jeśli jest profesjonalistą, ale z SCAM. Pierwszy kontakt był z pewnym Sergio Camacho, podobno z Meta Quotes, potem spotkałem się z pewnym Jeremy Molano i otrzymałem pocztę od pewnej Laury. Są dobrze zorganizowanym gangiem do przekrętów.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Wilber, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. CARLOS GUILLERMO MENGUAL QUINTERO odpowiedź

  Dzwonili do mnie co miesiąc, aż padłem z tą kulą oszustów, dzięki Bogu inwestycja wyniosła 950.000 XNUMX pesos kolumbijskich i to nie było więcej, sprawiają, że wierzysz, że zarabiasz z nimi i chcą, abyś dalej inwestował więcej, niestety ja nie widziałem wcześniej tej strony i przestałbym nie inwestować z tymi oszustami, przestali do mnie dzwonić, nie wiem jak odzyskać inwestycję, wniosek NIE INWESTUJE SĄ SZRUCHY, SZCZURY, OSZUSTRZY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć CARLOS, dzięki za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Kevin odpowiedź

  Witam, kilka miesięcy temu zostałem oszukany przez summapips, 3 dni temu skontaktowała się ze mną osoba o imieniu Ivan Buscaver, z następującym e-mailem [email chroniony]. Ta osoba powiedziała mi, że był byłym pracownikiem summapips i wskazał, że są oszustami, ale chce się na nich zemścić.
  Dał mi e-mail z banku o nazwie Online Media Bank. i okazuje się, że otworzyli konto na moje nazwisko z innymi fałszywymi informacjami. Wszedłem i na tym koncie jest 58344 XNUMX euro, okazuje się, że gdy próbuję dokonać wypłaty, podobno mówią mi z banku, że muszę zapłacić prowizję za wykonanie przelewu. wyobrażam sobie, że jest to również oszustwo z ich strony. Informacje bankowe pochodzą z [email chroniony]

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Kevin, czy to część oszustwa, bank też jest postrzegany jako oszustwo, znajduje się w Saint Kitts i Nevis, na niektórych wyspach na Karaibach.

   Pozdrowienia.

 7. Josue19 odpowiedź

  Byłem również ofiarą tego oszustwa Sprawili, że straciłem wszystkie pieniądze w ciągu 5 minut ponad 15,000.00 30 € sprawili, że pomyślałem, że to bardzo opłacalna inwestycja zaoferowali mi XNUMX% tygodniowych zysków, teraz moje konto pojawia się z sumą saldo na czerwono i ujemne, a oni dzwonili do mnie o kolejną pożyczkę, aby odzyskać pieniądze, ale odmówiłem, powiedzieli mi, że teraz wyślą mnie do swoich prawników i że będę musiał spłacić pożyczkę i stracić to, co zainwestowałem, teraz ja przechodzę przez kryzys gospodarczy, ponieważ pieniądze zainwestowane w summapips pochodziły z kredytu bankowego.

  PROSZĘ NIE INWESTOWAĆ POJEDYNCZY PENT TO OSZUSTWO.

  To są szczegóły oszustów.
  Telefon, pod którym codziennie dzwonili.
  + 44203769366

  Telefon Whatapp, na który poprosili mnie o przesłanie danych, aby otworzyć konto.
  +52 55 2761 2541
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]
  [email chroniony]

  Proszę, potrzebuję twojej pomocy w odzyskaniu kapitału, ponieważ spłata pożyczki wymaga wielu lat pracy. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Josue19, dzięki za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. roscio odpowiedź

  Jestem też ofiarą SUMMAPIPS, za nic na świecie nie inwestuj ayi. Oszukał mnie pewien Oscar García.
  [email chroniony]

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Roscio, dziękuję za komentowanie Summapips. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.