Komentarze na temat rynków STS

W tej sekcji przeanalizujemy rynki STS, broker opcji binarnych.

Firma wspomina o byciu częścią Go Trading Technologies LTD.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli chodzi o jego ubicación, firma wspomina, że ​​ma siedzibę w małym kraju zwanym Dominika, położonym w pobliżu Puerto Rico i Wenezueli. Chociaż w sekcji kontaktowej STS Markets wspomina o swojej siedzibie w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Jeśli przeanalizujemy regulację Firma również nic nie wspomina o swojej regulacji, uważamy, że NIE JEST UREGULOWANA.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy rodzaje kont oferowane przez brokera opcji binarnych STS Markets, zauważamy, że nie określa ani nie wymienia tego typu informacji.

Te platformy do obsługi że oferty STS Markets to: uważamy, że własna platforma STS Markets, chociaż jej nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które STS Markets udostępnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Witryna STS Markets
Witryna STS Markets

STS Markets zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: w rzeczywistości nie zapewniają one żadnych zasobów ani pomocy dla handlowca.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o STS Markets

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: stsmarkets.com

Número de teléfono: - (brak w zestawie)

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjączy wierzymy, że firma STS Markets jest godna zaufania? Nie jesteśmy pewni. Sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Dostarcza niewiele informacji na temat kluczowych aspektów, a także wierzymy, że jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o STS Markets? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

5 komentarze do «Rynki STS: ocena i komentarze»

 1. Carlos Colivoro odpowiedź

  są okropnymi oszustami, którzy nie polecają tej platformy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z STS Markets… Dlaczego mówisz, że ich nie polecasz?

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią na temat STS Markets… Czy współpracowałeś z nimi? Czy możesz nam opowiedzieć o swoich doświadczeniach z tą firmą?

   Pozdrowienia.

 2. Maribel Burgos odpowiedź

  Witam, dzień dobry, jeśli chcę ci powiedzieć, że rynki sts to oszustwo i nie mają nawet strony, na którą kazali mi zapłacić za wypłatę, a po chwili zniknęli i odcięli połączenia, zatrzymali pieniądze, które został wywołany przez brokera Waleria Lozano

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Maribel, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z STS Markets… Szkoda i prawdą jest, że ich strona internetowa nie jest już dostępna… Czy pamiętasz, jak znalazłeś STS Markets?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.